Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

devita
6. júl 2009

Babulky,tie srandy co ste si dali robit hromadne,naco je to dobre?viem vyzeram hlupo,no dajako mi to nezapina. ☹

deina
6. júl 2009

Devita, no na okrasu. 😅 Ale nie, je to fajn do sportaka, nezaspinis kocik, lahko vytrasies omrvinky, operies... da sa bez toho zit, ale je to pekne, nie?

deina
6. júl 2009

A namiesto deky, ked sa ochladi - na spodok.

devita
6. júl 2009

Deina Hej je to aj prakticke a kde ste brali motivy? A co to vlastne stoji?

deina
6. júl 2009

Tieto obojstranne su okolo 300 kc, sije ich jedna pani v Cechach, ale daju sa kupit aj v obchodoch, tie su asi o nieco drahsie.

devita
6. júl 2009

A kde ste brali inspiraciu ako skombinovat latky?je dakde vzorkovnik?

deina
6. júl 2009
catrin23
6. júl 2009

devita, ja musim podlozku prat kazdu chvilu, lebo je spinava vkuse, a ttakto ich mozem teraz menit. chcel asom to uz objednat davno, ale do casual kocika stoji okolo 40eur a to sa mi uz neoplati, tak toto bude dobre.a mozno mi to bude pasovat aj do autosedacky, lebo podlozka z casual tam pasuje.takze nebude potom ani sedacka spinava, co samozrejme dost casto tiez byva 🙂)) 😀

devita
6. júl 2009

babulky ja mam kocik s ferobnou kombinaciou:capucino+cokolada,ale neni to nic extra znackove a ani drahe,tak preto som sa pytala,ci su dakde dajake vzorky latok.Anmar sa vola ten kocik.Kupila som ho v madarsku.

ericica
6. júl 2009

ahojte babule ako ste vikendovali?????????????
kati promocie ako???????????????potom hod foto 😉
akurat pozeram last minute a neviem si vybrat 😀 😀 😀 riki mi dal adresu lebo som nemohla najst co sme minle kukali 😝 😵

monica25
7. júl 2009

erika-rebuske vsetko naj naj k 2 nar. 😵 😵 😵

ericica
7. júl 2009

moni diky moc 😵 😉

charlinka
7. júl 2009

Všechno nej nej nej k narozeninkám roztomilé Rebušce. cmuk od charlottky.

ema.nz
7. júl 2009

vsetko naj 😵

a ta zena mi este stale nenapisala 😠 😠

ericica
7. júl 2009

kocky ste zlate diky moc......leni ako sa mate???uz ste tu davno neboli kedy sa ukazete???aj my posielame cmuk charlotke 😵 😵 😵

ema.nz
8. júl 2009

ahojte konecne mi napisala...idem to vyplatit na postu a vecer sem hodim ktora mi ma kolko € dat 😉 dnes nebudem cely den doma ale zajtra ak vam to vyhovuje mozeme dat stretko 😉

catrin23
8. júl 2009

ahojte...

eri rebeke vsetko najlepsie k narodeninkam...ako ten cas leti!! ochvilu uz do skolky pojdu 🙂

ema ok, daj potom vediet sem alebo cez sms... kolko vyslo nakoniec to postovne?

catrin23
8. júl 2009

my sme mali ist do bojnic, ale asi to nechame na zajtra, dnes je take blbe pocasie! :(

lubka78
8. júl 2009

ahojte 🙂
mozem sa k vam pridat? 😉 natrafila som na vas uz skor, ale akosi som sa nedokopala sem napisat 😅
tymto aj pozdravujem Catrin a Brianka 🙂

deina
8. júl 2009

Ja zajtra nie som doma, idem na kontrolu k Stankovi, ale v piatok ti mozem priniest peniaze, dobre?

ericica
8. júl 2009

catrin diky moc 😵
kati aj tebe za sms 😉 uz sa na vas tesim pa....cmuk riskovi aj briankovi.......

katika1
8. júl 2009

🙂 Ahojte
Eri dúfam, že v piatok bude pekne 🙂
Promocie super 🙂 nevytrepala som sa z pódia 😀 dám fotos ale asi na fb, lebo sem sa mi nikdy nedajú pridať 😠

ema.nz
8. júl 2009

ahojte tak som tu a rychlo som to prepocitala 😉 dnesny kurz co mi pocitali na poste je 25,545....postovne bolo 220kc...a poplatok za sek bol 4,98€...takze postovne+prevod vysiel 2,27€ na jednu u kazdej pripocitam a napisem vam aj cenu v Kč

Catrin:14,09+5,87+2,27.....22,20€ (casual podlozka+vzor+kosik+postovne) 300kc+60kc+150kc

Deina:11,74+2,27.............14€ (concord podlozka+postovne) 300kc

Monica:11,35+2,27...........13,60€ (quinny buzz podlozka+vzor+postovne) 230kc+60kc

a tvoja sestra:12,14+2,27....14,40€ (chicco podlozka+madlo+postovne) 250kc+60kc

serafinka:16,44+2,27....18,70€ (monn podlozka+vzor+madlo+postovne) 300kc+60kc+60kc

Dufam,ze nam nic nedomotala a vsetko bude ok 😝 napiste mi kedy sa stretneme alebo mate moje tel.cislo tak brnknite 😉

serafinka1
8. júl 2009

Ahoj Ema, no mne je jedno môžme sa stretnúť kedykoľvek a kdekoľvek, peniaze prinesiem.

ema.nz
8. júl 2009

tak ak vam to vyhovuje mozme sa stretnut zajtra na namesti pri fontane 😉 ale mne by to najviac vyhovovalo doobeda okolo 10:00 😅

catrin23
8. júl 2009

vitaj lubka medzi nami 🙂 ako ste uz vyrastli, ved maly sa teraz len narodil 😉

ema, my zajtra ideme do bojnic, ale keby bolo zle pocasie tak nepojdeme,tak sa aj zajtra mozme stretnut.ak nie tak v piatok sa ti ozvem ze kedy budes v meste a dohodneme to... a kedy by to malo prist?nevies?

catrin23
8. júl 2009

ema ty nie si na facebooku?

ema.nz
8. júl 2009

catrin:tak sa dohodneme na piatok,zajtra nemoze prist ani deina...a v piatok okolo 10:00 pri fontane by sme sa mohli stretnut vsetky 😉 neviem kedy to pride pocitam tak asi v stredu,netusim

a nie som na fb,zatial tej droge odolavam 😝 😀 zatial ako zabijak casu mi staci aj konik 😅

baby tak v piatok o 10:00,to bude najlepsie ked to urobime naraz a nie hore dole...

klaudi68
8. júl 2009

Erika, všetko najlepšie Rebuške k narodeninám 😵
Tento týždeň bohužial zas nevieme prísť, dnes som bola u dr. a mám zápal priedušiek ☹
Viki je už v poriadku, ale my ostatní sme všetci chorí ☹

serafinka1
8. júl 2009

Všetko najsamlepšie Rebuške k narodeninám.

Ema ok tak v piatok, zajtra aj ja potrebujem ísť ráno nakúpiť aby som stihla navariť obed.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre