Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

janula_nz
29. jún 2008

deina no ta alergologia nie je len o tom, ze ci ma alebo nema alergiu. oni ti z krvi zistia, ci ma napr. slabu imunitu. to nema nic spolocne s alergiou. u nas nema nikto alergiu a pritom vsetky deti tam musim brat a to kvoli tomu, ze su casto chore. takze na skodu to nebude podla mna, aspon budes kludnejsia, ked mu zrobia rozsiahlejsie vysetrenie 🙂

tinusi vdaka, si mi velmipomohla s tym oknom. dva dni som hutala, ako ho tam dat a to som uz toho precitala tolko o tom, ze az 😅 no ale zase neviem, ze ked dam na papier dalsiu vrstvu, vzdy mi ju hned hodi do stredu. ako to presuvam po tom papieri kam chcem? a kde si to upravujem vsetko, tam nalavo v tej tabulke? 😨

h0blinka
30. jún 2008

haho baby :P niejako sa cudujem ze stiham citat temu 😀 😀 malo pisete
vcera sme boli v patinciach, lilly sa veeeeeeelmi lubilo vo vode 😝

lucik uplne ta chapem, u nas v rodine je to tiez tazke 😖 ale kasli na nich teraz ste predsa rodina ty, tvoj muzik a Matusko 😉
janulka rychlo sa uzdravte

z tych skol sa mi najviac pozdavaju tiez Bethlena a Hradna
ozi viete niektora nieco o jaslach? su vobec v zamkoch?

lucik77
autor
30. jún 2008

hoblinka ja viem, že jasle tam boli, tam robila od nás baba ale potom ju nejako vystrnadili (mali to súkromne)...ale či ešte fungujú, netuším.

ewinah: tak tá moja torta vyzerala takto 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a deina, tiež by som mala dušu na mieste ako janula....len pekne choď tej doktorke, aspoň budeš vedieť na čom ste.

adrioska
30. jún 2008

Lucik, to je krasna torta, si sikulka... 😉

lucik77
autor
30. jún 2008

ďakujem, ale to robí ten obrázok 😉

lucik77
autor
30. jún 2008

akurát sa hrám s fotkami, triedim, robím nejaké koláže, lebo dnes je posledný deň, čo má happy foto akciu za 2,90Sk. Čo porábaš?

janula_nz
30. jún 2008

ahoj lucik. ja som tak davno nedavala vyvolavat fotky z happy fota, ze anineviem, ze mali nejaku akciu 😨 no nevadi, uz pockam do dalsiej. som si stiahla gimp, ze sa budem ucit ajja robit tie fotky ako mas ty ale som z toho jelen 😔 bud je to take tazke, alebo som ja hlupa 😅

lucik77
autor
30. jún 2008

ahojky Jani,
ja v gimpe nerobím, ale robím cez Photo collage maker, mám aj Wondershare(ten som ešte neskúšala), ale vôbec to nie je ťažké. Keď prídeš do Šurian, tak Ti to ukážem....ale dobré je, keď na to prídeš sama, len to dlho trvá, tak jedna názorná ukážka Ti dá viac.

janula_nz
30. jún 2008

luci,krasna bola ta torta, aj vyzdoba. urcite si vsetko dokonale urobila, ze? 😵

lucik77
autor
30. jún 2008

no dokonale nie, ale snažila som sa (ďakujem)...veď aj Tvoja torta bola krásna!

lucik77
autor
30. jún 2008

jani idem, lebo mi prišla návšteva

deina
30. jún 2008

No ved ideme, myslim, ze vo stvrtok. Janula, aj im s tou slabou imunitou nieco robia? Pomaha chodit tam?

H0bli, tak sa mi zda, ze jasle su v tej skolke nedaleko G.Bethlena, na Nabreznej. Take trosku zastcene to tam je...

Neviete niekto kontakt na neurologicku - tusim sa vola Szalaiova?

deina
30. jún 2008

A este - v Starbecku sa necvici Pilates, neviete? Ak ano, nesli by ste niektora so mnou? 😉 Velmi by som to chcela vyskusat, vraj je to vyborne na spevnenie svalstva (ale nechudne sa z toho velmi).

sksko
30. jún 2008

ahojte dievcata--- este jedny jaslicky su za bowlingom 3000. Je to sice sukromne ale ked som sa tam bola informovat, tak sa platilo oklolo 4000 SKK ( pred rokom) a naju to tam pekne. Je to starostlivost pre deticky do 3 rokov...Su vraj este niekde nejake dalsie sukromne ale tam je to ce 8000 SKK( niekde na Andovsekj v byte).

adrioska
30. jún 2008

Lucik ta torta je pekna celkovo fakt, ja sa nerada babrem s takymito vecami, myslim, co sa tyka ozdobovania, aj ked rada peciem.
Deina, ja mam tiez znizenu imunitu, chodila som aj alergologicke, teraz v tehu uz moc nie, lebo nemozem brat lieky...no a na tu imunitu mi pichali injekcie, aj ked to moc nepomohlo, ale mozno babatkam nedavaju injekcie.

tinusi
30. jún 2008

Jeeej Luci... aj my ta mame rady... teda dufam, ze mozem hovorit aj za ostatne... 😵 . Celkovo je to tu super, ze sa clovek moze pozalovat online... a zaroven podelit s radostami i starostami... A ta torta je fakt pekna - to bola smotanova? Aj na taku sa moze dat ten obrazok???

ewinah111
30. jún 2008

ahojte 😎 .no tak lucik za tortu mas u mna jednotku s hviezdickou 🙂 ja som tiez raz pouzila na vyzdobu lentilky 😉 ,mna by tiez zaujimalo ,ci si davala obrazok priamo na plnku? ak ano na aku?

catrin23
30. jún 2008

ahojte...ako sa mate???

lucik, ta torta je super 😉 a s tymi rodinnymi vztahmi je to u nas tak podobne 😒

tinusi, minule som ta videla, tusim v piatok, ale az neskoro som ta zaregistrovala, pred dm-kou.este si kukla aj na maleho 🙂 ale ja som si az potom uvedomila ze si to ty 😀

ja som chodila na g.bethlena na ZS a maleho by som tam tiez chcela dat, ak este bude ta skola fungovat 😅 deina a ty si tam ucila aj prvakov??

sksko, kde su pri bowlingu jasle?? este som to tam nikdy nevidela

akurat som odoslala objednavku do happyfota a nechcelo mi to potvrdit objednavku e-mailom, tak dufam ze mi spravia tie fotky, 😲 😅

no a digiscrapy som uz skusala ale ja na to nemam nejako nervy, vobec mi to nejde 🙄 😠

lucik77
autor
30. jún 2008

deina: kontakt na Szalaiovú 035 6404317. Pre detičky má vyhradenú stredu a je veľmi milá.

tinusi: 😉 🙂 presne si to vystihla. Poradíme si tu, požalujeme, keď treba utešíme....a to je super.

adrioska, ewinah: ďakujem za pochvalu, ale to všetko robí ten tortový obrázok, dozdobenie bola hračka a aj keď to bola torta jednoduchá, tak som sa z nej vytešovala. Bola to tiramisu torta (šlahačky s nátierkovým maslom Monika) a ten obrázok som dala na plnku hneď a potom šup do chladničky. Lentilky a piškóty som dala neskôr, lebo lentilky zvyknú pustiť farbu.No a zjedla sa ako prvá 😀

ewinah111
30. jún 2008

lucik dakujeme za vycerpavajuce informacie ohladom torty 😀 .tie ingrediencie su mnam mnam

lucik77
autor
30. jún 2008

ozaj a dala som dnes malého po prvý krát ostrihať na koleno 😀 je taký smiešne zlatý 😉

lucik77
autor
30. jún 2008

ahoj catrin, teraz neviem, či si už doma, alebo ešte len za polovičkou ideš. 😅

lucik77
autor
30. jún 2008

kde ste zdrhli? Veď v telke je "kulové" 😉

mandrea
30. jún 2008

ahojte, lucik no veru mas pravdu, ze v telke je "kulove" 😒

lucik77
autor
30. jún 2008

škoda, že skončil panelák....to si neviem predstaviť, čo budú dávať cez prázdniny. Tuším si pustím DVD.
Si tu dávno nebola, čo máš nového?

adrioska
30. jún 2008

Ahojte kocky...ako sa mame? Lucik ta torta musela byt fajnova, to su vsetko moje oblubene ingrediencie...ja som minule robila tiramisu tortu a to bol taky recept, ze kysle smotany zmiesane so slahackou a potom postup:bebe keksy-plnka, bebe keksy-plnka,...nakoniec plnka a posypat kakaovym praskom...to bol recept z Dobreho jedla, bolo to tiez fajnove, ale v podstate to bola klasicka smotanova torta, akurat co to robilo tiramisu-om (Boze ja sa vyjadrujem... 😅 ),tak to bol ten kak. prasok... 😀

ewinah111
30. jún 2008

lucik ja telku vobec ale vobec nemusim,zato bez hudby zit nedokaaaaazem 😀 😉 .v telke max.pozrem spravy,pocasie 🙂 nejaky ten sport a dovi dopo 😉

adrioska
30. jún 2008

ja sa asi vyberiem zehlit... 😝

ewinah111
30. jún 2008

adrioska tak ti dam presnu adresu 😀 a mozes prist vyzehlit aj ku mne 😵 mala som to naplane dnes poobede a sa my nechcela akosi ☹

lucik77
autor
30. jún 2008

ja sa stále hrám s fotkami. Dúfam, že sa mi to podarí poslať, keď catrin písala, že jej to do happy foto blblo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre