Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
13. jan 2009

deina minulý rok to bolo tak že každý den do jednej a štvrtok od jednej, ale teraz neviem

deina
13. jan 2009

Tak by sme mohli ist aj v iny den, co poviete? Piatok? Len kvoli tomu, ze krpec mi spi poobede a kam s kocikmi? Maju tam nejake "parkovisko" vnutri? Niekam musim natrpat toto hebedo. 😝

katika1
13. jan 2009

deina majú.. tam to máš kde dať
v piatok myslím ani nie sú

deina
13. jan 2009

Aha. A ved na taku hodinku vieme prist aj vo stvrtok, ak mu zabalim jedlo. Moze tam jest, ze? Uz nie je taky babrak s jedlom. 😅 A snad tam tuto karu dotrepem (jazdime s ARO, hroza 😝 ).

katika1
13. jan 2009

jasné že tam može jesť 😀 😀
aj oni tam dávajú nejaké rožteky a chrumky a tak.. a riško to tam vždy prvý poje 😝 😀

katika1
13. jan 2009

a ide aj renika či čo? 😀

renika
13. jan 2009

ahojte
tak prosím pekne, ja som až teraz zistila, že Kika je žralokova žena! Kika, to si mala prísť a predstaviť sa, že kto si. A dokonca som si aj tvoj album pozerala, máte krásneho synčeka, ale som klikla len na fotky, kde bol malý a rodičov som si nejako nevšímala 😅 Konečne viem, kto si! Vitaj 🙂 Ozaj, mne sa veľmi páči meno Oliver 🙂

dnes v noci kamoška porodila syna 😵 O 20tej hodine sa jej niečo nezdalo, že asi to budú kontrakcie, lebo to bolo pravidelné, tak išli. Pred polnocou sa malý narodil. Prvorodička a super pôrod.

katika1
13. jan 2009

reni 😀 inak ani ja nechápem prečo kika sem nechodí 😕 kika? 😝
reni pojdeš vo štvrtok???????????????????????????????,

renika
13. jan 2009

neviem kati neviem, lebo malý už nemá veci, zo všetkého vyrástol cez skúškové som bola len doma ako kvočka a vo štvrtok asi skočím s Rikim do BA. Teda on ide určite a ja ešte neviem. Neviem ako tam Maxim vydrží tak dlho. Ale taaaak by som potrebovala skočiť do Avionu. Už mu neviem bodynká zapnúť 😅

katika1
13. jan 2009

reni mala dobrý porod, ako sa volá malý? 🙂
a páči sa ti meno Richard moja zlatá? 😀 😀 😀
o 2hej pojdem za Monikou 😵 a ona by mala vedieť aj otváracie v mc.. opýtam sa
sa tešíííím na malého 😵

katika1
13. jan 2009

reni ty máš vždy nejakú výhovorku 🙄 nikdy nedojdeš na stretko, ani nikam 🙄

renika
13. jan 2009

vedela som, že to napíšeš!!! Preto som hovorila, že v stredu dám ešte vedieť, či prídem a nesľubovala som nič!
meno Richard u mňa vedie, to vieš 😉
pozdrav Moniku, nezabudni! Aj ja chcem veľmi vidieť Daniela. Odfoť hooooo a pošli sms 😵
malý sa volá Kristián, len neviem či s K alebo Ch. Ona sa ako bála, že koľko bude rodiť a nakoniec takto ľahko porodila 🙂

catrin23
13. jan 2009

ahojte...
no vcera ste to pekne roztocili....

renika
13. jan 2009

ja by som točila aj ďalej, ale po 23tej stopnú každý deň koňa 😒

catrin23
13. jan 2009

ja mam danielka v mobile ale nevidno ho dobre, lebo s mi tam odrazalo sproste svetlo

asi sa pridame aj my do MC, podla toho, kedy sa brianko zobudi. dnes spal do 10.15. to sa uz velmi dlho nestalo

kati pozdrav moniku, 😉 🙂

catrin23
13. jan 2009

ericica. krasne torty.... 😉 si fakt sikovna.... ja budem mat teraz 25, tak si asi dam u teba spravit nejaku tortu 😅

renika
13. jan 2009

my by sme išli do MC až poobede, keď vstane a napapá sa, lebo ráno sa zobudí vždy po deviatej a kým ho oblečiem, prídeme do NZ, tak ho môžem ísť uložiť domov na spánok. Poobede keď vstane, tak je hore už do večera, tak to by nám viacej vyhovovalo

catrin23
13. jan 2009

a odkedy? ved volakedy sa dalo aj dlhsie psat,nie?

renika
13. jan 2009

catrin, ja keby som mala teraz narodky, tak chcem ten super melón 😎

renika
13. jan 2009

áno, dalo, aj sa bude dať. Len teraz robia nejaké zmeny a robia ich v noci. Už tri dni sa mi to stalo, že okolo 23:10 vypnú koňa

catrin23
13. jan 2009

aha, no ja uz vtedy spim, tak preto som nevedela....
ten melon vyzera skvele, a urcite aj tak chuti 🙂 😉

catrin23
13. jan 2009

mne dnes maly neviem kedy zaspi,ked tak neskoro vstal...mozno uz do vecera ani nebude spat... tak kati zavolam ti alebo napisem okolo pol 4, ze co

dala som ho asi pred 25minutami do kresla a zapla mu teletubies a cely cas tam sedel az doteraz. uz zacina vymyslat, zapina vypna telku... 😨 tolko dlho ani pri telke este nevydrzal

catrin23
13. jan 2009

dnes hadze rekordy 😀 😀 😀 😀 mozno sa do vecera aj rozpravat nauci 😀 😀

charlinka
13. jan 2009

Info o MC - když jsem tam byla minulej pátek měli otevřeno od uterý do pátku od 9-13.00, poobědě ne, ale že zase budou poobědě fungovat jen mi nevěděla říct ta paní odkdy.

renika
13. jan 2009

charli ahoj, ako skúška?
tak my teda nepôjdeme, do 13stej určite nie, to nám nevyhovuje

charlinka
13. jan 2009

Reni na tvoji otázku o témě, až ted jsem si všimla. mám sociálno právní ochranu dítěte. a ty o čem budeš psát? ty jsi jeden rok přerušila nebo studuješ třetí rok za sebou?

charlinka
13. jan 2009

Ale možná že to změnili už. říkala že po obědě bude jen neví od kdy. 🙂
Zkouška výborně, známku nemám ale určitě za A, byl to super test, jsem spokojená.
Reni vám konzultanta přiděliují nebo si vybíráte? my si vybíráme, už mám svého, ale zdá se mi to dost trapný, všude jinde přidělují.

renika
13. jan 2009

ja budem písať o reklame
u nás tiež prideľujú, podľa toho, kto má ktorý predmet. Dostali sme potom mailom zoznam s témami a profákmi, ktorých nám pridelili. Teraz chodia maily, že kto má kedy konzultácie. Je to dobrý systém, každý je spokojný. Ja už som bola na konzultácii 🙂
a gratulujem ku skúške 🙂

charlinka
13. jan 2009

Dík. to máte dobré, my si vybíráme a ten kdo nebude mít do márca tak mu přidělí. to je dost pozdě, když v polovine aprila odevzdáváš práci. naštěstí jsem si už našla tak nestresuju a hlavně 35 stran už mám hotových. malá je vzhuru tak končím. ahojky

ericica
13. jan 2009

caute kocky....katika dakujem ....napiste kedy vam to vyhovuje a aj ja sa k vam pridem myslim v MC...mne to vyhovuje aj rano aj poobede lebo mala my spi od jednej do pol stvrtej poobede by bolo lepsie lebo by som mala taxik 😀 😀 😀 a predobedom len bus 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre