Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

catrin23
17. máj 2009

ahojte... no je to tu vymrete fakt...kde ste vsetkyyyy???

seraf az v piatok idem na farbenie, musi mi to zosvetlit a tak dat druhu farbu.. 😖 tak hadam to bude dobre 🙂 potom supnem foto :0)

serafinka1
17. máj 2009

no už som zvedavá. A prečo Ti to musí zosvetliť? Nepodarilo sa to? Komu chodíš?

ema.nz
18. máj 2009

ahojte tak vam sem zase vrthnem 😉 takuto tortu nam upiekla erika na krst 😉 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... bola nadherna a velmi dobra 😵 😵 takze odporucam,ma zlate ruky!!!!

deina
18. máj 2009

Tak ta je nadherna! 😨 😵 😵 😵

serafinka1
18. máj 2009

Ema naozaj prekrásna torta, aj nám už Erika spravila, a bola som veľmi spokojná, veľmi dobre chutila. Ale čo ma viac zaujalo, je dátum narodenia Tvojej princeznej, pretože v tento krásny deň len o rok skôr sa narodila aj moja princezná. 🙂 🙂 🙂

ema.nz
18. máj 2009

serafinka:tak je to mile,ze su narodene v ten isty den 😵 aj ked je medzi nimi rok 😉

tinusi
19. máj 2009

Wau, ta torta je naaadherna, naozaj... a urcite aj chutna, lebo to auto, co nam erika piekla bolo mnam - mnam...

ericica
20. máj 2009

monica,seraf mate IP 😵 😉

zgurkaa
22. máj 2009

Jeeee, sto rokov som tu nebola a co nevidim, Deina caka babatko. Prijemne tehulkovanie zelam. 😉

deina
23. máj 2009

Dakujem, Zgurka. 🙂

nika251
24. máj 2009

Ahojte. Babule, tie ktore chodite k Dr. Stankovi- ako mu vychadzali merania UZV v 31tt? Zaujima ma hlavne nozicka (FL) lebo mne aj pri prvom synovi zmeral menej - mal mat 2800g a narodil sa 3700 a teraz pri druhom vysla nozicka o 2tt mensia a vaha na 1280g- v 31tt by dieta malo mat okolo 1500g. Dakujem. Prosim IP. Dakujem 😉

jaja4
24. máj 2009

nika251 - Veronika H. z Hurbanova???

nika251
25. máj 2009

😀 - Jani, ja ta dorazim. Som si ani za ten svet nebola ista ci si to ty!

jaja4
25. máj 2009

no ved ani ja! Len som tipovala 😵
Mohla by si ma vyhľadať na facebooku, nech sa zase nestratíme 🙂

nika251
25. máj 2009

Ok, susim aj ked FB nepouzivam. Skor skype. Hodim ti do IP adresu. Ked budes vediet a mas skype ohlas sa mi.

charlinka
25. máj 2009

Ahoj všichni. doufám že se máte vy a vaše zlatíčka dobře. Chtěla jsem vás poprosit a malý hlásek charlottce do soutěže. Velmi pěkně děkuju a vy studentky se pěkně učte, mě to už leze přes hlavu, ale mám ještě 3 týdny času 😀
http://www.blesk.cz/zlaticka?action=profil&id=1302

katika1
26. máj 2009

No teda jaja tu ešte šmíruje!
AJ vám sa idem pochváliť... píše vám úspešná absolventka a Bc. Katka 😀 😀

charlinka
26. máj 2009

Ahoj Katika, upřímně gratuluju, jsi určitě ráda že to máš za sebou. Jaké to bylo???

deina
27. máj 2009

Zahlasovane, Charli. 😉

Katika, gratulujem, no parada. 😅 😅

Mne je divne, v pondelok som stravila pol dna u internistky (od pol osmej do jednej 😝 ), na druhy den bol Stanko (teraz bol fajn, pacil sa mi, zlaty - tusim si nieco nastudoval 😀 ) a dnes som teda uuuplne paf, to co je vonku za pocasie???

catrin23
27. máj 2009

no deina ty si ake ranne vtaca 🙂

kati gratulujem, ty si sikula 🙂

charli a erika, prisiel tovar...

deina
27. máj 2009

Nedobrovolne ranne vtaca - to Misko. 😝

deina
27. máj 2009

Seraf, teraz mam Bumbleride kocik? ako si s nim spokojna? Sedacka sa mu neda otocit, ze?

serafinka1
27. máj 2009

Bumbleride je fantastický,som s ním veľmi spokojná. Sedačka sa nedá otočiť.Inak je k nemu aj hlboká verzia aj vajíčko,ale to ja nemám, to si zaobstarám, ak bude druhé baby.

serafinka1
27. máj 2009

katika gratulujeme k Bc, oslavuj poriadne a konečne oddychuj a začni si užívať leto, ak nejaké ešte bude.

katika1
27. máj 2009

Ďakujem kočky 🙂

ericica
27. máj 2009

katika gratulujem a dufam ze dodrzis svoj slub a skoro sa ukazete aj s muzikom 😉
charlie zahlasovane a co sa neozyvas co je s vami???
cat a ako sa teda dohodneme kedy pre to skocime????

deina
27. máj 2009

Je a aj lahucky, ze, Seraf? Inak velmi je pekny, aj priestranne vyzera. Skoda, ze nema otocnu sedacku, chcela by som kocik s otocnou - podla manzela vymyslam. 😅

katika1
27. máj 2009

erika určite čoskoro dojdeme.. budúci víkend napr 😉
deina podla mna je dobre ked je otočna 😉

deina
27. máj 2009

No ved aj podla mna, ale manzela ide porazit, ze co vymyslam, ked nasmu kociku nic nie je. 😀 No vysvetli mu to, ze preco otocna sedacka... ale ma to koooopec casu este ho nalomit.

katika1
27. máj 2009

deinuš ale váš kočík je dobrý, prečo si ho nenecháte?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre