Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
14. sep 2008

tinusi aj ja 20 😉 😀

tinusi
14. sep 2008

Caute, konecne som vas docitala... uf - to mi trvalo...
Dnes bolo ale riadne hnusne,,, 🙄
Boli sme u svokry, ale len sme cucali vo vnutri...

deina
14. sep 2008

Brrr, kosa. Misula som naobliekala ako polarnika, siel rano na prechadzku so svokrou - ale dobre sa mu spalo v tej zime. 😅 Bol po bradu zabaleny do deky.

Videli ste, ako sa rozrastol ten obchod na DM-kou? Je celkom pekny a da sa tam dostat aj s kocikom. 🙂

renika
15. sep 2008

ahojte 🙂 Kati, na kočík máš čo na zimu, fusak? Daj prosím link, že aký...

zajtra ideme do poradne, ide ešte niekto? 🙂

Deina, to myslíš ten obchod, kde sú tehu veci? Dávno som tam nebola..

jarus1
15. sep 2008

Ja idem do poradne k dr.Stankovi. Mala ho niektoré vybaveného k pôrodu? Aký je?

katika1
15. sep 2008

reni mám ešte z minulého roka jane fusak
ale nevyužijeme ho, kedže už ani kočík takmer nepoužívame 😉

charlinka
15. sep 2008

Ahoj, dnes tedy byla zima, celej den slejvák. My jsme už začali topit, jinak bychom tu zmrzli.Připadám si jak zvíře, jakmile se oteplí, začínám jíst a jíst abych se připravila na zimu, celý den koukám do ledničky jak do telky.

renika
15. sep 2008

kati, fakt, veď Riško chodí, tak to je iné. My všade len s kočíkom. A teraz v zime to bude zaujímavé 😝

charli, aj my už kúrime 😅

katika1
15. sep 2008

hej reni.. ale on chodí len kam on chce 🙄
ale v kočíku dlho neobsedí 😝

renika
15. sep 2008

dnes sme boli v aquáriu a nestretli sme vás tam, to čo je?? 😀

nutka
15. sep 2008

ahojky.....
my boli v akvarku dnes...ale nevidela som vas ani jednu.....

katika1
15. sep 2008

reni sme boli v nitre v maxe 😀
ahoj anet 🙂

renika
15. sep 2008

kati 😀 Som vedela, že nákupy boli, tak len rajón ste zmenili 😀

nutka ako sa máte? Malý je zdravý? Čo kvetinky?

nutka
15. sep 2008

no my oki,Samko je pecka,boli sme na autosalone vcera a Samus sa hral na hostesku a pozoval pred kazdym autom-rozumej:lezal na zemi a pozoval...sak dam foto....svacal balonom kazdeho a bol jak kopka srandy.....
..a kvetinky ...no ide to a myslim ze sa aj dari....len stale treba chodit na tovar,bo ludia kupuju vsetko!!!

katika1
15. sep 2008

reni nie nákupy- kino 😉
nutka však to je dobre 😀

renika
15. sep 2008

tak daj foto, my sme neboli na autá, Riki bol na výstave v Budapešti každý deň do večera 😝

renika
15. sep 2008

no vy sa máte Katika! Že kino 😝 Už ani neviem čo to je. Na čom ste boli?

tinusi
15. sep 2008

My sme dnes spali, spali a spali... no a potom kostol a navsteva. Maly je uz riadny vymyselnik. Uz hocikedy ani prsnik nechce. Len ked sa jemu zaziada... v noci ma niekedy pouziva aj ako dudlik, ale cez den frajeri... asi si uz na jeden krat dokaze cucnut viac a netreba mu tak casto papat.
Baby, ktore kojite, vy ste robili detom rezim na papanie alebo ste to nechali na ne... nas matko zatial nepije nic okrem mojho mliecka, tak neviem... nukam mu casto, aby nebol smadny... ale jeho vytaca, ked ho dam do polohy lezmo - on by uz chcel sediet... najma ked niekde sme, tak trucuje. Doma ho mam casto len tak polozeneho...takze doma problem nemam.

katika1
16. sep 2008

ahojte.. tinusi ja ked som kojila, nechala som to na malého.. skoro vždy chcel papať tak po 2- 2,5 hod 😉 on sa ozval, ked bol hladný 🙂

huncut
16. sep 2008

Tinusi, ja som kojila tiež vtedy keď malá chcela papkať, zvyčajne úpo 3 hodinách, no bolo obdobie najmä v lete keď chcela každé 2 hod.. Ja som však okolo konca 4 mesiaca dávala aj čajíky bolo dosť teplo aby nebola dehydrovaná... no a teraz aj dávam pomaličky papkať, no kojím ďalej, teda dúfam že čo najdlhiše budem ojiť, lebo už viackrát som mala problém s prsníkmi a naposledy aj zápal 😠 teraz papká tak každé 2-2,5 hodiny... kojila som už veru hocikde, v obchodnom dome, u manžela v práci, v aute...

huncut
16. sep 2008

Ja mám tiež otázočku, najmä na baby, ktoré májú väčšie detičky... svokra už dlho hučí aby som vytiahla paplón a vankúš pre malú, ochladilo ... ale ja si myslím, že do roka by sa to nemalo používať, tak čo vy nato? ako spinkajú vaše deťúrence teraz v takomto počasí a v zime? malinká bude mať v nedeľu 6 mesiacov...

katika1
16. sep 2008

huncut a ako ti spinká malá? pod čím 😕
my máme malinký vankúšik a paplonik, alebo deku.. ako kedy 😉

tinusi
16. sep 2008

Katika, Huncut, vdaka za rady... ja to tiez nechavam na maleho, som zvedava ako sa prisposobime, ked ho budem dokrmovat. A tiez uz som kojila vselikde... v restike, na lavicke, na ihrisku, vcera v kostole ...
Huncut, nas maly spava v postielke bez vankusa, ale prikryty malym paplonikom. Tak spava od narodenia - akurat prve tri mesiace spaval s nami v posteli ... on sa aj tak vzdy vykopava, ked bolo teplejsie, mal tensie pyzamko, teraz ma hrubsie a davam mu aj plienocku cez brusko - aby neprechladol, ked sa vykope...

katika1
16. sep 2008

Riško spával v lete v bodynku, alebo v jednom tričku a celý vykopaný a teraz maá pyžamko, také normálne a zakrývam ho, ale aj tak je furt vykopaný 😝

deina
16. sep 2008

Aj my mame zatial len deku, ale ked bude velmi zima, vytiahnem aj paplonik - byva tu riadna kosa v noci v obdobi, ked sa ochladi a este nekuria (co neznasam, preco nekuria??? 😠 ). A tiez sa odkope, no co s nim? Nechcem mu davat spaci vak, lebo sa potom nevie krutit a otacat.

huncut
16. sep 2008

Katika malá spinká v dupačkách a košieľke, prikrytá dekou tenšou alebo hrubšou, vankúš nemá, dávam jej len plienočku pod hlavu..
totiž nám vankúš a paplón kúpila manželova teta ako dar a ten paplón je taký skôr ako v škôlke, veľký... bála by som sa dať ho malej a vankúš je tiež taký vysoký 😒

charlinka
16. sep 2008

Ahojky, já jsem dala malej polštár a paplon kolem 10 měsíce. ale v zimě od šestého my spinkala bez polštáře ale pod paplonem ručně ušitým. Huncut dají se koupit sady pro děti, jsou to nízké polštářky a peřina je tak akurát do postýlky, není velká.
Tvoje malá Sofie je riadný vlasáč, má opravdu pěkné vlásky.

stvura
16. sep 2008

Ahoj, hladam mamicku na spolocne kocikovanie a pokec. Mam mesacneho chlapceka...

serafinka1
16. sep 2008

Ahojte, tak sme späť z dovolenky. Bolo prekrásne, takú dobrú dovolenku som ešte nezažila. Manžel ma hýčkal, rozmaznával, staral sa o Darinku, varil, umýval riady a ja som oddychovala. No úžasné niečo.

Ďakujem za gratulácie k meninám. Poviem pikošku. 9.9. si ležíme na pláži všetci traja a ja sa pýtam drahého, či mi nechce niečo povedať. A on že prečo mal by som. No a ja že no neviem, ja sa len pýtam. A po takom dlhšom zamyslení mi vraví: No mala by si ísť na hĺbkové čistenie pleti. 😀 😀 😀 😀 😀 A ja že ďakujem, pôjdem, Keď postrážiš Darinku, ale inak máme dnes druhé výročie svadby a mám aj meniny. 😀 😀 😀 😀 Tak potom som dostala aj krásny darček, zlatý náramok, tak sa vytešujem. 🙂

serafinka1
16. sep 2008

No a dnes som absolvovala hĺbkové čistenie pleti a vrátila som sa o pol 7 a Darinka v postielke sladko spinká. No ja to mám fakt úžasného manžela. Nedala by som ho za nič na svete. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre