Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
17. okt 2008

coze?????????????to uz potom naco v dec.???????????to je neskoro ....no poviem sestre nech tam zavola,ona to objednavala......tak to ani nebudem xciet....,kupim mu daco ine tak......

katika1
17. okt 2008

moni ved práve.. som jej aj ja povedala, či má decko holé dovtedy chodiť 🙄 hlavne že som to objednala začiatkom sept
som im povedala, že do konca okt čakám ak nič nech si to strčia 🙄
a babám z levíčat to už prišlo 🙄 🙄 🙄 a objednávali v ten istý den 🙄

monica25
17. okt 2008

to mas pravdu catrin by si nenakupila....roli tiez nexce sam chodit on sa zas obcas pozabudne a stoji sam ...ale este nespravil ani jeden krok...len za ruky co je u neho pokrok-vsak vies tak sa vytesujem 😀 😀 😀
roli tiez vyvadza...,ale dnes poobede bol taky dobrucky tak sa sam pekne hral...,on ked je viacej ludi okolo neho vymisla....,ale tak sa zahra pekne sam....ako viac dospelych som myslela....vymisla,mrnci....sam nevie co vtedy xce.....hlavne ked ma otca doma............

monica25
17. okt 2008

baby dobru noc,idem si lahnut....
kati-tak zajtra,este sa doobeda ozvem 😉 potom ak sa ti zadari dohodneme nejake stretko...aj risiaka by som rada videla......nech nauci roliho n a daco noveho 😀

catrin-aj vas by som rada videla,ked budete mat cas ...,my sme doma kazde poobedie....tak ak sa vam zadari pridite al.sa mozme dakde stretnut,,,,,,,,,
majte sa krasne................................... 🙂

tinusi
18. okt 2008

Jeeej, stretko by som brala aj ja, teda ak sa mozem pridat...
my mame na zimu kopec veci popoziciavanych - takze nemusim kupovat ziadnu vetrovku ani sal... mozno nejaku rezervnu ciapku... lebo skoro ku vsetkym vetrovkam, co mame je matkovi ciapka mala...

tinusi
18. okt 2008

Baby, vy asi fakt vsetky makate... my sme dnes boli v deichmane - tam maju take naaaadherne topanocky pre babatka.... len skoda, ze za 1200,- Matkovi 17tky sadli ako uliate... ale za mesiac-dva nosenia je to strasne vela...
Ozaj, kde nakupujete detom obuv? Maju niekde aj rozumnejsie ceny? 😒

catrin23
18. okt 2008

moni, ved kludne dojdite s rolim hocikedy, alebo prideme my.... vtedy to nevyslo, lebo sme boli aj my soplavy a potom si pisala ze roli je chori a min.tyz. som ani doma nebola poriadne 🙂))

tinusi, a nepozerala si u batu?? ale matkovi by staccili este tie kocikove, nie na chodenie, nie?? alebo v rene, ale tam neni nic moc... ja som kupila u batu v nr, take jesenne, ale este by som chcela cizmicky, lebo v tomto zimu nevydrzi... a v deichmane maju tiez pekne 🙂 aj dobre ceny,.... ale tie 17, 18, 19tky elefanten je fakt trosku prehnana cena na take babatko 😠

ufff, teraz som poupratovala cely byt, od 13tej som sa ani nezastavila, o 2 dni bude zase bordel, uz to vidim dopredu 😅 🙄 😕

renika
18. okt 2008

ahojte 🙂

malý už spinká, ja neviem čo s ním naši porobili, ale bol takýýýý unavený, že ledva sme ho stihli okúpať 😕 Podľa mňa s ním prešli celú ulicu za ruky 🙂

a dnes som spoznala tri super baby! Moniku, Nutku a Janku 😎

a lúbim Riškovu izbičku 😵 😵 😵 Je náááádherná!!

kde ste baby?

Janka, si tu? 😀

katika1
18. okt 2008

a mna nepochváliš? 🙄 janka fakt si tu??? 😀 😀 😀

tinusi
18. okt 2008

Catrin, u Batu tu v Nz nemali nic moc... aspon pre nas nie. Pre vacsie deti aj ano. A Matkovi uz musim kupit nieco na chodenie - take capacky na nechodenie ma - dvojo novych dostal, ale uz mu ich ani nedam, lebo on sa hrabe do chodenia. On uz normalne dava kroky, ked ho chytis za ruky. Ja ho sice chodit nedavam, vacsinou ho nechavam sediet v kociku, alebo pri hrazdicke - tam sa zvykne este prevratit, ale uz sa snazi drzat stabilitu. No manzel je z neho paf a poprechodi s nim cely byt krizom krazom. A ked sme niekde na navsteve, dat ho chodit za dve ruky je najjednoduchsie a casto jedine riesenie, ako ho udrzat, aby nefnukal... no a bojim sa nechat ho chodit len tak v ponozkach, alebo capackach na nechodenie... aj ked je to len mala cast dna... 😠

renika
18. okt 2008

ja som písala o tých, ktoré som spoznala!!! Teba poznám už dávno 😎

Riško spinká? Maxovi som vôbec nechýbala ☹

katika1
18. okt 2008

že dávno 😀 hej spí.. nevypil ani kvapku mliečka 😔 má velké bolesti 😔

katika1
18. okt 2008

janka písala že za pol hodku je na modrej ustrici 😀 😀 😀 ešte nie je doma.. by ma veeeeelmi zaujímalo kde bola doteraz 😲 😕 🤐

renika
18. okt 2008

ešte stále? Bože 😔 Ja ho tak ľutujem, on je stále veselý a teraz ☹ 😔

možno keby vedel aká izbička ho čaká, tak by ho nič nebolelo 🙂

kedy ste prišli z domu?

tinusi, Maťkovi prajem všetko naj k výmesačnínám 😵

renika
18. okt 2008

prosím? Ešte nie je doma? 😲 Asi zablúdila, hovorila, že nemá orientačný zmysel 😀

katika1
18. okt 2008

ale inak kati, keby som chcela druhé dieťa, tak by som počkala až po ňom...Ale ja čakať nemusím

podla mna z tohto si nutka domyslela že si v tom 😀

katika1
18. okt 2008

alebo sa stavila za nejakým chlapom 🤐
aj ja ho lutujem strašne.. ked sa vyparím, ukludnujem ho.. iste bude strašne plakať dnes v noci 😔

renika
18. okt 2008

ale ja čakať nemusím, lebo druhé nebude NUTKA 😠 😠

serafinka tu stále hovorí, že sa jej nesplaslo bruško z tehu. No keby zažila to čo ja, tak neviem čo by hovorila. Prosím pekne dievčatá - Nutka sa ma spýtala, že či aj ja čakám a v ktorom som. A to som stála pri Monike, ktorá je v 30tt!! Asi vyzerám nejako podobne ☹ 😢 😔

katika1
18. okt 2008

odišli sme odtial 18.30 😝

Oficiálne dakujem Renike, Monike, Nutke a Janke za pomoc 😵 všetky vás lúbim 😵

katika1
18. okt 2008

trubica 😀 vobec tak nevyzeráš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! čo potom ja? 40tt? 😠 😠 😠

renika
18. okt 2008

to koľko má tých chlapov po ceste domov? 😕 😝

chudáčik, buď pri ňom, keby ten sprostý zub už bol aspoň ráno vonku

katika1
18. okt 2008

a ešte ak 3 týždne sa mu bude rezať.. no to je tak na samovraždu 🙄 plače celý den, šklbe si ústa 😔 a preslintá všetko 😝 a má tolko soplíkov, že nemože dýchať 😝

renika
18. okt 2008

oficiálne si nám už poďakovala 🙂 Nemáš za čo! Len keby ten čas išiel aspoň trochu pomalšie 😅 😒

katika1
18. okt 2008

veru.. zajtra sa ešte namakáme 😝 týmto zas oficialne žiadam janku, či jej možem doniesť Rišiaka okolo 14.00 😅 😅 😅 svokra ide do roboty 😝

renika
18. okt 2008

preboha, musí veľmi trpieť Rišiačik malý 😔 3 týždne??? No snáď to tak nebude!
také soplíky čo tečú, to sa ani odsávať nedá, nie?

katika1
18. okt 2008

už sa mu zmenili na také hustejšie 😝 a tie sa fakt nedajú odsať 🙄

renika
18. okt 2008

hej, je tam ešte veľa práce, také dokončovačky, ale to sa ani nedzá, že koľko tam ešte treba robiť, ale potom ten výsledok, to bude stáť za to. Fakt krásne bývanie 😵 Čo si nešla študovať bytovú architektúru?

katika1
18. okt 2008

reni to bol moj sen ale je tam matika 😀
fakt sa ti páči? velmi sa teším, ked sa to niekomu páči 😵

monica25
18. okt 2008

ahojte...........

tak roli bol dnes perfektny posluchal tatina...a tak sa potesil,ked som prisla zlaty bol som ich obi2 vybozkavala 🙂.spapal hned jeden vanilkovy jogurt a banan 😀
boli sme sa kupat zas u svokry...zajtra zevraj pride robit kupelnu chlapik,svokor nam hovoril,ze snim tel.roli tiez uz spinka,bol aj on unaveny

kati-uz si podakovala,neni zac...pridem aj cez tyz.ked budes potrebovat............ 😉

reni-diky 🙂 aj ty si zlata,mila.......a nevyzeras vobec,ze si tehu.........,to asj podla mna nutka zle daco precitala...si chuducka 😉

kati-a krasny dom...riskova izba nadherna,a cele to mate perfektne 🙂

katika1
18. okt 2008

dobrý film je na markize mam ho rada 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre