Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

tinusi
11. jún 2009

Kati, my mame nosic od Baby Bjorn a je skvely, Matka do neho napchame este aj teraz, manzel ho tak zvykne nosit, ked ideme niekam, kde sa neda ist s kocikom. Maly ho zboznoval od malinka. Cele minule leto som ho v tom vynosila. Bola to parada - totalne bez barier.. vsade som sa dostala...

katika1
12. jún 2009

seraf to nie v zlom 😉 len k niekomu sa mi hodí chalan, k niekomu dievča 😉 a väčšinou, nie vždy, sa trafím 🙂

deina
12. jún 2009

Nemate niektora DVD Zorababy, napalit? Rada by som sa pustila do cvicenia... ale neviem to nikde stiahnut a kupovat sa mi to zrovna tiez nechce.

ema.nz
12. jún 2009

baby nemate niektora skusenosti s tymto kocikom http://www.babymarket.sk/new.php?file=5100310.jpg strasne sa mi paci na take zrychlene presuny 😵 videla som ho aj tu v meste 😉

catrin23
12. jún 2009

ema, ja som ten kocik strasne chcela, je super, mali ho v irsku za polovicnu cenu ako tu, len sa nam nezmestil uz do auta, ked sme isli domov minule leto...tak som nakoniec kupila tu, ale quinny zapp... 😒

kati, a ja co budem mat v tom roku 2012??? chlapec alebo dievca???

seraf.. no darinku pre brianka..a este jedno dievcatko pre riska 🙂)))

serafinka1
12. jún 2009

😀 😀 😀 😀 žeby?

No táto malá mi dáva riadne zabrať, také brutálne žalúdočné stavy mám. Pri Darinke som ani nevedela, že niečo také je. 😔

ema.nz
12. jún 2009

catrin:mame rovnaky "nos" na kociky?? 😀 😀 ale prave mi pisala jedna baba ip,rano som jej nasla v albume ten kocik a som sa jej nan pytala...vraj ho pouzivala od 7mesiacov do 2rokov ale ze ked uz mala dcera 13kg a naklonila sa do strany tak kocik sa jej prevratil 😲 😲 ale ze inak je super lahky,skladny...no ale co ja viem zase nemienim malu vytrepat niekde v meste 😖 😕 tak uplne mi to pokazilo naladu ☹ 😠 strasne sa mi ten kocik paci!!!

catrin23
12. jún 2009

no neviem... podla mna zapp je ovela labilnejsi ako britax... ja stale musim drzat maleho alebo ho zabrzdit, aby sa nahodou nevykotulal 🙂 a brian este nema ani 11kil, a uz pomaly 2 roky 🙂 no neviem...mozno sa jej len nahodou viac naklonila a sup dole... 😒 mne bolo tiez luto za nim, len sme vtedy stahovali vsetky veci domov a kupila som aj sedacku, ta sa nam tiez skoro nevosla do auta, ... a chces kupit novy, alebo aj pouzity...?

serafinka1
12. jún 2009

Baby neviete ktorá rodila tu v NZ epidurálkou? Nechce sa mi dozadu listovať, len viem, že jedna baba tu už tak rodila, tak by som chcela vedieť ktorá.

ema.nz
12. jún 2009

catrin:novy lebonemysl,ze ten kocik by vydrzal 2deti 😖

ema.nz
12. jún 2009

malo tam byt:lebo nemyslim,ze vydrzi 2deti.....pisem jak debil 😀 😝

ema.nz
12. jún 2009

catrin:inak ka rozmyslam medzi tym a quinny zapp 😉 fakt rovnaky vkus 😀 😀

catrin23
12. jún 2009

no vidis...casual quinny britax.... 🙂)) moj quinny je uz po jednom dietati, a je v super stave, ziadne oskrenie ani nic...ako novy..len kolesa boli trosku ojazdene... ale nepouzivam ho casto, len na nakupy alebo tak rychlo ked nechcem brat velky kocik.. ja by som brala hned britax, mna sa zda byt stabilnejsi 🙂 a quinny sa neda polohovat 😒

ema.nz
12. jún 2009

asi to urobim tak,ze zoberiem kamoskinu 2 rocnu malu a vyskusam v obchode 😅 ale u nas ich urcite nemaju a v babymarkete je teraz akcia vychadzaju 4000Sk,to by sa este dalo aj ked tatino to tazko predychava,ze zase vymyslam 😀 😝 ...a inak lutujem jak pes,ze som nezobrala vtedy od teba tu plastenku ☹ 😠 jak som ti rano volala,potom som bola na DM v tom deckom a univerzalna stala 180Sk,tak som sa ulakomila 😖 ale vzdy ked snezilo alebo prsalo som si nadavala...lebo tato je uplne na prd!!!ale uz ponmaly bude v sportovom 🙂

dida81
12. jún 2009

Serafinka mne sa zdá, že to tu baby spominali, ale že sa neda v NZ s epi... neviem. 😖
Vraj tu /v porodnici/ nie je momentálne nik, kto to vie robit.. ale to som citala dávno,,, tak neviem či mam spravne info..asi som ti moc nepomohla...papa
Katika a ty mas nejaké vestecké sklony??? Ak ano, tak aj mne povedz co to bude...hehe.. 😀 😀

catrin23
13. jún 2009

ema neva... ved aj tak by si ju vela nepouzivala, ci hej?? ja som to mala asi 3-4x vonku mozno ani tolko nie...ale som to aj neskoro kupovala...

tu ten kocik nemaju a 4000 je super cena, lebo stoji okolo 6-7tis. este skus sa spytat pre deti v obchode, alebo najprv pozri na ich stranke ci to maju v ponuke...

deina
13. jún 2009

Nie je malicky ten britax? Ja som ho skusala v Kike (ak to nebol nahodou zapp, nie som si ista) a prisiel mi strasne nizky, manzel by za taky kocik asi zabil, prisiel by o krize. 😅 Ale ten ruzovy je kraaasny, jaj jaj... Vsak vyskusaj a ked ju nevykotis, bude dobry. 😉

Katika, ku mne sa co hodi? 🙂

Seraf, o epiduralke som nepocula, len o spinalke - viem, ze niektore baby tak rodili, ale to bol cisarsky, napr jedna mamina, co lezala so mnou, rodila dvojicky v spinalke, cisarsky. Myslim, ze budes moct rodit prirodzene? Mne Stanko povedal, ze asi nie (a to asi znelo tak, ze mi len nechcel rovno povedat nie). 😝

ema.nz
13. jún 2009

catrin:praveze by som ju vyuzila ved skoro stale snezilo alebo prsalo 😠 a teraz je tiez o nicom pocasie...prsi,fuka vietor alebo je 30stupnov 😖

deina:je maly ale ja ho chcem popri mojom...len tak na nakupy a hlavne do auta...mame fabiu a ked tam dam casual tak uz nic ine 😝 😝 ale som s nim spokojna akurat by mohol byt trosku lahsi a viac skladny 😀 😀 😀 a tvoj muz je velmi vysoky 😉 nastastie moj nie 😀

catrin:a inak moja srdcovka ja bugabbo bee 😵 ale ta cena 😖 😠

catrin23
13. jún 2009

http://www.predeti.sk/?c=detail&id=5362

moja zas toto... tento by som hned brala 😅

catrin23
13. jún 2009

ktoryu bogaboo myslis ema?

ema.nz
13. jún 2009

catrin tento 😵 😵

https://www.youtube.com/watch?v=pUjUFpkecXk

inak my sme vyberali medzi casualplay S4 a concord fusion 😀 😀 a ty mas casuaplay S6 a paci sa ti concord neo 😀 😀

deina
13. jún 2009

Mne pride Neo dost divny, take ufo. 🙂 On sa sklapa cely, ze? Tak, ze zaroven ako ide dole opierka, nozicky idu hore. Inak tento Neo ma paradnu cenu: http://www.bambini.sk/sk/product/230/concord-ne...

Nejaky bugaboo tu beha po meste, videli ste ho?

ericica
13. jún 2009

boooooooooooze ema ten kocik je paradny skoro mi padla sanka 😲
katika juj uz sa na vas veeeeeeeeelmi tesim dnes som zbierala zase jahodky tak bude daco jahodove 😝 😝 😝 😉
baby a cez tyzden uz bude cez 30 stupnov juchuuuu 😵 zeby sme uz nafukli bazen?????????????

ema.nz
14. jún 2009

eri mas pravdu,je taky nadcasovy 😵 ale hlavne ta cena je nadcasova 😲 😠

deina:ale ona ma tento len denim farbuhttp://shop.annaviktorie.cz/index.asp?skupina=1...

catrin23
14. jún 2009

ahojte...

no takto keby som s malym utekala v kociku, tak neviem neviem 🙂 ale inak je tiez super...

deina ten carbon som videla v irsku a ked som videla tu cenu 😲 ale inak bol krasny ... len neviem co je na nom take predrazene 🙄

eri, no uz by mohlo byt tych 30 konecne..!!!

deina
14. jún 2009

To bude ten material, Catrin, extra lahucky a pritom velmi pevny. 😉

catrin23
15. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

eri, tieto by boli skvele k tej suprave, len asi velke cislo :(

ema.nz
16. jún 2009

baby kde su tie 30tky??? 🙄 🙄 uz mi to pocasie vazne lezie na nervy 😠 😠 dufam,ze poobede bude zase prsat 🤐

catrin23
16. jún 2009

no ani nehovor ema... vsak malo byt pekne slnecno... aj vcera dusno a ziadne slnko :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre