Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
3. feb 2009

cavte 🙂
cat-nehala,musela nemala som na vyber baby ja horuckjujem .....je mi na h...a 2 deti na krku 😔 a roland pride az okolo 5,aby mi pomohol aspon s malym rolandom...,vcera bol "zly",z e katika 😀 no a dnes je anjelik maly sa mi hrajka a danielik papa,spinka,kaka pisa.....malinko place,len ed s azobudi,a to je normalne,lebo je hladny.....
nevadi ked mam teraz horucky????moze sa mi ta rana zapalit???mam skocit k dr.????
dufam,ze to odomna nedostanu....

monica25
3. feb 2009

a dnes roli nejak nexce papat 😲 nezvyk...stratil apetit 😀

cat-a som sa strasne ponahlala dom 😀 a bol este triezvy.....zvladol to ok,ale casto to robit nebudem len sme nemali ani pecivo doma a ja sa bez toho nenaobedujem kym sa nenaranajkujem.....a uz bolo vela hod.a ja strasne hladna,tak hlad zvytazil nad predsudkami.... 🙂

katika1
3. feb 2009

čaute čaute, ide sa vo štvrtok do materského??????????,,
nefungoval mi notebook a od zajtra bude zas v oprave
cat všetko naj naj naj.. ale mne sa posral aj mobil a nedalo sa mi odpísať 😔
všetko sa kazí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
moni že opeknela 😀 a vlasy som mala mastné 😀
danielik je nádherný! taký vonavučký 😵
a roli to bol taký nezvyk ho vidieť!!

deina
3. feb 2009

Catrin, gratulujem k narodeninam. 😵

Takyto kocik som dnes videla z okna: http://www.caryfuk.sk/category/Kocarky-detske-H... (ale podobny, zblizka som ho nevidela). Zaujimavy, divny...

katika1
3. feb 2009

deina aj ja ho vídavam.. ale mne sa sem proste nehodí 😅

deina
3. feb 2009

Mne sa ta baba k nemu nehodi, ze rifle a vetrovka, mala by mat saty po kolena, rovneho strihu, kratke vlnite vlasy a maly klobucik. 😀

ericica
3. feb 2009

ahoooooooooooj kati uz si mi normalne chybala 😀
no ja idem urcite a budem rada ak sa pridate
viete co sa pokusam na malej praktizovat?aby zaspala sama poobede saom zacala,dala som jej pusu a nechala som ju v izbe .......za chvilu rev ,isla som naspat ulozila som ju znovu a cuduj sa svete zaspala 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😲 😲 😲 😲
takze ide vecer a ja to chcem vyskusat znovu skuska jeden neuspesna velky rev ,druha takisto a tretia zase 🙄 🙄 🙄 idem tam znova a to uz bola taka rozrevana ze ma celu ovracala 😨 😨 😨 tak som s nou ostala az kym nezaspala ......boze co robim zle????????? ☹ ☹ ☹

deina
3. feb 2009

Erika, ked to nejde, nesil to - nebude takto zaspavat do puberty. Asi ta potrebuje mat pri sebe, nerobis nic zle.

Kedy chodievate vo stvrtok do MC?

katika1
3. feb 2009

eri 😵 aj ty mne 😵
a kedy idete????
nič nerobíš zle, proste ťa potrebuje
ja by som ju ešte neodúčala!
deina presne

ericica
3. feb 2009

a este otazocka ????planujeme druhe babo niekedy v lete a chcem si prilepsit matersku len som z toho trdlo neviete o tom nic????????hodim link na diskusiu kde si o tom baby pisu......my ideme okolo pol stvrtej deiny..
http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Forums&p...

katika1
3. feb 2009

eri neviem 😕

ericica
3. feb 2009

a inac ako sa mate risko poslucha????,
predstav si nasa bola dneska velmi umnaucana 🙄 a po poobednajsom spanku som zistila ze sa jej vytlacili dolne dvojky obidve naraz 😲 😲 😲 chudak mala ☹

katika1
3. feb 2009

riško je skvelý, on je cez den vždy dobručký, ale dnes večer už trikrát zo spánku plakal.. reže sa mu dolná štvorka, už druhá a dolné očáky, takže asi z toho, som mu dala panadol 😝
chúďa rebe 😝
ja som dnes pozerala dvd z jasličiek čo mali párty a celé som preplakala 😔 ja by som ho najradšej mala non stop pri sebe!!!! ja ho tak lúúúúbim 😔

deina
4. feb 2009

Ale paci sa mu v jaslickach, ze? Asponze mu je tam dobre, ked uz nemoze byt s tebou. Ale verim, ze ti chyba. Viem si prestavit, ze moj by tam vkuse plakal... minule som len nachvilku odbehla do kuchyne u kamosky a taky rev spustil, akoby som ho tam chcela nechat sameho. A nezvykol byt takyto.

To MC sa otvara poobede o jednej? Ci uz aj doobeda je?

monica25
4. feb 2009

cavte 🙂
deina-stvrtok su tam len poobede 🙂
aj rolimu asi idu zubky vcera hnackoval cely chrbat,vsetko mal od toho...,bolo veselo vcera,ja horuckovala on hnackoval....
kati-hej opeknela davno som ta nevidela,nie ze by si predtym nebola pekna ale teraz si bola taka ina,krajsia 😀
a roliho si snazim prevychovat s5 k tomu mojmu dobrunkemu zlaticku a pomaly sa nam dari....
eri-ani roli nezaspinka sam.....

muriel293
4. feb 2009

ahojte,vy tu už všetky máte "odrodenééé"??? 😅 😀

katika1
4. feb 2009

čaute, tak dík moni 😵 chudáčik roli.. ty si už ok?
deina páči, ale nie tak ako pri maminke 😔
muriel.. no nejaký čas už ano 😀

monica25
4. feb 2009

kati-ja,uz lepsie,dnes len hlava boli
a pravda pri maminke im je naj 😵 ale uz sa tesim ked roli pojde do skolky a bude nosit svoje kresby....ucit prve basnicky..... 😵
muriel hej 😀 ja uz som sa stihla 2x otocit v porodnici 😅 😀

neviem sa rozhodnut aky kocik kupit...co ked pojdem len s danielikom k dr.budem smiesne vyzerat za surodeneckym kocikom a s jednym dietatom................................... 😅 😅 ,ze.....??????????

monica25
4. feb 2009

a vlastne ani neviem ci by sa zmestil surodenecky kocik do nasho auta do kufra....,(peugeot 206)..................

deina
4. feb 2009

Muriel, tak na polovicu, este musime surodenca vybavit. 😉

Monika a kebyze kupis nejaky nosic alebo satku pre Danielika? A ked podrastie, pojde on do kocika a Rolko bude behat (pripadne by si dokupila len ten stupienok ku kociku, ak by sa unavil).

katika1
4. feb 2009

moni však ešte máte po rolim ten zelený tak dáš daniho naležato ked pojdete sami

muriel293
4. feb 2009

babenky a rodili ste všetky v NZ? Ak áno ktorý doktor vás odrodil a ako ste boli s ním spokojné? Trochen mi už totižto lepí,v pondelok som bola prvý raz na prietokoch a kukučla som tam prvých dvoch doktorov,taká strašne mladá Renčková ale vraj je dobrá a taký ako masár vyzeral Živčák ten mi moc teda nesadol a ešte predtým na morfo tam bol mladý Korčok akurát že ja neviem akí sú hm hm...takže dáke info od vás skúsených isto poteší 😉 😉 😉

katika1
4. feb 2009

muriel renčková je zltá.. monica pri nej rodila
ja som rodila pri stankovi.. ten je super
živčák neviem kto je 😕

katika1
4. feb 2009

inak gratulujem ku chlapčekovi 😵 😵 😵

muriel293
4. feb 2009

katika
dííííky moooc 😉 No ten Živčák tam neni moc dlho jeho tam preložili tuším z niekadiaľ z Moraviec alebo z kade??? Ale vraj sa o ňom nič dobré nehovorí,no ja inak nemám zaplateného nikoho aj preto že ich nepoznám aj preto že potom vraj keď ten dotyčný nepríde na čas tak iný sa na teba nepozrie,no neviem...

Fakt je že mám obavy-to asi každý že? A fakt je aj to,že by som to už rada mala za sebou,dneska som ako trafená robila drepy pod sprchou!!! 😅 Ale jediné čo ma otravuje sú tie predkrámové bolesti a nič z toho,doktor v pondelok pozeral a skonštatoval že nič sa tam nechystá takže tento týždeň to nebude!

ericica
4. feb 2009

ahoj muriel aj ja som rodila u stanka ako katika 😉 a som s nim maximalne spokojna 😵 mala som ho vybaveneho...
no moni ja som dnes zase experimentovala s malou poobede ze skusim zase zaspavanie bezo mna 🙄
ale na prd to bolo platne najprv zvonila postarka,potom zvonil mobil,potom dosla jedna objednat tortu a nakonec isla sanitka so sirenou takze dnes sme spali 10 minut co sa stalo prvykrat 😨 😨 😨
a ja nic nestiham takze som bola nervozna jak pes este som jej aj na zadok dala a potom som to lutovala ☹ ☹ ☹ aj som plakala ☹ ale nakoniec som dostala navstevu ktora ma vel i rozveselila 😝 😝 😝 😝 cmuk mojej drahej navsteve..... 😀 😀 😀

ericica
4. feb 2009

a este nieco:
uz sa tesim na zajtra 😵 😵 😵 kto sa prida ja mam vybavene taxi 😉 😉 😉 cmuk charlie 😵 😵 😵

katika1
4. feb 2009

muriel vychutnávaj si posledné chvilky, lebo to čo bude potom bude horšie 😅 😀 ale nie.. nesil to, príde to čoskoro
kto dojde zajtra do mc??????????????????????????????????????????????????

muriel293
4. feb 2009

juuu to máte dobré že si takto chodíte do mc,ja som tam chodila akurát tak cvičiť s Kalmanovou ale aj to už nechodím lebo pondelky už mávam poradne a ctg a pravdu povediac musím cestovať takže tým pádom zabijem rovných päť hodín a domov idem zničená ako pes-lebo však hodinu skôr než to začne autobus ide,potom sa cvičí,potom ten dlhý výklad -však isto viete ak ste chodili 😀 Teraz by to už bolo na mňa moc,však všetko dôležité už mám spravené...
A tak sa teraz už len pondelky vyvážam autom s mužom k lekárovi ako taký sloník bimbo! 😀

Ináč skúšali ste daktorá piť ten čaj od weledy na podporu tvorby mlieka? Ja som si dneska prvý raz spravila a skoro som sa .....brrrr dopijem to ke´d to už mám ale viac to nekúpim fuuujha nič hnusnejšie som nepila! 🤐 🤐 🤐

charlinka
4. feb 2009

Ahojky, Eri i nám bylo super 😵 Už přepaluju noddyho, charlotte roztrhala obal, tak ti ho musím zalepit, jááj síla s ní občas, raketa jedna malá. Rebi je užasná, a jsou si fakt podobné 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre