Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

nutka
10. aug 2008

dobru a bozkavajte drobcov

deina
11. aug 2008

Dobre ranko. 🙂 Reni, chces pockat az dva roky po cs? Kedysi stacilo rok, neviem, preco je to teraz dva roky.

Ostatne co hovorite na Sihot? Dufam, ze to ihrisko tam naozaj je. 😅

charlinka
11. aug 2008

Dobré ránko, za pátek jsem a místo je mi taky jedno. Jsem radši za místo kde je hriště a děti si vyhrajou. Chilli pub je taky dobrý ale já bych strávila celý čas u prolejzaček, je ještě nebezpečná pro samotnou charlie a nemohla být s vámi. Takže sihot se mi zdá fajn, tam zvládne být i sama. V Berku jsem slyšela je už ta nová restaurace otevřená, prý je to tam velmi pěkné ale ještě jsem tam nebyla.

deina
11. aug 2008

Uz je otvorena? Super, niekedy sa tam musime s manzelom prejst. Maju tam aj detske ihrisko? Kedysi tam byvalo velmi pekne a prijemne.

Maly sa mi budi, bezim. 🙂

janula_nz
11. aug 2008

na sihoti je len pieskovisko a jedna hojdacka so smykalkou. dost zanedbane a onicom. ale to je moj nazor. pre nas je to uplne daleko, s troma deckami tam akurat pridem a mozeme ist naspat, ked chcem, aby boli na 12h v posteliach ☹

charlinka
11. aug 2008

Tak mužeme vymyslet jiné místo. Aby jsme to tam zvládly všichni 🙂

janula_nz
11. aug 2008

ja som zabudla. v piatok doobeda mam sud na kika, tak nemozeme prist ☹

tinusi
11. aug 2008

Mne Sihot uplne vyhovuje, my to mame blizko a chodim sa tam prejst s malym dost casto. Ihrisko tam sice je, ale len take obycajne - nic vynovene, ale je tam ticho, zelen a ta restika Mlyn vyzera fakt dobre.
Inak, my sme boli min.tyzden na Donovaloch - bolo nam trosku zima - sme taki teplomilni, ale inak bolo super...

deina
11. aug 2008

Sestra si velmi chvalila tu restiku v Berku a zevraj tam maju aj nejake preliezky. Ale tiez som tam este nebola, odkedy to otvorili.

janula_nz
11. aug 2008

deina a nie su tam klieste? ja sa ich bojim ako neviem coho 😝 😔

deina
11. aug 2008

To neviem, vsak ked nepojdeme do lesa, tak hadam nas nechytia.

charlinka
11. aug 2008

Charlottka jedno klíště už měla. tento rok jsme nestihly očkování, ale příští to určitě udělám i já se jich bojím. ale tohle jsme zachytili brzo, dala jsem na něj alpu a samo se odpojilo a vyšlo ven.

renika
12. aug 2008

dobré ráno. Tak čo to miesto? Stále neisté? Kto ešte príde?

deina
12. aug 2008

Dnes to u nas vyzera na hrozny den, Misulo od rana place. Vlastne uz vecer s tym zacal a neviem, co mu je. Natrela som mu dasna, dala mu jest, dokonca som mu dala i nurofen - teraz konecne zaspal, ale nemam tusenia, co mu moze byt. Sopliky? Kvoli nim nikdy neplakal. Zeby zubky? Ale zvysenu teplotu nema, proste len place a place a ani na rukach sa neutisi, zaspi, az ked je uz uplne mimo. 😒

Mne je jedno, ci Sihot alebo Berek. Kto vie prist v piatok? Nech kazda napise, ktora chce prist, kam by radsej sla a uvidime, co vyhra.

renika
12. aug 2008

deina, nemusí mať zvýšenú teplotu, keď mu ide zúbok. Chudáčik malý ☹ Nech ho to rýchlo prejde..

nepoznám ani Sihoť ani Berek, tak sa neviem vyjadriť. Prídem tam, kde sa dohodnete

deina
12. aug 2008

Okay, takze pridu: Reni (hocikam), Charli (Sihot?), ja (hocikam), Nutka (tusim tiez pisala, ze hocikam), Tinusi (Sihot) a kto este?

renika
12. aug 2008

čo Katika, prídeš? Klaudi asi nemá teraz čas a Hoblinka??

deina
12. aug 2008

Mozem poslat H0bli sms, nech pride, asi nema cas sem chodit. A mozno ma cislo na Mandreu.

katika1
12. aug 2008

ja prídem a je mi jedno kam.. ak to bude nevyhovujúce - rozumej dieťa sa mi tam može prizabiť na stoloch a podobne, ostanem len chvílu, ale prídem aj tak 🙂 ale čas.. no neviem o akom čase to chcete dať, ale nám je naj okolo 13.00

charlinka
12. aug 2008

Ahoj, já taky mužu kamkoliv, jedu autem, tak mi je jedno zda sem nebo tam.

serafinka1
12. aug 2008

Ahojte, je mi lúto, ale na stretko neprídem, chystáme sa na víkend do Tatier, takže tak. Neviem ani kde je Sihoť ani Berek, ale tam by som tiež nešla, moj strach z kliešťov je silnejší.

tinusi
12. aug 2008

Ak to bude na Sihoti, tak mi je jedno o kolkej... a su tam stromy, pod ktore sa da sadnut, takze v pohode aj cez obed...
Deini, to mas teda perne... viem si to predstavit. Nasho Matka raz bolelo brusko a to tiez stale plakal - a ja s nim... ☹
Inak, Matulo dnes prespal od deviatej vecer do stvrtej rano bez papania! Som sa zobudila o stvrtej a prsia som mala ako nejaka Pamela... a teraz tiez spi... uz papal niekolkokrat, ale este stale nevstal - teda spi od noci - od tej 4 mu dam max.poceckat a spi dalej... asi ma spavy den...

deina
12. aug 2008

No baby, tak Misulo je chorucky. ☹ Akasi viroza, ma chyteny nosohltan, tak neviem, ako s tym stretkom. Ak mu bude lepsie, tak prideme, ale nerada by som vam nakazila deticky.

janula_nz
12. aug 2008

my tiez neprideme ☹ a neprelozime to stretko?

marek ma tiez horucky ale to z ockovania. vcera ho ockovali do noziciek a ma to take spuchnute a horuce, ze urcite ma z toho horucky. inak ostatne deti su zdrave. uz by sa nakazili, keby to bola nejaka viroza.

dnes mi prisiel drahy, to je teda prekvapko 😨 ja som ho cakala az zajtra a on takto 😅 no ale tesim sa, takze to je len a len dobre 😀

mandrea
12. aug 2008

ahojte kocky, vidim, ze sa tu dohadujete na stretku. Aj my by sme radi prisli a tiez sa nam to viac hodi buduci tyzden, v podstate hocikedy a hocikde.
Ja vas citam skoro kazdy den, len akosi nemam cas pisat 😒
Asi by sme prisli spolu s Hobli, takze ked sa dohodneme na konkretnom case a mieste, dam jej vediet 😵
My ideme zajtra do Budapesti na letisko pre nasich, boli v USA skoro 3 tyzdne, tak sa na nich veeeelmi tesime 😵 😵 😵

serafinka1
12. aug 2008

My budúci týždeň takisto nemôžme už odchádzame na dovolenku.
Taká som happy, práve hrajú na rádiu viva mojej Darinke k meninám. 😀

katika1
12. aug 2008

čaute.. tak čo? kto by vedel dojsť? tak spravíme mini stretko.. nutka ja charli tinusi renika...a monica, ktorú týmto verejne vyhlasujem, aby konečne niečo napísala 😀

katika1
12. aug 2008

aby ste boli v obraze je to kamarátka spolurodička, ktorá je velmi zlatá, ale asi sa hanbí prispieť 😕
a serafinka všetko naj malej!!!

renika
12. aug 2008

baby, asi vás tiež nepoteším, ale Maxim má jačmeň na očku alebo také niečo 😒 Ako rýchlo sa to lieči a čo na to treba? Zajtra ideme k dr. Som zvedavá aké to bude mať ráno. Taký jačmeň aj bolí? 😕 Ja som to ešte nemala, tak neviem čo s tým. Do piatku bude fit?

takže bude mini stretko? Kto je monica? Halló monica, ozvi saaaaaa

serafinka1
12. aug 2008

dakujeme Katika

Reni jačmen bolí ale nie veľmi no dlho trvá kým sa zahojí.

Viete mi povedať ako vyzerajú žabky, prípadne afty? Či je to jedno a to isté?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre