Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

renika
8. aug 2008

sksko, my máme tento net, vieš si vybrať rýchlosť pripojenia a podľa toho je aj cena... http://www.konfer.sk/ oni sídlia v Dvoroch nad Žitavou a v NZ majú tiež kanceláriu

renika
8. aug 2008

kati, tvoja sestra maľuje na steny?? My budeme asi o dva až tri roky zariaďovať Maxovi izbičku, tak tiež dáme maľovať, veľmi sa mi to páči, tá izba je úplne iná 🙂 Prečo ja neviem maľovať 😠 ☹

katika1
8. aug 2008

reni, nie ona maluje obrazy a tetuje a tak.. a tak som ju poprosila, nech mi vymaluje izbu a spálnu a vraj dobre.. riško bude mať pirátsku izbičku 🙂

renika
8. aug 2008

no však je nejaký chlap, no nie?

a máš tetovanie nejaké? 😉

renika
8. aug 2008

bola si s Riškom u dr.? Aj my sme raz z ničoho nič dostali teploty a mal zlé CPR výsledky - to je to, čo mu zoberie z pršteka krv a dá na tyčinke do prístroja. Doteraz neviem, čo to malo znamenať, ale do troch dní mu to prešlo.

katika1
8. aug 2008

ja nie 🙂 🙂 mne to príde basistické 🙂 ale nejaké sa mi páčia, ale neviem si seba predstaviť 60 ročnú s tetovaním 😀 ale mala som piercing 🙂

bola som.. vraj ais vírus, alebo zuby.. ale má aj riadnu hnačku 😨 teraz dostal.. za 20 min sa 2krát prekakal 😝

katika1
8. aug 2008

odvolávam.. 3krát sa prekakal 🙄

renika
8. aug 2008

my sme hnačku nemali, tak riško má niečo iné. Hnusný vírus 😠 Zobrala aj krv z pršteka? My sme hneď museli brať aj moč do nemocky 😝 Ale ten mal ok, našťastie. Rišiak malý, nech sa z toho rýchlo dostane

v zoo v Budapešti som nikdy nebola

renika
8. aug 2008

uf kati 😝 Meraj teplotu každú chvíľu, dobre ho to chytilo chudáčik malý. My sme mali najviac 40 a to o druhej ráno 😔

katika1
8. aug 2008

aj my sme mali pri prvom zube 40 😝 teraz 39,5.. momentálne nemá teplotu.. a je v pohode.. živý.. ale večer mal úplne utrápené sklené očká.. zlato moje 😔 nič nie je horšie ako mať choré dieťa 😔
teraz mu nebrali z prsta, ale vtedy pri prvom zube ano, ale mal to vtedy ok..
dr vravela, že to je prvé dieta čo pri tom neplakalo 🙂
inak naša dr má dovolenku.. boli sme teraz u Kunčákovej

renika
8. aug 2008

to som nevedela, že má dovolenku. A Kunčáková je kde? Pri zube 40? Veď sa všade píše, že pri zube je max. 38,5. Potom je to už niečo iné. Ani Maxim neplakal, keď mu brali krv z prsta, on si to vôbec nevšimol 🙂

katika1
8. aug 2008

ani Riško.. hlavne že pri obliekaní sa rozplakal 😀 teraz nahána Pusinu a rehoce sa 😀 chúďa Pusi, je v riadnom strese z neho 😀 😀 😀

ona je v poliklinike.. my sme u nej boli aj ked sa prcek narodil, lebo mala Lorandová dovolenku... august 😝

deina
8. aug 2008

To mi je luto, ze je Risko chory. ☹ Aj nasho maleho nieco chyta - sopliky asi, tak divne funi. Tak ho dopujem Libenarom a sipkovym cajom, trosku, dufam, ze ho to prejde.

deina
8. aug 2008

Reni, ma malba je krasna! 🙂

sksko
8. aug 2008

dievcata, ziadny lekar nepripusti, ze pri zubkoch moze byt teplota nad 38... Moj maly, ked sa mu rezali zubky vzdy mal teplotu- 2-3 dni- obcas hnacka- Ale vzdy nad 38- 39,5. A ked teploty presli- kukuk-novy zubok bol na svete...

katika1
8. aug 2008

sksko aj ked sa riškovi rezali prvé dva zuby, mal 40 teplotu a vtedy vravela, že neexistuje že to je zo zubov.. a o pár dní vyšli 🙂

renika
8. aug 2008

presne, aj my sme prišli k dr. a hneď sa spýtala, že koľko mal najviac teplotu, povedala som, že 39,6 (tú 40 mal na druhý deň) a ona hneď povedala, že zúbky to teda nebudú. Ale v našom prípade mala pravdu, keďže aj iné výsledky mal zlé ☹

katika, koľko má Riško zúbkov?

katika1
8. aug 2008

reni 8.. vy máte kolko?

charlinka
8. aug 2008

Nám dneska došel další špičák, myslím že tu se jim říká oční zuby a ty byli asi nejhorší. jeden co vyšel dneska má tak strašně nateklou. No a my už máme teda 16.
Katika byla jsi v Zoo v Budapešti? jaké to tam je? Já jsem byla v pondělí v Bojnicích a tam to bylo nádherný. A pro mě taky, ten zámek je užasnej.

katika1
8. aug 2008

charli je tam krásne..
v bojniciach som bola za svoj život 100krát, ale aj tak sa mi tam páči

charlinka
8. aug 2008

Já jsem byla poprvé tak proto to nadšení 🙂

renika
8. aug 2008

katika, my máme jeden zúbok, tak asi vás už nedobehneme 🙂 Ale si predstav, že máme v Novembrovkách bábätko, ktoré má 8 alebo už dokonca 9 zúbkov 😲

tiež som v Bojniciach bola veľakrát a je tam veľmi pekne

deina
9. aug 2008

Bojnice zboznujem, kedysi sme tam chodievali kazde leto na chatu, ked sme boli este deti. 😅 Aj zamok, aj zoo su krasne a potom i tie kopke naokoli, daju sa tam robit take prijemne tury.

catrin23
9. aug 2008

aj my sme boli v bojniciach, ked bol denis doma, bolo super ale zamok sme uz nestihli 😅
a co to stretko?

deina
9. aug 2008

Nemate cas niekedy na buduci tyzden? Uz bude zase pekne pocasie, mozeme ist aj niekam von.

My sme sa nakoniec po mnohych problemoch rozhodli, ze dom nekupujeme. Nechcem velmi hovorit o tom, ze preco, ale dohodli sme sa, ze pockame, obaja sme sa na tom zhodli. 🙂 Aj mi odlahlo, aj manzelovi. Vynorilo sa okolo toho privela problemov a dokonca i takych, ktore by sa mohli postavit medzi nas.

Nas krpec este nema ziaden zubok.

janula_nz
10. aug 2008

ahojte

nam vyhovuje ten buduci tyzden na stretko 🙂 ja by som navrhovala chilli pub ako minule. je tam aj pre lauru smykalka a da sa tam sediet aj popijat a tak

janula_nz
10. aug 2008

co sa to deje? cely den tu nikto nebol okrem mna? 😨

charlinka
10. aug 2008

Janula, pěkné foto 😉

nutka
10. aug 2008

ahoj charli,asi tu nik nie je,ze?my boli dnes na podhajskej...bolo taaak super.... 😎

a vy ako?

charlinka
10. aug 2008

Ahoj, my byli doma, konečně jsme udělali pár dalších věci na zahradě, takže taková nuda. Na podhájské jsou i bazeny s normální vodou nebo jen termální? Byla jsem tam jednou, ještě těhotná, ale ta teplá voda mi moc smrděla tehdy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre