Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

zgurkaa
18. jún 2008

A co Surany? A tam sa chystame.... 😉

deina
18. jún 2008

Prsalo v noci a myslim, ze aj rano, mokro je vonku. Ale vyzera to tak, ze este mozno prsat bude.

zgurkaa
18. jún 2008

Nepotesila si ma ☹ Ale diky moc.

jarus1
18. jún 2008

ahojte...rodila niektorá z váš s dr.Stankom?

mandrea
18. jún 2008

ahoj Jarus, ja som rodila u Stanka

jarus1
18. jún 2008

ahoj, a ako ho hodnotíš?

tinusi
18. jún 2008

No, dufam, ze uz nebude prsat, aj ked to vyzera všelijako - my ideme do poradne a auto nemam doma... neva - nabalim igelit a ja prinajhorsom zmoknem 😔

deina
18. jún 2008

Jej, vsetko najlepsie k Matkovym dvom mesiacom! Ten ale krasne rastie. 🙂

tinusi
18. jún 2008

Vdaka Deina, to ano 🙂
Sama som si nemyslela, ze budem vidiet rozdiel tak skoro... ale uz to nie je to male mimco, co som si priniesla z nemocnice. Vtedy sme ho kupavali vo vandliku a teraz je ho plna vanicka...

jarus1
18. jún 2008

ahojte, nemáte niektorá skúsenosti s Dr.Stankom z NZ?

tinusi
18. jún 2008

Dnes sme boli v poradni. Matko vazi 5750g. Lekarka povedala, ze pribera krasne a ze mam mliecko de Luxe... 😀 Nuz, kiez by to tak ostalo. Nabuduce ho budu ockovat aj proti pneumokokom... to bude revu!!! Byvaju vam deti po ockovani uplakane?

catrin23
18. jún 2008

jarus, ja som tiez rodila u dr.stanka, a mozem len chvalit,
matkovi vsetko naj 🙂
a samozrejme aj samkovi happy 1st birthday 🙂

serafinka1
18. jún 2008

Ahoj Catrin, boli ste dnes na plávaní?

deina
18. jún 2008

Tinusi, prvykrat, ked dostal prevenar, tak vecer vela plakal, vraj je ta inekcia bolestivejsia. Vcera bol preockovany, dnes sme sa trapili s horuckou, ale neplakal vobec, len tak tisko stonkal, chuda moje. Ale uz nema horucku a dokonca bol vecer aj vesely. 🙂

lucik77
autor
18. jún 2008

ahojte!
tak mi dnes blbne net že až....

Deina: ohľadom rehabka v NZ...tam je len jedna sestrička na všetky detičky, takže nemá šancu pamätať si, čo cvičila s malým naposledy. A tak sa mi bežne stávalo, že cviky opakovala, zatiaľčo v Šuranoch mi ich ukázala oveľa viac. No a viac sa nám venovali...

Jani, tak na deku sme si dali tiež robiť cenové ponuky (začíname byť odborníci, kde - čo lacnejšie zohnať 😀 a jednoznačne najlepšia ponuka prišla od firmy Premaco NZ. Oni nám dodajú stropný systém, ale robiť si to budeme sami.
Uži si priateľa !!!!

...a Maťkovi všetko naj k 2 mesiačikom

deina
18. jún 2008

Mame tu len jednu rehabilitaciu? To je tam dole na prizemi v nemocnici, ze? Ale aj pri Desperade je nieco rehabilitacne - to je co? No bola by som radsej, kebyze mame jednu sestricku, ktora sa venuje len nam... 😕

tinusi
18. jún 2008

Deina, detska rehabilitacia je aj tu pri nas - neviem, ci je aj pre babatka... alebo je to jedno?
Pri horucke z ockovania ju netreba znizovat, vsak... no to teda bude... chudatka dietatka... no ale je to vzdy mensie zlo ako keby mali ochoriet na niektoru z tych hroznych chorôb...
Lucik, dik...
Inak, ten moj chlap ma teda spanok!
Pred chvilou maly mrnkal, povedala som si, ze vsak ocko je pri nom. Potom zacal mrnkat viac, potom plakat. Tak som tam isla - asi ho ocko nevie utisit - a co vidim?!!! Moj manzelik si veselo drichme zatial co Matulo pri nom vrieska... 🙄 😀

janula_nz
19. jún 2008

dobre ranko, budicek 😅

prave mi odisiel priatel do ba na skusku, tak som tu . nemam co robit 😅 dnes mam sud na kristiho, tak drzte palce babule.

tinusi, nebola si vcera okolo 17h nahodou v bille aj s muzickom a malym? 😨 ja len podla kocika usudzujem lebo som ta este nevidela 😀

mandrea
19. jún 2008

jarus: pripajam sa k nazoru Catrin. Nemozem na Stanka povedat nic zle 😉

jarus1
19. jún 2008

dakujem baby...chodím k nemu, zatiaľ som spokojná, dúfam, že aj zostanem

mandrea
19. jún 2008

jarus: tak ti drzim palceky 😉

sksko
19. jún 2008

AHojte.

serafinka1 pisala si oplavani... Da sa niekde v NZ chodit s babatkami plavat????? ( napiste prosim ak niekto viete)

ajena
19. jún 2008

ahojte, ja zase zháňam info o cvičení jogy v tehotenstve v Nových Zámkoch. Ďakujem

deina
19. jún 2008

Janula, tak drzim palce. 🙂 Aky sud to je? Aby bol Kristianko tvoj?

Sksko, pokial viem, priamo v NZ sa plavat neda, baby odtialto chodia do Patiniec.

sksko
19. jún 2008

dakujem deina

deina
19. jún 2008

A tusim este je plavanie aj v Nitre, neviem, co je blizsie, ci Nitra alebo Patince.

janula_nz
19. jún 2008

ahojte. sud sa nekonal, odrocene ☹

deina, ano presne. som sklamana, natahuje sa to strasne dlho uz 😢

deina
19. jún 2008

To je smola, to mi je luto. ☹

janula_nz
19. jún 2008

no musim cakat. stale sa vyskytnu nejake komplikacie ☹

a misko je uz zdravy? zas moji maju priedusky chytene, to je hroza. stale jeden od druheho dostavaju

deina
19. jún 2008

Zdravy je. *klop-klop* Bol ockovany pred dvoma dnami a vcera mal teploty, ale dnes je uz dobre. Vas neposlali do alergologicko-imunologickej ambulancie? Nas hej, vraj sa mu ten zapal priedusiek bude opakovat (co neviem, ako mozu vediet).

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre