Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

jaja4
23. okt 2008

niežebych mala niečo proti Rišovi, to vôbec ne. Len tak z princípu... 😉

jaja4
23. okt 2008

hahaha, reni, to je dobré sci-fi 😀
radšej by som síce bývala v tom susednom dome od vás na druhej strane, ale čo už 😀

renika
23. okt 2008

ja ti zase odporúčam sa vydať, manželský život je náááádherný 🙂 😎 😵 Jaja ti to povie, až keď sa vydá do Dul. 😎

katika1
23. okt 2008

jaja prosím ta fakt to nesprav tým detom že ty budeš učitelka 😀 😀 😀
reni ale nie.. ja by som sa aj, ale tak mám taký blbý pocit, že prídem aj o posledný kúsok slobody 😅 ale zas druhé dieťa by som nikdy nechcela ak by som nebola za neho vydatá 😉

jaja4
23. okt 2008

ked neprší, aspon kvapká! Ale hlavné je, že budem v Dulkovciach! 🙂

katika1
23. okt 2008

reni ja keby som bola chlap, chcela by som ťa za manželku 😀
ja neviem či je rozdiel, ked sa vezmeme a teraz 😕

renika
23. okt 2008

jaja, však čo nie je, môže byť 😉
ale buď rada, budeme si nablízku a keď ťa vyhodí, tak máš kde prespať 😀 Len teraz neviem ktorí z tých štyroch 😕

jaja4
23. okt 2008

jaaaaj, takže ty už plánuješ aj druhé dieťa??? Kua, zas ništ neviem! 🙂 ja som sa dnes od sesterky dozvedela, že kamoška, ktorá je vydatá sotva 6 rokov vyhodila chlapa z domu, lebo ju začal fyzicky a psychicky deptať...a to má prosím pekne 2 detičky: 3-ročnú dcérku a 2-ročného chlapčeka... ☹
jasné, reni, istotne to príde až potom, ked zakotvím v Dulovciach 🙂

renika
23. okt 2008

kati, to by bola pre mňa pocta byť tvoja manželka 😎 😀

jaja4
23. okt 2008

Ok, ale ked vyhodí muž teba, tak ty nebudeš mať kde spať...je ich tam totižto v tom byte jak hadov 🙂 no ja neviem, ktorý z tých 4? Ved porad... 😉

renika
23. okt 2008

jaja, ale byť tebou, dlho medzi nimi nepreberám. Môže sa stať, že už nebudeš mať z čoho vyberať, keď ťa nejaká predbehne 🤐

katika1
23. okt 2008

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ reni 😵

jaja4
23. okt 2008

ale ved ešte im tam rastie jeden...má 5 rokov...možno dočkám na neho 😉

renika
23. okt 2008

nevedela by som si vybrať, všetci sú dobrí 😎 Asi len postupne odskúšať a tak zistiť, inak neviem 😒 Inak, to fakt sú štyria slobodní a len jeden sa oženil? 😕

katika1
23. okt 2008

napr renika ťa predbehne 😀

renika
23. okt 2008

jaja 😀

jaja4
23. okt 2008

no ved bol aj druhý ženatý, ale ten sa rozviedol. Ten, čo má tie dve deti...

renika
23. okt 2008

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ kati 🙂

renika
23. okt 2008

jaj, to som nevedela, že bol ženatý. Len o deťoch som vedela, ale že sa zobrali 😕

jaja4
23. okt 2008

to by mi neurobila, Kati...značne by si tým pohoršila 😀

renika
23. okt 2008

ja keď pôjdem nabližšie po ulici a niekto ma ovalí, tak to sused, ktorý si prečítal modrého koňa 🤐

renika
23. okt 2008

jaja 😀 To nemôžeš vedieť 😀

katika1
23. okt 2008

jaja len aby.. len aby.. 😎

jaja4
23. okt 2008

ale áno, ved to bola láska ako trám. Ja som síce na tej svadbe nebola, bola som vtedy v zahraničí, ale rozprávala mi segra, že Jožo bol straaaaašne zamilovaný...

renika
23. okt 2008

len preberaj preberaj a dopreberáš 🤐 Nebolo by to krásne, dve sestry sa vydali za dvoch bratov 😵

jaja4
23. okt 2008

reni, už by ma len zaujímalo, ako by sem zablúdil 🙂 on deti nechová, o jedného sa stará jeho matka a o druhú ani neviem kto...

renika
23. okt 2008

a čo je teraz s jeho bývalou ženou? Lebo ja neviem 😕

katika1
23. okt 2008

reni isto ťa Jožo šmíruje 😀 alebo ťa ovalí Riki za tie koniny čo sem píšeš 😀
práve som počula vzdychy zo spálne - vošla som tam a to krpec oči do korán, liezol dole z postele a šepkal maminaaa maminaaa 😲 tak som ho položila naspäť do postele a chrní dalej 😲 😕

jaja4
23. okt 2008

reni, tak teraz si ma dostala 😀 rehocem sa jak blázon! Ale ešte krajšie by bolo, keby si piati bratia vzali 5 sestier, nie? 🙂 ale smola, ja mám už iba brata ☹

renika
23. okt 2008

jaja, myslím, že jedno jeho dieťa si zobrala Terezina sestra...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre