Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

janett84
7. feb 2013

@1katkas ja mam Nadu 🙂 ..nie,nic netreba..ked mozu mat podaktori meno Onur ci winettolu..tak sa nemusis obavat,urcite ti bez problemov zapisu,len jej to vyhlaskuj,nech dobre zapisu... 🙂

moon1979
11. feb 2013

ahojte baby
viete mi povedať, či MUDr. Haramia z Bánova zmenil deň poradní? Lebo keď sme chodili mával to vždy vo štvrtok a teraz prišlo predvolanie na utorok ... neboli sme tam viac ako 1,5 roka a volať tam za to nechcem 🙂 ďakujem

janett84
12. feb 2013

@moon1979 myslis v banove alebo v zamkoch?mne dr povedala,ze v zamkoch je pondelok a piatok doobeda a v stredu cely den,ale dovolat sa tam je nemozne,chcela som sa objednat...

moon1979
12. feb 2013

@janett84 v bánove má detskú ambulanciu, v nz má len kardiologiu ja potrebujem vedieť bánov

1katkas
13. feb 2013

@janett84 super takze kludne mozem dakujem pomohla si mi 🙂

xnatali
15. feb 2013

Ahojte Novozamcanky a zienky z okolia NZ, dna 23.2.2013 pripravujeme Burzovnicek "Z druhej ruky" - burzu detskeho oblecenia a hraciek - v duchu "VSETKO DO 3 EUR". Viac info na www.nezbedko.sk a na facebooku, burza sa uskutocni za minimalneho poctu 10 predavajucich, ak by nakoniec nebola, info najdete na spominanych strankach. Tesime sa na vsetkych kupujucich, urcite bude z coho vyberat, lebo mamicky nosia rozne oblecka v super stave...🙂.

tomika
18. feb 2013

mamičky,ktoru autoškolu odporučate v NZ.Prosim dajte info.

andype
18. feb 2013

@tomika Ahoj, jednoznacne autoskola Stop, pred 2 rokmi som robila u nich, a velmi dobre ma naucili, velmi som snimi spokojná, jazdim odvtedy bez obáv, bez havárie. Mala som 26 jazd, a skoro vsetky v meste, lebo som potrebovala naucit križovatky, hlave tie neoznacené. Mna ucil najprv stary Lacibácsi, a potom jeho syn Ivan, ale aj dcérku maju velmi dobrá, ona je Lenka Danácsová, ona je majitelka.

tomika
18. feb 2013

@andype dakujem za odpoved.
na nete som čitala o Os-car že maju jazdy aj v BA,NR,a že su velmi precizny.
Tolko je tych škol,že naozaj je ťažké si vybrať 😖 .

andype
18. feb 2013

Ano, aj oni zoberu, viem že aj mne ponukali že zoberu ma do Nitry,ale ja som nechcela, podla mna ked niekto zvládne Nz, tak to na zaciatok staci, ja som dostala vodicák v máji, a juni som isla na kramáre, a v juli do chorvátska, som jazdila na dialnici 3 hodiny. Opytaj sa viac ludi radsej, a hlavne to, že tie žienky čo urobili jazdia, alebo nie...mne to bolo doležité, a hlavne, cuvat na každej jadze, a nie len pri konci, ako niektory robia.

moon1979
18. feb 2013

@tomika ono skôr sa informuj v autoškolách, či si môžeš urobiť rýchlokurz, to znamená - jazdiť každý deň! to je dôležité, lebo keď budeš jazdiť štýlom 1x týždenne 1 hodinu tak aj zabudneš, že si vôbec jazdila .... to je na prd, takže určite odporúčam rýchlokurz, je to síce drahšie, ale naučíš sa 🙂
ja som si robila vodičák síce dávno, robila som si ho v Alfe a mala som inštruktora, ktorý sa so mnou nemaznal a dodnes mu za to ďakujem ... hneď mi povedal, že ak chcem jazdiť pomaličky, tak to rovno môžeme auto tlačiť ... a je pravda, že tým, že mi nedovolil plaziť sa 20tkou ako je to vidieť na niektorých autoškolákoch čo jazdia v NZ tak sme aj velmi vela najazdili a aj som získala zručnosti a dnes jazdim ako tirak 🙂

sandy312
19. feb 2013

Ahojte baby.chcem sa spytat ze ake mate skusenosti s porodom v NZ a ake v KN.Mám super gynekolog.ale presla do KN .este sice mam cas na porod ale chcela by som pozbierat nejake info ohladom tohoto.Ďakujem baby

jaja32
21. feb 2013

@moon1979 babatka majú poradnu vo stvrtok, je to nepisany zákon 🙂 . Predvolavaju vacsinou na utorok. Pravdepodobne si uz bola v ambulancii a urcite to vies 🙂

moon1979
21. feb 2013

@jaja32 ešte som nebola, až budúci týždeň mám ísť 🙂 neboli sme tam fakt skoro 2 roky, naposledy na poslednom očkovaní v 15 mesiaci a to sme chodili vždy vo štvrtok na poradne, tak preto ma to prekvapilo 🙂
ďakujem za odpoved 🙂

jaja32
21. feb 2013

@moon1979 byvas v Banove ?

moon1979
21. feb 2013

@jaja32 nie, v NZ

jaja32
21. feb 2013

@moon1979 tak si potom asi spokojna s doktorom 🙂 , ja som.

moon1979
21. feb 2013

@jaja32 nemám byť prečo nespokojná 🙂 chodíme tam len na poradne, negatívnu skúsenosť som s ním nemala a dúfam, že ani nebudem mať 🙂

lumarque
7. mar 2013

Ahojte, neviete, kde v Zamkoch dobre prepichuju alebo nastreluju nausnice? ď.

adrioska
11. mar 2013

@lumarque vo Fann parfumerii..

marianas
18. mar 2013

Ahojte. Neviete mi poradiť, koľko berú Stanko a Stanková za pôrod? On je môj gynekológ a sám sa mi ponúkol, že ma odrodí. Keď som začala rodiť, sadli obaja do auta a prišli za mnou do pôrodnice, hoci bol večer a odrodili ma sekciou. Vtedy nič nepýtal, no niečo mu chcem dať, len neviem koľko.

gabuci
18. mar 2013

@marianas ja si myslím,že tu verejne na Koniku nikto ti nenapíše koľko dala.

tehulka_mk
18. mar 2013

@adrioska A za kolko prosim nastrelia?

tehulka_mk
18. mar 2013

Baby,kde nakupujete oblecko pre drobcov?(ak nemam auto samozrejme nie tesco aquarko a spol), kde kupim prve detske topanocky, do ktorej lekarne sa dostanem pohodlne s kociarikom a kde je v NZ galanteria opat kde sa dostanem s kocikom prosim?

adrioska
19. mar 2013

@tehulka_mk 10 eur...
topanocky mozes pozriet pri gymnaziu v ulicke taky maly obchodik, do vacsiny lekarni sa dostanes aj s kocikom, galanteria je napr. dole pri semaforoch na ul. M.R. Stefanika, aj tam sa dostanes s kocikom...

tehulka_mk
19. mar 2013

@adrioska Prosim ta kde na M.R.Stefanika? 🙂

adrioska
19. mar 2013

@tehulka_mk uz skoro dole pri semaforoch, predtym je pizzeria palladio a rozne ine butiky, za tym je elektro obchod...neviem v akom poradi idu tie obchody ,ale je tam mnozstvo obchodikov, butikov...na druhej strane je aj detsky obchod...atd.

lia09
21. mar 2013

ahojte chodite niektora z vas alebo vas znamy cvicit pilates na podzamsku?

muchotravka166
22. mar 2013

baby kde predavaju prosim vas v nz mamatesty, sakra ze v ziadnej lekarni to asi nemaju

adrioska
22. mar 2013

@muchotravka166 kup si v Dr.Max ich test, ma taku istu citlivost a je lacnejsi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre