Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

renika
1. jan 2009

jaja, foto už nemeň alebo idem s tebou na to skrášľovanie 😉

serafinka1
1. jan 2009

Ahojte, Šťastný Nový rok prajeme všetkým....

My sme sviatkovali fantasticky, trošku choro, ale aj tak super, silvestrovskú polnoc a búchanice Darinka prespala, takže žiadny problém a teraz sa už tešíme na lyžovačku. V sobotu si idem odskúšať nové lyže, Ježiško mi poslal krásne Blizzardy, tak ich idem otestovať.
Cez sviatky sme boli aj v Tatrách, Darinka sa sánkovala a super sa jej to páčilo.
Takže pá a držíme rodičkám palce, nech to majú čím skôr za sebou. pa.

renika
1. jan 2009

Seraf super správy 🙂 Aj ja by som chcela, aby sa Maxim sánkoval a keby som v januári nemala skúškové, tak vybehneme určite niekam! Len ja lyžovaniu neviem prísť na chuť, škoda 😒 Ale s malým by som sa vyšantila v snehu veľmi rada.
Prajem vám perfiš lyžovačku, užije si to! 🙂

renika
1. jan 2009

dnes má Monika termín 🙂 Kati máš nejaké správy o nej? Je ešte doma?

deina
2. jan 2009

Dobre ranko, prajem stastny novy rok. 🙂

Som utahana ako kon, tak strasne by som spala... 😖 Lyzovat sa tiez neviem, aj ked pojdeme este vo feb do Terchovej a nedaleko je Vratna, kde by sa lyzovat dalo, ale aspon sa dufam dobre posankujeme. 🙂 A vonku tusim snezi, trosicku.

tinusi
3. jan 2009

Ahojte holky, prajem stastny Novy rok!!!! Vela zdravia, a splnenych zelani...
Tak som sa bala tych delobuchov a nakoniec vsetko dobre dopadlo. Matko sa zobudil o desat 12 - spravny cakatel na ohnostroj!... no a kedze bol culy a suseda nas volala na sieste poschodie pozriet si z okna ohnostroj na namesti, tak sme ho zabalili a isli sme. Bol uneseny, vsetky tie svetla a buchance... no isiel si oci vyocit - ani stopa po tom, ze by bol unaveny alebo ospaly... horsie bolo o 24 hod neskor. V noci sa totiz zobudil a chcel ist hore - asi zasa pozerat ohnostroj... taky bol sklamany, ked som ho nevzala z postele ale som ho ukladala spat... 😔 chudatko moje...

deina
3. jan 2009

Chuda male, ale to je zlate, ze si to takto pamatal a chcel sa ist zase pozriet. 😅 Nas krpec to prespal, ale boli sme u nasich a tam to az tak velmi aj tak nebucha.

catrin23
4. jan 2009

ahojte... vsetkym prajeme stastny novy rok 2009.....

moni este nerodila.. vcera boli u nas a dnes ideme na prechadzku... ale ked sa nieco udeje, hned dam info, sme v kontakte,...

renika
4. jan 2009

ahojte
catrin, super, že aspoň niekto napíše o Moni 🙂
dnes bola riadna zima, u nás -7, Maximovi skoro noštek odmrzol 😅
tinusi, tak ste to ako dobre zvládli 🙂

mariana26
4. jan 2009

ahojte
viete mi prosim poradit, ci su v NZ sukromne jasle nejake blizsie info - telefon, poplatok a podobne alebo nejaka pani, ktora sa stara o viac deti u seba doma?
mam 8 mes. dieta a premyslam, ze cca od 10-11 mes. by som ju umiestnila na par dni v tyzdni medzi deticky, ma velmi rada ich spolocnost...
😉

tinusi
4. jan 2009

Mariana a nechcela by si ju dat medzi deti skor v materskom centre - aby si mohla byt s nou?

Inak, nas trapia zubky... hore mu idu styri naraz. Vlastne tri sa uz prerezali, este jeden podrastie a snad bude pokoj.
Catrin, odkaz monike, ze jej drzime palce... a tesime sa na drobca... 🙂)))

nika251
5. jan 2009

Ahojte. Baby, neviete mi povedat kolko stoji 3D u Havlasa, popripade aj telefonne cislo? Kolko sa caka na termin? Dakujem.

mandrea
5. jan 2009

nika - tu sa vsetko dozvies: http://www.ultrazvuk4d.sk/

nika251
5. jan 2009

Dakujem.

janula_nz
5. jan 2009

nika tel. cislo havlasa mam, ja k nemu chodievam 🙂 napis ip ak chces

catrin23
5. jan 2009

ahojte... tak moni bola u dr, pisala ze je otvorena na 8cm, a ak do stvrtku neporodi tak ide do hospital. dnes s nimi ideme na kavu, hadam sa jej to nespusti 🙂) no ale mohlo by sa uz, nech uz je po tom.... a pozdravim ju od vsetkych...

mariana... jasle su sukromne pri bowlingu (pri mekke), alebo na slovenskej ulici a este niekde na ul. pod kopcom.. ale ceny a kontakty neviem... to by vedela katika, jej tam chodi risko.. 🙂

renika
5. jan 2009

catrin ako bolo na káve? Teším sa strašne, že tu takto háďžeš info, ja na Moni myslím každý deň!

mariana26, spýtaj sa Katiky

lucik77
autor
5. jan 2009

Ahojte babenky, nebola som tu asi 100 rokov. ...

Chcem Vám všetkým zaželať šťastný, lepší, krajší a zdravší Nový rok ako bol ten rok predtým. Dúfam, že sa všetkým dobre darí a ste Vy aj Vaše detičky zdravé.

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

katika1
6. jan 2009

ahojte šťastný nový rok
mariana.. sú a platí sa 350 sk na den 😉

catrin23
6. jan 2009

ahojte... tak moni je stale cela....

renika
6. jan 2009

ahojte
kati, aj teba tu vidieť??? Prečítaj si pár príspevkov späť ako sme k vám chceli prísť a ty nič, bez vyjadrenia 😔

catrin, ok 🙂

lucik, Matúško je veľký fešák, pekné prianie, aj keď ja som ho už videla 😉

deina
6. jan 2009

Aky velky je uz Matusko a peknucky! 🙂 😵

Uz par dni mam taku naladu, ze sa cudujem, ze manzel so mnou vydrzi... striedavo smutnu a zurivu. 🙄

renika
6. jan 2009

deina, však nemáš skúškové a ani tehu nie si, aspoň v pase to nemáš 😅
ale to prejde, to sme my ženy 😝

deina
6. jan 2009

Tehu asi nie 😅 , som pred ms a akosi mnou hormony lomcuju, co je nezvyk. Ja som inak uplne pokojna a dobra v takomto obdobi, toto je nejaka vynimka. 😝

tinusi
6. jan 2009

Deina, tak to je super, ze si to uvedomujes... moj manzel sa vkuse stazuje, ze mam predmenstruacny syndrom a ze som vtedy hnusna... ale ja si myslim, ze to skor prepina jemu... tazko povedat, kto ma v konecnom dosledku pravdu... mozno som vtedy citlivejsia a to, co by som mu inokedy tolerovala - netolerujem...
Ozaj, Misko bude mat rok... to taaaak leti...vsak len teraz sa narodil, chrobacik!!!! 😵

deina
7. jan 2009

V pondelok bude mat presne rok. 😅 Mne to akosi velmi rychlo uletelo... Manzel zase tvrdi, ze pomaly.

deina
8. jan 2009

Tak ako Moni, este nic? Kto ma spravy?

catrin23
8. jan 2009

caw caw vsetkym...
tak moni je uz v nemoc, ale babo sa na svet nepyta. dnes jej robili vsetky vys. interne a tak, a zajtra by jej mali uz vyvolat porod ak sa nespusti... tak hadam sa jej splni datum, kedy chcela rodit... 09.01.09 😉 🙂

sme s jej muzom na telefone, tak hned dam potom info pa

katika1
8. jan 2009

ahojte, no chcela som napísať info o monike, ale cat je rýchlejšia, tak aspon, že čaute!

katika1
8. jan 2009

jááááj a ešte chcem verejne pozvať všetky zajtra večer na drink... ideme s jajou chlastať 😀 hrušku.. keby niekto chcel vedieť aj detaily 😀 takže ak má niektorá z vás čas a chuť, budem rada 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre