Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

deina
27. júl 2008

7 priborov? 😀

Skoda, ze vam nevyslo pocasie, ale inak bolo dobre, ze?

Jasne, ze zajdeme na kavu, len co sa prestahujeme, pozyvam ta. 😅 Dom s dvomi kohutmi, vraj tak je znamy po dedine. 😀

Janula, zevraj na Strande deti vsetko mozne chytia, rozne choroby - aj z bazena, aj od inych deti. Ale moze mat horucku aj zo slnka, nie? Nebolo dlho na slnku?

My tu byvame len dva roky, ale je to nas prvy bytik, tak ma zan chyta taka nostalgia... 😔

deina
27. júl 2008

No a predstavte si, napisala mi jedna babenka do IP, ze ma tiez Sjogrenov syndom - to je prvy clovek (bohuzial, okrem sestry, tej to zistili nedavno), s rovnakou chorobou, o ktorom pocujem. Teda aspon tu, poznam par ludi cez internet zo zahranicia. Take zvlastne. 🙂

charlinka
27. júl 2008

I já jsem slyšela že na štrandu chytají děti plísně apod. a jedna známa po jednom dnu na štrandě měla prujem a zvracela, ale zase to muže být i z něčeho jiného kdo ví.

deina
27. júl 2008

Nam este kedysi Kucharik hovoril, ze odtial mava vela chorych deti a teraz Kuncakova tiez hovorila, ze akonahle sa zacne nova sezona, hned ma plnu cakaren.

janula_nz
28. júl 2008

charli no vitaj po dovolenke. inak to pocasie bolo aj tu take iste ako tam. akurat dva dni co je takto krasne horuco. kde ste to presne boli? 🙂

deina co je to za syndrom? 😨

laurika uz dorana nemala horucku, neviem preco ju to vecer chytilo. ani teraz jej nic nieje. ale vcera nespala poobede, mozno preto a este aj to kupko. nebolo silne slnko, tak z toho tiez nie. dokonca sme aj zmokli na strande 😅

janula_nz
28. júl 2008

charli ideme 23.8 do puchova. mladsi brat sa zeni 🙂

tinusi
28. júl 2008

Ahoj babeny,
dlho som sa neozvala, mala som tu neterku na prazdninach...
Na Porcinkule som kupila malemu taky pekny flisovy pulovrik... nemohla som odolat - s kocikom sa nedostanem vsade a s malym v klokanke sa mi nechce chodit po nakupoch,,, tak som vyuzila prilezitost.
Ozaj, ako to stretko?

mariana26
28. júl 2008

janula nz, moja mala nechce vobec prijat flasku s al 110, skusim este nutrilon...ale tak sa rozcertila dneska,ked som jej davala avent flasku s UM, ze som ju 20 min needela upokojit, mala ma 3 mes, dudel neznasa, flasku obcas prijala...s mojim mlieckom...tak neviem neviem...
aku fintu zvolit aby flaskuzobrala

deina
28. júl 2008

Janula, vpodstate je to problem s imunitou, preto tie moje caste choroby, unava a pod. Ale teraz mam hrozne vela energie, odkedy sa liecim. 😀

Baby, ja vam mam taku hroznu dilemu s tym nasim bytom a domom, ani opisat to neviem, co vsetko ma trapi a coho vsetkeho sa obavam a tak. 😕

tinusi
28. júl 2008

Deina, tak kludne napis do IP a vyrozpravaj sa... tebe sa ulavi a mozno prides na to, co konkretne ta trapi a budes to vediet poriesit... ja ked mam podobny pocit z niecoho ako teraz ty, tak si napisem na papier pre a proti a vzdy pridem na to, co ma trapi. O tom sa potom porozpravam s clovekom, ktory ma k tomu problemu blizko - ci uz manzel alebo kamaratka... no a oni ma podporia a vacsinou sa upokojim...

deina
28. júl 2008

Skusim. Ja vlastne aj viem, o co ide a som z toho akosi mimo... 😒

janula_nz
28. júl 2008

halo je tu este niekto?

janula_nz
28. júl 2008

lucik kde si? dlho som ta tu nevidela. zajtra idem so vsetkymi troma detmi do surian na cely den. budeme na majovej ulici, tak sa mozeme stretnut ak by si mala cas. 🙂 zavolaj mi

sksko
29. júl 2008

janula --na majovej mama dobre kamosky- casto som tam bola, ked som este byvala v Suranoch 🙂 teraz som v NZ 🙂 Uzi si den v Suranoch- ( ja tamteraz nosim maleho cez prazdniny k mame- skoro kazdy den- na nabrezie...

deina
29. júl 2008

Ahojte. Tak dnes je zase riadne teplo, ze? Boli sme vonku okolo jedenastej, hroza, ale teraz sme zasiti u mamy.

tinusi
29. júl 2008

Ano, mne koli Matulkovi vyhovovalo to minulotyzdnove pocasie (az na uprsanu stredu)... to sme mohli ist von hocikedy, teraz aby sme trcali doma, kym sa trochu neschladi... ☹

deina
29. júl 2008

Krpcovi to zda sa velmi nevadilo, zaspal. Presnejsie - odkvecol. Vypil vela vody a spal. Ale neboli sme dlho vonku, len vybavit to, co sa muselo vybavit a sups k nasim do chladku.

janula_nz
30. júl 2008

sksko, no nakoniec sme neboli v suranoch lebo vsetky deti sa nezmestia do auta a vlakom sa mi veru ist nechcelo. tak som isla ja s dvoma na strand a nasi s dvoma do surian 😝 bolo horuco ale pri vode bolo super 🙂

a komu ze chodite na majovu? ja som tam vyrastala, mame tam rodicovsky dom 😀

deina
30. júl 2008

Zo stretka nic nebude?

catrin23
30. júl 2008

ahojte...
tak uz som znova "sama", vlastne uz od soboty 😒
vcera sme sa boli kupat v sturove, bolo super, aj ked trosku draho. dnes sme boli v patinciach, no ale to bolo strasne!!!! platila som aj za maleho vstup, voda bola vsade studena, bufety horor, 45min sme cakali na jedlo a to bolo studene, a nakoniec som si isla dat nealko mojito a doniesli mi nejaku zbrndu namiesanu, tak som to vratila hned spat, a este boli urazeni, ze to nechcem. sodu s matovym sirupom nech si piju oni!!! 😠

kedy bude stretko??? aj my by sme sa pridali 🙂

katika uz sa stahujete???? a klaudi vy uz byvate?? videla som, ked ste stahovali. 😉

ja som kupila autosedacku britax, tiez som mala vybratu concord ale nikde ju nemali,musela by som na nu cakat a to som nemohla, aj tuto sme kupili na poslednu chvilu, skoro sme ani lod nestihli,prisli sme tam posledni!!! a na lodi horor!!uz nikdy viac! taku morsku chorobu som tam chytila, ze som sa nevedela ani z postele postavit! 😀 😀

tinusi
30. júl 2008

No, my sme dnes boli cely den vonku, maly tam vkuse spal, dala som mu papat, chvilku sa ponosil - no ako velky chlapec! Mame pred barakom strom a teda tien - tak nam bolo suprovo...
Catrin to aj na takej kratkej plavbe sa prejavuje morska choroba? Tak to si mala brutalnu cestu spat... 😔

deina
30. júl 2008

Myslela som, ze na takych velkych lodiach morska choroba nehrozi. 😕 😔

Patince su take blbe? To som ani nevedela, vsak su dobre drahi, ci nie? Mali by potom byt aj sikovnejsi.

charlinka
30. júl 2008

Ahojky,
Catrin vítej nazpět, doufám, že se sejdeme na kávičku ve městě, dlouho jsem tě neviděla, maličky bude za chvíli slavit narozeninky vid???
To mě taky překvapuju patince, já jsem tam byla vzdycky spokojená, ale na jídlo tam nechodím, když vidím ty fronty vevnitř u bazenech, mě se stačí vykoupat a jít, venku jsem ještě nebyla od té doby co to postavily nové.
Deina, stokrát jezdím kolem dvouch kohoutu, jsou tam ted stále zatažené žaluzie a už se těším až tam budete bydlet, už máš depku za sebou? Je těžké opouštět něco, kde jsi byla happy ale zase i tady bude fajn a v baráčku, když plánuješ ještě jedno baby bude super se zahrádkou a není to daleko od města.

tinusi
30. júl 2008

Preco sa to vola dom s dvomi kohutmi??? 😕
Ozaj, zacali mi vypadavat vlasy, nemali ste niektora taky isty problem? Co s tym?

deina
31. júl 2008

Charlinka, zevraj zaciatkom augusta dom vypracu a potom sa ide do toho. Depku mam momentalne z papierovaciek. 😀 Strasne sa mi nechce vybavovat papiere, to nenavidim. No a mala som depku zo sestry a mamy, ktore vobec nie su nadsene nasim stahovanim a vedia teda dat najavo svoj nazor. 😠 Ale uz je dobre. Inak ja som tych kohutov vobec nevidela, ale kazdy hovori, ze ten dom podla nich sa pozna. Vobec som si ich nevsimla. 😅

Tinusi, mne strasne padali vlasy, priblizne takto tri mesiace po porode. Nastastie to same prestalo, ale trvalo to aj dva mesiace, hroza. 😕 Vsade boli vlasy, cudujem sa, ze mi nejake zostali. Ale prejde to same, to su vraj vlasy, ktore v tehotenstve nevypadavali a teraz naraz padaju.

charlinka
31. júl 2008

Ahoj, ty dva kohouti jsou na každé straně střechy, každý kouká na jednu stranu jako by hlídali 😉

deina
31. júl 2008

S manzelom sme si robili srandu, ze to je symbol tychto manzelov - dvaja kohuti, rozvadzaju sa. 😅 Oni su taki zvlastni, vacsinou su celkom priatelski k sebe navzajom a potom odrazu sups a neda sa s nimi nic dohodnut, lebo sa nerozpravaju.

Baby, kde ste kupovali autosedacky? Ja ich potrebujem vidiet, co najviac druhov, takto sa neviem rozhodnut. A podla moznosti aj s Misulom, nech ho tam mozem hned supnut a vyskusat.

h0blinka
31. júl 2008

cafte dafno sme sa neukazai :(
mate sa? my fofrujeme, odsuhlasili nam uver tek ideme podpisat do TT..popri tom pozhanat ludi na stavbu 😝 sranda s dietatom 😖 zatial zvladame, nen skoda ze neide vsetko ako po masle
deina takze uz ste nasli teda dom 😀 super, gratulujeme
tie autosedacky odporucam ist do niejakeho velkeho obchodu, do ba, nr, pesti, pripadne viedne tam toho maju viac, nie jak v nz, furt sa len naserem ked nieco zhanam, 😒
mne sa v patinciach paci, ked sme tam boli my tak to bolo v poho, na jedlo som cakala asi 5minut. vela ludi ani nebolo a mali aqua aerobic v bazene 😀 😀 😀 😀 samoska ze som si nezacvicila lebo som ledva vladala preplavt bazen stala sa zo mna riadna lepra leniva 😝 mala by som nieco zo sebou zacat robit 😀 😀
vlasy ani nespominajte, ja mam uz len taky chocholusik na hlave 😢 😢 😢
ideme papat a potom do tt
cmky vsetkym 🙂
a keby bolo stretko tak na mna nezabudnite !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dajte mi ip kde a kedy

janula_nz
31. júl 2008

ahojte.

tak kedy dame zase stretko? 😕

hobli aj ja si idem hypoteku vybavit, a kupit auto 😝

h0blinka
31. júl 2008

supis jani, a ake afto chces kupit
len si prosim ta nekupuj 307 same problemy 😖 😖 v kuse je v servise ako keby nestacili ine problemy 😕 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre