Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

serafinka1
17. nov 2008

Darinka má stále 8 zúbkov, ale včera som zbadala, že sa jej tlačí očný zúbok a preto je taká umravčaná asi. Ano už čoskoro budeme mať aj my 1 rok, už sa teším. Už mi vie spraviť 2 kroky bez toho aby sa niečoho držala, tak si myslím, že do Vianoc aj budeme chodiť. 🙂

janula_nz
17. nov 2008

a este sa chcem opytat, ci neviete niektora kde je na autobuske volakte usne oddelenie. tam ma poslali s malickou z novorodeneckeho 😨

serafinka1
17. nov 2008

Ušné zrejme v tom novom medicentre.

janula_nz
17. nov 2008

serafi tam som bola kuk a nenasla som tam usne

serafinka1
17. nov 2008

tak netuším.

janula_nz
17. nov 2008

rano dam doskolky lauru a s drobcami sa tam musim vybrat a pohladat to tam 😒

serafinka1
17. nov 2008

Dobre, majte sa, mám prácu, dobrú noc.

janula_nz
17. nov 2008

dobru noc 🙂

renika
17. nov 2008

seraf, bude chodiť určite skôr, keď už teraz urobí sama krôčiky 🙂 Šikulka je to!

janula, to máš také malé bábo doma z novorodeneckého? Koľko máš teraz detí? Ja ťa tak obdivujem, že to zvládaš...Kristiána už nemáš v pase? 😕

janula_nz
17. nov 2008

reni ano mam doma ani nie 50cm babo 🙂 tri deti mam,kiko mi odisiel prec pred mesiacom 😢

renika
17. nov 2008

ach, tak to si už ani nepamätám, keď mal Maxim 50 cm...
ten Kiko ma veľmi prekvapil 😔 Môžeš napísať čo sa stalo? To ma mrzí, veď už bol tvoj, aj tá oslava, torta, všetko... 😔

janula_nz
17. nov 2008

reni, teraz o tom nechcem hovorit, je mi hrozne z toho ☹ stale to zostane moj chlapcek, nech je kdekolvek. chyba mi

renika
17. nov 2008

chápem 😔

janula_nz
17. nov 2008

idem aj ja spat lebo zachvilu ma malicka zobudi na papanie. dobru nocku

monica25
17. nov 2008

janula-je to dr.sumska????ak ano ona je priamo na autobuske....za autobusovymi zastavkami...tam kde su zdrav.potreb.,drogeria....neviem ti to inac vysvetlit.....
😅

janula_nz
17. nov 2008

moni ano. vdaka. ja som ju hladala v tom novom na zaciatku autobusky 🙂

monica25
17. nov 2008

reni-aj ja by som mohla spat a stale,len neni kedy...... 😅
odkazem manzelovi 😉
alan je vylucene u mna tak isto ako dylan....skusim este na daniela prehovorit...u mna to vyhrava....no uvidim...daniel rudolf madar 😅

monica25
17. nov 2008

ona to tam ma s velkym orl fonitaria...ci co modra tabula na tej budove...urcite si to vsimnes 😉 len ja neviem vysvetlovat....,nejde mi to 😅

janula_nz
17. nov 2008

nevadi, ja som pochopila. viem kde to je, najdem to 🙂 dakujem. zajtra pojdem malu objednat lebo tam zrejme bude naroda a naroda 😝

monica25
17. nov 2008

janula-neni zac 😉

monica25
18. nov 2008

cavte 😎

roli hnackuje ☹ dufam,ze to ma zo zubov a nic vazne....

kati-ako bolo na vylete???
co risiak????ste zdravy???a dr.???daj potom vediet 😉
idem do sprchy a na postu...

cat.-som zabudla my mozme asi tak vo stv.dnes nam maju plyn odpisovat medzi 4-5....al.este zajtra,,,,ale najskor tak okolo 4,roli vstav amedzi 3-3.15...kedy by to vyhovovalo vam????

katika1
18. nov 2008

čaute.. no nestíham vás dozadu čítať, ale ak mal niekto otázky sem s nimi 😀
aaaa boli sme na Taloch, bolo skvele 😵 ale dieťa bolo tragické 🤐 len sa jedoval a zúril.. aaaale!!! máme konečne jednu svinu očák von 😵 včera vyšiel.. a zo soboty na nedelu mal strašný záchvat plaču a ráno som našla krv na vankúši a to ako sa mu predral zub 😔 😔 😔
ale z toho mal tie horúčky 😝
a ešte stále kašle.. v tatrách presta, asi zo vzduchu a doma zas začal 😔
a som unavená ako pes, lebo malý sa teraz vkuse v noci po mne lepí a šušká mi do uška, že jajajajajaj.. akože že ho to bolí a chce aby som mala rukju na jeho líčkach 😅 moj zlatý 🙂
deina, že dakujem 😉 😉 ale ani dnu nechcel ísť.. som ho volala 😀

monica25
18. nov 2008

caves kati 😎

chudacik risiak, 😔 svine zuby ako ho trapia 😠
to ti verim,ze ta to unavy to ked je dieta stale hore .........
stihli ste v pia.aj dr???

zuzipa
18. nov 2008

Ahojte baby! Chcela by som sa popýtať, že ktorá z Vás bola na 4D ultrazvuku u Dr. Halvasa, či ste boli spokojné a koľko taký 4D ultrazvuk stojí, a v ktorom týždny tt je na ten ultrazvuk dobré, resp. najlepšie ísť ? .... Díki moc za odpoveď 🙂

katika1
18. nov 2008

moni ano stihli, ale až zajtra ide riško na odber krvy
no ešteže pri tom nebudem.. plakala by som s ním 😔
idem na 7.30 do školy a končím 16.30 😝
aj dnes som tak bola..

zuzipa, ja som bola a bola som spokojná.. naj je okolo 25tt a stojí okolo 1800sk 😉

catrin23
18. nov 2008

ahojte....

kati, tak ste museli mat pestry vikend,ked risko nervacil 🙂 ale aspon ze ma vonku zubky... 😉 ako bolo?

moni, mne beata stale hovori, ze musime spravit brandona 😀 ze budu brian a brandon... tak vy mozte mat dylana 😀 😀 😀 😀 aj alex rudolf by sa hodilo, ved to nemusi byt sano 😀 alex to bude len 😉
dojdite kludne vo stvrtok poobede, predtym ale este napis..budeme vas cakat.moze aj roland dojst ked chce,len tam nebude mat denisa 😅 ja idem doobeda k babke a potom dam brianka spat,takze o 4 by uz mal byt hore 😅

zuzipa... ja som bola okolo 23tt a tiez som bola spokojna, cena 1800sk, ale mozno to moze byt teraz aj viac, to netusim 😅 vela stastia... 🙂 😉

janula...ako sa mate? davno si tu nebola a ani v meste ta nevidno uz tak casto... jeeeej a mate babatko malinke 🙂 a s kristiankom mi je to moc luto..on bol taky krasnucky, zlatucky a hlavne kludny ked som ho vzdy videla 😉

katika1
18. nov 2008

cat bolo super 🙂 a riadna zima 🤐
dojdete v piatok??? vezmi aj monču 😵

katika1
18. nov 2008

jáááááááj a viete s kým sa moj chlap zoznámil??? s tou starou klebetnou sestričkou z ordinácie v ružovej 😀 😀 😀 a ešte sa jej aj opýtal, či tam nie je maštalír, lebo že jeho žena by ho rada videla 😀 😀 😀 a že ked nie, aspon nech ho odo mna pozdraví 😀 😀 😀

catrin23
18. nov 2008

kati, dohodneme to vo stvrtok s monikou ked dojde... 😉

no super, mohol jej povedat, ze by si si rada zahrala v ordinacii s mastalirom 😀 to by si bola potom hviezda, vsetky zeny by ti zavideli 😀 😅 😝

renika
18. nov 2008

Ahojte 🙂
kati, vitaj doma! A veľká gratulácia k očáku!!! Že krv na vankúši 😲 to je až také drsné? 😔 Tak už len jeden očák a chvíľu nič, nie? Alebo ešte stoličky mu idú?
tebe je ten Maštalír súdený 😠 A skláňam sa pred tvojím chlapom, že ti s ním vybavuje rande 😲 😲 😲 😀

zuzipa, ja som bola v 25tt a tiež som bola spokojná, je to také krásne tam vidieť bábätko, polovicu som preplakala od radosti 😅 Potom daj vedieť ako sa ti páčilo a či budete mať chlapčeka alebo dievčatko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre