Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

ericica
11. jan 2009

presne to iste bolo aj s nami 😲 ja som sa prosikala malej o mlieko .mne sa nevedelo spustit mlieko a kym sa spustilo tak to bolo nieco hrozne chuda moje tolko plakala a ked som si isla vypytat vzdy ma vyhanali a ze ci mam dovolene od detskej 😕 inac na porodnickom boli fain len o poschdodie vyssie no proste hruza 🙄 🙄 🙄 ale ked pojdem druhykrat uz sa nenecham a dobre im svoje poviem 😠

catrin23
11. jan 2009

ano, treba im povedat, lebo inak si s tebou robia co chcu.... ja som lezala na dvojke dva mesiace a mozem len chvalit, vsetko bolo ok, ale hore to bol otras, aspon ze bol maly uz pri mne a mala som sa z coho tesit 😨

renika
11. jan 2009

eririca, moja reč - na gynekologickom sú to zlaté osôbky, ochotné, milé, dobré tety, ktoré s láskou robia svoje povolanie. Tam som ležala dva týždne pred pôrodom a tak som si zvykla na ten perfektný personál, že na novorodeneckom som zostala šokovaná, že čo to tam je. Ja som myslela, že všade sú takí ako na gynde. Dokonca ma jedna sestrička z gyndy prišla pozrieť hore na novorodenecké 🙂

catrin, ja keby mám ísť na maturity naučená, tak skolabujem a maturujem v septembri. Ja nemám na to nervy ísť nepripravená a čakať čo bude. A zostalo mi to aj na výške, aj keď vidíš, teraz sa neučím, mala by som a klábosím tu s vami 🙂 Učím sa pomaly brať život s ľahkosťou 😀

katika1
11. jan 2009

reni ty nezopovednica 😀
a vraj volaj ma, takto facku by si nechcela 😕 ???
práve skončil na hbo moj oblúbený film 😵 😵 😵 ps milujem ťa, bola televizna premiera 😵

cat tento týžden možte dojsť kedykolvek 😵
a sestričky???? my sme mali s mliekom to isté, došlo mi až po týždni a malý vrešťal od hladu a tiež mi nechceli dať mlieko 🙄 a jedna sa ma spýtala, či je otecko nervák ked mám také zlé dieťa 😀 😀 😀 😀 😀 a on chudáčik nemal čo papať

catrin23
11. jan 2009

reni, ja som mala velke stastie, ze som si vybrala akurat temy, ktore som v pohode zvladla 🙂 hlavne z anglictiny a nemciny. slovencina bola tiez ok, ale odborne som len prehabkala 🙂)) to mi az tak nesadlo... ale nevedela by som sediet tolko nad knihami... 😅 a nastastie som nikdy nemala zle znamky...az na konci piateho rocnika, ked som to uz trosku flakala 😀 😝 😲 no ale vysvetli 20rocnej, ze ma sedet v skole namiesto toho aby sedela s kamosmi v kaviarni alebo isla na nakupy do bratislavy 😀 aspon bola sranda 😀

ale teba reni fakt obdivujem ako to zvladas a beries vazne... ale to je super!!! drzime palce zajtra, ty to zvladnes

renika
11. jan 2009

kati, a kedy si ma volala? 😀 😀
ja nepoznám ps milujem ťa a ani nemám čas pozerať telku
a je otecko nervák? 😀 Ozaj kati, Rikimu som ešte nič nehovorila, to mu povieš ty,keď k vám prídeme, ok? Ja sa budem robiť, že som sa to práve dozvedela 😀 On ma pustí si myslím, ale ja neviem či chcem ísť kvôli malému 😔 Riško bude vtedy kde?

catrin23
11. jan 2009

ok kati, dufam ze teraz nam to uz vyjde a stretneme sa 😉

catrin23
11. jan 2009

reni, musis sa prekonat a vyrazit si, uvolnit sa a zabavit...uvdis ake to bude fajn 😉

catrin23
11. jan 2009

no idem ja spat asi, nejak ma chyta spanok... a boli ma cele plece ☹
tak sa majte krasne...paaaaa
a dobru noc vsetkym...

katika1
11. jan 2009

reni akože kde? 😕 no s otcom 🙂

katika1
11. jan 2009

cat aj ja dúfam 🙂
reni daj na slová catrin 🙄
jaaaj a otecko je najmenší nervák akého poznám 😵

renika
11. jan 2009

catrin, koho nosíš na pleci, že ťa bolí? To s tým uvoľnením, zabavením, nie je také ľahké pre mňa 😔
kati, ja som myslela, že on tam bude, keď to organizuje, preto som sa pýtala 🙂

katika1
11. jan 2009

on tam ma každý tretí štvrtý týžden akciu - striptíz a podobne a nie je tam.. chvalabohu 😀
odkedy sme spolu nechodieva tam
prečo to pre teba nie je lahké?
myslíš, že pre mna je? mne je tiež lúto, že malý a tak... ale mám aj svoj život a nechodím von každú chvilu 😉

renika
11. jan 2009

ja aj keď idem len do školy, aj tak myslím stále len na neho. Nebola som ešte nikde, odkedy je Max, myslím tak večer s kamoškami. Neviem si to predstaviť, aj tak by som myslela len na to, že či sa nezobudil, určite sa hľadá, plače...
aha, som myslela, že tam chodí. Ako len dokáže jedna žena zmeniť chlapa 😎 😀

renika
11. jan 2009

*určite ma hľadá

katika1
11. jan 2009

ren chvalabohu
a aj ja na neho msylím, ale aj tak to pomože také vyvetranie hlavy 🙂
však aj s jajou sme celý čas rozprávali o malom 😀

renika
11. jan 2009

dobre, marec je ešte ďaleko 🙂
aj ja budem pozerajúc na nahého tancujúceho chlapa hovoriť iba o Maxovi 😀

charlinka
11. jan 2009

Ahoj, Monice gratuluju k narozeni danielka. Dost si vytrpěla, neumím si to ani představit.
Ericica,já jsem byla poprvé v centru ted v pátek, hodila jsem jim tam do kasičky jedno euro, poplatek je na tobě a mužeš si jít hrát. ted mají otevřeno od uterý do pátku, myslím od 9 do 1. malá si to tam užila jen maminky se poznají dost dobře, takže se bavili mezi sebou. ale mě se tam docela líbilo, taky chci aby malá byla hodně mezi dětmi než pujde do školky.
Reni, myslím si že je uplně v pohodě že, chceš jít na zkoušku připravená. I když... kdyby jsi tolik nestresovala, že se musíš učit, tak ti to učení pujde lehčeji, aspon mě to tak funguje. ale víš jak to je, letos končíme bc, takže když jsi celé tři roky připravená o to jednodušší to budeš mít potom na státnice.
Já jsem za, vyvětrat si hlavu a tak. ani já moc ven nechodím, mám to těžký s hlídáním, ale doufám, že už brzo zase někam zajdu naposled bylo výborně.

catrin23
12. jan 2009

kati, a kam do sturova sa chystate??? ja som tam bola volakedy varena pecena 😀 mala som odtial priatela 😕 kde bude striptiz?ideme aj my >)))))

ahoj charli, ako sa mate??? co je s vami nove? kedy sa stretneme?uz sme sa davno nevideli.a co je s luciou a zolkom?

katika1
12. jan 2009

cat u riša v bare 😉 pod 🙂

janula_nz
12. jan 2009

ahojte

baby vam sa nerosia plastove okna? lebo mne sa tak strasne rosia, ze mi uz zaplesneli z toho aj steny okolo nich. a to ich utieram kazdu pol hodinku a ide mi to uz riadne na nervy 😠

deina
12. jan 2009

Nie, nerosia sa. Mali by mat nejake vetranie.

My sme vcera oslavovali. 😅 Miskove prve narodeniny, akosi rychlo to ubehlo.

Teda Reni, takuto studentku som davno nevidela, ja som ucenie tiez dost flakala (ale mala som dobre znamky).

catrin23
12. jan 2009

Miskovi vsetko najlepsie k prvemu rociku 🙂 😉

janula, aj nam sa dost rosia, a rano su mokre dole, ale nemoze to byt aj z toho ze kurime? steny mame zatial ok.

kati, a ktory je to bar??

charlinka
12. jan 2009

Deina all the best miškovi k narozeninkám. první narozeniny se musí oslavit pořádně, vždt jsou přeci první 🙂

charlinka
12. jan 2009

¨Jináč na tu plísen se prodávají dobré prostředky stačí postříkat a plísen zmizne. je dobré větrat. nám se okna nerosí máme stále staré dřevěné ☹ ale předsín máme dost poničenou, kdyby došla voda, stačí otřít dveře vyždímat a je to 😀

deina
12. jan 2009

Dakujeme. 😅 Oslavili sme to poriadne, aj maly vyzeral velmi spokojne. O takomto case pred rokom som si pomaly balila tasku na vzdycharni a tajne si ucucavala trosku z mineralky (nesmela som pred cisarskym). 😀 A bolo to strasne davno.

Mozno maju tie okna slabe vetranie, ked sa rosia. Janula, mate cinziak zatepleny? Niekedy vraj aj to robi problemy, proste tam chyba prudenie vzduchu.

charlinka
12. jan 2009

ahoj cat, máme se fajn, je dost zima tak málokdy chodíme ven, max.jen na sánky nebo bruslit sem k nám na rybník. no už doufám, že se brzo dostanu ven šla bych se odreagovat. musím využít toho než zase začnou martinovi služebky že pohlídá. nevím co je s luciou, dlouho jsem s ní nemluvila.

catrin23
12. jan 2009

a martin je doma teraz??? aspon si uzijete jeden druheho, ked pocas roka sa menej vidate.... 😕
chystame sa s beou von, mali sme ist min.sobotu ale nevislo to, lebo davidko je trosku chori a velky david tiez.tak hadam nabuduce. ozveme sa ked pojdeme 😉

katika1
12. jan 2009

ahojko.. janula okná sa rosia vždy ked sa v byte málo vetrá.. aj nám sa rosia, ale stačí vyvetrať.
deinuš všetko naj naj Mišulkovi!!!
cat ip

catrin23
12. jan 2009

no je to od tepla... ja ked varim a kuknem von oknom tak nic nevidim 🙂)))tak su zarosene... a denis ked je doma, tak vykuri aj susedov v tretom vchode 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre