Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

tinusi
15. aug 2008

No, uz sa bavim sama so sebou, tak idem... 🙂

katika1
15. aug 2008

tinusi no to hej.. načo mu je mama.. ja som mu dobrá len vtedy ked nikto iný nie je po ruke.. ale to je dobre, teším sa, že je taký 🙂 on si tak behá, potom príde, prítuli sa mi na kolená a beží dalej 😀
aj moj malý odkvecol len taký fukot 😅

katika1
15. aug 2008

ja by som sa bála to počuť.. ja si vyveštím sama.. ostanem s týmto čiernym a basta 😀

serafinka1
15. aug 2008

Ja som bola u veštkyni pred svadbou. A teraz bola kamoška u jednej čo veští z dlane, a bola brutálne prekvapená čo jej povedala a bola veľmi spokojná, že veľa vecí čo jej povedala o nej je pravda a že nemala šancu odkiaľ to vedieť. Je to pri polícii ako je Ezoterika. ja sa tam chystám tiež. Zaujíma ma to.

janula_nz
15. aug 2008

ja som zaspala 😅 tinusi znie to zaujimavo, ved daj potom info

serafinka1
15. aug 2008

Katika nebude Ti ľúto odísť z NZ?

janula_nz
15. aug 2008

serafi take chodim kazdy den. aj som citala , ze vestia len som nemala odvahu. no ked tam pojdes, pojdem aj ja 😔

renika
15. aug 2008

baby, dokedy ste stretkovali? Manžel išiel o pol 12stej pre auto do servisu do NZ a pýtal sa, či ma zoberie na stretko. Nebola som pripravená ani nič, navyše o 12stej Maxim papá, tak som nešla. Dokedy ste boli?

tiež my ešte nikto neveštil

kati, Riško už chodí? 😕 Si hovorila, že ešte nie

katika1
15. aug 2008

seraf a čo ti povedala pred svadbou?

serafinka1
15. aug 2008

Katika máš IP

serafinka1
15. aug 2008

Dobre Janula, inak veštia len každý utorok. 😉

katika1
15. aug 2008

aha dík 🙂 reni on odtláčal kočíky a podobne.. tak už chodí.. alebo tak do 10 krokov prejde, ale viac ešte nie 🙂
serafinka a kam odchádzam? 😲

serafinka1
15. aug 2008

no ved sa sťahujete do Andoviec či nie?

katika1
15. aug 2008

jáj 😀 ale to aj peši by som prešla do nz, takže pre mna to nie je odchod.. sú to 2km 🙂 a vobec mi nie je lúto, lebo už nenávidím život v tomto mini byte.. aj malý je z toho na nervy.. a tam ma čaká dom podla mojich predstáv 😵

serafinka1
15. aug 2008

no super, aspoň Tebe vyšlo mať domček podľa svojich predstáv. Klaudi potom prišla na stretko či nie?

katika1
15. aug 2008

hej prišla na chvílu 🙂 a komu to nevyšlo?

serafinka1
15. aug 2008

Fuj strašne je dusno a ja musím ísť do mesta a tak sa mi nechce. Chúďa Darinka tá mi ešte stále spinká.

charlinka
15. aug 2008

Ahoj, super že jste se bavili. Já skejsla tu a vyšlo na mě sekat zahradu. Do kdy jste kávičkovali??

katika1
15. aug 2008

kam idete do mesta?
charli do 12.30 asi 🙂

serafinka1
15. aug 2008

ABC, DM, Lekáreň, ideš aj Ty?

katika1
15. aug 2008

hej chystám sa s ním na prechádzku, ale ešte spí 🙂

katika1
15. aug 2008

no už je hore 🙂

serafinka1
15. aug 2008

aj mne sa zobudla, takže sa vychystáme a ideme. Pa

sksko
15. aug 2008

Ahojte. vidim ze ste preberali vesticu. Janula ja zvyknem z casu na cas chodit jednej co byva na G. Betlena-- niektore veci sa plnia, niektore nie, ale vraj pomaha aj policii riesit nejasne pripady... Mne niektore veci vysli co vestila-ak sa opytate, tak odpovie....len sa je tam velmitako dostat. nedviha telefony..niekdedy trebyvyskusat ist len tak, na blind. skoro rano- no tak pred 8...

nutka
15. aug 2008

Ahojky,
je mi luto ze sme neboli na stretku,ale boli sme v dr. a diagnoze znie:afty v hrdle+ vysyp na celom tele..... ☹

...ze to teraz leti vzduchom a samozrejme,preco by my sme boli vynimky a nechytli to,ze???
a nemohla som tie afty ani zbadat,lebo boli fakt az vzadu a obrovske ako ked mate zapalenu vyzrazku na ksichtiku...fuj!!!
a aby nebolo malo,tak sa vyhadzal z teploty,ktoru sme mali v stredu v noci 39,8!!!
takze zase si pochutnavame na ATB a okrem toho nic...ani mlieko ani oblubeny brumik...co uz je povedat,ze je kriza...ale dnes zvladol zemiakovu kasu a pije hektolitre vody...coz je dobre.....

ta tak srazte si deturence a UMYVAJTE im teraz v takychto horucavach hracky a rucicky ovela castejsie.....prevencia,lebo v takom teple aj bacily a virusy sa kotia jak besne!!!

serafinka1
15. aug 2008

Uf nutka nezávidím Ti. Aj ja som si myslela, že má Darinka afty v pusinke, no nakoniec je to pleseň. Že to má z cumlíkov a flašiek, tak teraz sterilizujem ako besná. Dostali sme takú vodičku a je to oveľa lepšie. Vpredu jej to už zmizlo a už to má len v strede jazyka.

renika
15. aug 2008

nutka, nech vás to rýchlo prejde! Fuj, to čo je zase vo vzduchu? 😠

seraf, katika pozerám sa po odrážadle pre Maxa. Vy ste kupovali?

serafinka1
15. aug 2008

Reni my sme to dostali od svokry. Nie je to nové, už to mal Darinkin bratranec pred pár rokmi, takže sa to len posunulo.

deina
15. aug 2008

Tak baby, vy ste dokazali ist v tomto dusne von? Klobuk dole. 😅 Ja som takmer odpadla... 😖

renika
15. aug 2008

seraf a Darinka to využíva? Je to dobrá vec?

mne to dusno nevadilo, ja by som išla, môžete mi veriť, že som sa chystala, len autosedačka mi odišla skôr do NZ

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre