Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

renika
13. aug 2008

ahoj Janula. Musím ti pochváliť fotku, aká sexica je z teba 😉 A že horúcu noc, no pekne 😵

katika1
13. aug 2008

ahoj reni.. no ja už som krásna žena.. 😀 a dožijem sa aspon 100 rokov 😀 😨 😝
ide do jaslí, lebo ja idem do školy.. a sú súkromné. Bude tam chodiť od rána - ked sa zobudí- budí sa okolo 8.00-9.00 do nejakej 17.00 😵 sa teším 😀
a Riško je strašne spoločenský, vobec nie je mamičkár, takže nemám strach ani kúsok, že si tam nezvykne.. sme sa tam boli pozrieť minule a on sa odtrtúšil preč s kuchárkou, ani nevedel, že neajú mamu má 😝 😅
reni neboj, prejde mu to... alebo mu Riško flusne do oka 😀

katika1
13. aug 2008

janula pošlem ti link na stránku, tam sa všetko dočítaš.. ip
a ja mu to zakazujem a on vyhadzuje aj tak.. non stop 🙄
ozaj ty si ma minule nespoznala? 😀

deina
13. aug 2008

Horuca noc? Pekne... 😵 😅

Misulovi je uz dobre, neviem, co sa mu vcera porobilo, este trosku funi, ale uzasna zmena (tie kvapky musia byt zazracne, co nam dala lekarka), do piatka mozno bude uplne okay. Takze Smokovec? 😅

renika
13. aug 2008

aj my chceme byť ok do piatka 😔 Uvidíme...

katika, už to asi začalo pôsobiť, asi už dlhšie chodíš tak spať, čooo? Ideš do školy? Denné? Uf 😝 Si pamätám, že si si chcela vybaviť individálny plán alebo čo, nie?

renika
13. aug 2008

tú fotku zo Zoo s opicami, tak tam ste si prečo nestrčili hlavy ty a tvoj muž? bolo by to perfektné potom 🙂

katika1
13. aug 2008

ešte stále chcem, ale to záleží od každého prof individuálne..
neviem.. lebo sme sa tam už ponáhlali a len tak som ho cvakla 🙂 už bolo 6hod večer a ešte cesta späť.. vtedy išiel malý spať 1krát o 22.00 a spal do 11.00 z toho šoku 😀

serafinka1
13. aug 2008

Ahojte, takže ani my nemáme afty, ale pleseň. Tak ideme bojovať s dudlíkami a flaľkami. ☹

janula_nz
13. aug 2008

kati ja som bola myslienkovo niekde inde, mimo 😅 ja ked chodim po meste akoby som bola slepa. az potom , ked sme boli uplne blizko som ta spoznala ale to si s a uz usmievala na mna 😔

marek je uz ok, horucky presli. tak to bolo z ockovania. lauriku mam v suranoch na dome, tak si trosku vegetim len s dvoma detmi 😀

renika
13. aug 2008

serafinka a čo ste na to dostali? To je horšie ako žabka? Žabka nám prešla za dva dni. Nech aj vám to skoro prejde!! Aj my bojujeme, Maxim si vôbec nechce dať prikladať obklady 🙄

katika, jaj. Tak sa tam musíte vrátiť 😉

janula_nz
13. aug 2008

tak kedy je to stretko? ostava v piatok? 🙂

tinusi
13. aug 2008

Ahojte, ste sa riadne vcera rozpisali... my ideme na ockovanie zajtra - som zvedava, ako to zvladneme, prve ockovanie dopadlo dobre... tak uvidime...

katika1
13. aug 2008

janula Kristianko je nádherný..

serafinka1
13. aug 2008

Reni neviem čo je to žabka. Dnes nám konečne prišla autosedačka, tak sa z nej vytešujeme 😀

katika1
13. aug 2008

seraf aká? 🙂
inak dnes idem za tou Klaudi.. mám jej povedať za stretko že v piatok?

serafinka1
13. aug 2008

Katika ideš do Tvrdošoviec?

serafinka1
13. aug 2008

Concord ultimax

janula_nz
13. aug 2008

snazim sa dat fotky do albumov ale nejde mi to ☹ tak vecer skusim zase...chcela som dat fotky , ked boli obaja malicki. ani lauru ste asi nevideli 🙂

tinusi
13. aug 2008

Katika, Risko riadne vyrastol odvtedy, co som ho mala na kolenach... je z neho fesak!

katika1
13. aug 2008

seraf tú máme my.. akú farbu?.. Ano ideme tam aj s (neviem ako ho mám volať, kedže to nie je manžel a priatel mi znie chladne, takže skoromanžel) so skoromanželom 😀
tinusi ano? však aj Maťulko rastie ako z vody!!!

katika1
13. aug 2008

mne to tak chýba také malilinké bábo.. 🙂 laurika bola prekrásna.. si to budem vynahrádzať na kamoškinom bábatku.. ona vie o kom točím 😉 😀 sa tešííím!!!

serafinka1
13. aug 2008

magnum sme si vybrali, aby nebola nápadná v aute. viem, že oni majú všelijaké prekrásne farby najmä tá nová kolekcia, ale bála som sa, že by sa mi dlho neusedila v aute pred panelákom. Hneď by som prišla o sedačku a aj auto - možno.

Aj mňa mama dnes volala, či neprídem (do Tvrdošoviec), veľmi sa mi nechce, pretože sme tam boli 2 týždne vkuse a Darinku mi riadne rozmaznali a teraz s ňou ledva vládzem.

katika1
13. aug 2008

aj my máme magnum 😀

katika1
13. aug 2008

aj mne ho mama aj svokra vždy tak rozmaznajú, že no comment 😝

serafinka1
13. aug 2008

a kedy sa budete brať so skoromanželom? Pozdravuj Klaudi.

katika1
13. aug 2008

fuj takú drahú sedačku ste kúpili, nemáte kam dávať peniaze 😝 😀 😀 😀
musela som.. aj ja som si to zlízla 😀

katika1
13. aug 2008

serafinka moja to je vo hviezdach.. vyzerá to na budúce leto.. obaja chceme len v lete, takže asi tak

serafinka1
13. aug 2008

😀 tak to je sila, a to som si myslela, že tú si určite neobjednáva tak veľa ľudí, lebo je celá čierna s troškou sivej. Prišiel mi k tomu aj letný poťah, no nechce sa mi teraz maturovať nad tým, ako ho tam mám dať, lebo je z dvoch častí 😠 a dnes nemám svoj deň.

katika1
13. aug 2008

no ona ani nie je sivá skor taká bežová, nie? ale ja som s nou spokojná, ale len ak ju budete mať v jednom aute, lebo je fakt nemotorná na prekladanie.. 😝 šak ja som sem vtedy aj dávala link..
ona je z takej brúsenej kože alebo čo to je, že? my sme ju kúpili v Ba

serafinka1
13. aug 2008

Začo ste ju kúpili Vy a odkiaľ? Mne prišla z Čiech.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre