Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
28. aug 2008

ani mne sa tibor nelubi a k nasmu priezvisku to nejde...

renika
28. aug 2008

no ja čakám, kedy sa ti to objaví v pase. Chcem to obdivovať 🙂

monica25
28. aug 2008

roland nexcel rolanda..ale teraz sa mu to paci 😀

renika
28. aug 2008

a čo chcel Roland? To dajte druhému

monica25
28. aug 2008

ja viem renika...,len pre mna to je take necakane a hlavne maly vekovy rozdiel...a som xcela jedinaceka mat... 😔 al.potom 2 az hodne pozde...

renika
28. aug 2008

katika kde je? Umýva mužovi chrbát? 😕

monica25
28. aug 2008

al.uz spi uz je skoro 11...

renika
28. aug 2008

bude to super mať takto dve deti za sebou, uvidíš. Budú sa spolu hrať, vždy budú mať rovnaké záujmy a nie, že jeden bude na disko chodiť a druhý sa bude doma s autíčkami hrať. A potom ešte dievčatko môže byť hodne pozde 🙂

renika
28. aug 2008

ale zvykne sa rozlúčiť 🙄

monica25
28. aug 2008

bude to pohoda,zvladnem to 😀 aj ked budu tazke zaciatky...kym sa zabehnem 😉

katika1
28. aug 2008

tu som 😎 blbne mi net.. idem sa osprchovať 🙂 reni tvoj muž čo robí teraz? nechýbaš mu? 🙂

monica25
28. aug 2008

dobru noc...moje zlaticko plackalo uz zo sna viackrat...uzite si predlzeny vikend 😎

katika1
28. aug 2008

dobrú 😎

renika
28. aug 2008

katika, nie nechýbam, lebo pc máme pri sebe, takže medzitým ako píšem na koňa sa k sebe túlime 🙂

dobrú noc, ja som už po. Nesprchovali sme sa spolu 😠 ☹ 🙄 😀

monica25
29. aug 2008

dobre rano 🙂 ako ste spali...my tak nejak..boli sme casto hore a o 7 sme si ocka otvorili,ze uz stacilo...ideme sa hrat mamina vstavaj 🙂

katika1
29. aug 2008

ahojte, my sme spali super 😵 od 20.00 prvýkrát mrnkol o 5.30 a napapal sa spal do 8.30 😵
reni aj my tak 😀

renika
29. aug 2008

taký spánok by som aj ja brala. Ale Maxim zase v noci plakal a to miliónkrát 🙄

kati, pošli mi e-mail do IP

monica25
29. aug 2008

to ti aj ja zavidim katika....uz by som sa j ja xcela vyspat...tak poriadne...asi maly pojde zajtra k svokre spat...,ale este uvidim...,ked potom mi zas tak chyba

renika
29. aug 2008

moni a Rolimu idú zúbky, že tak zle spinká? Maxovi hej 🙄

monica25
29. aug 2008

on od malicka nejak nespinka...prve mesiace ked sa narodil bol dobry...budil sa kazde 3-4 hod.v noci...a ako rastol cim dalej tym menej spinkal...bolo obdobie ked sme boli kazdu hod.hore....teraz je to uz o nieco lepsie zase..aspon sa budi kazde 2-3 hod.obcas aj dlchsie vydrzi ale malokedy...budi sa vetsinou okolo 7-7.30 raz spal do 10.00 to som bola prekvapena 😲
chodit nechodi,ale 4nozkuje a neobsedi ani na min.unaveny musi byt a hladny zas urcite nie...ked sa prebudi dam mu caj a vetsinou ide dalej spinkat...neviem co mu je preco nespinka dobre a spi somnou,uz sa mi nexcelo kazdu chvilu vstavat z postele a vysli aj nam prve 2 zubky tak mozno ho teraz to trapi,lebo prednedavnom celkom fajn spinkal...ako na to ako casto byval hore...

renika
29. aug 2008

Maxim tiež štvornožkuje a stavia sa pri všetkom, vyťahuje šuflíky, rozhadzuje všetko... Aj my máme dva zúbky, ale v noci ako plakal, tak mal ruku v ústach, tak som čakala, že ráno už bude zúbok, ale som ho nenašla. Škoda. Presne ako píšeš, keď bol maličký, tak spinkal lepšie ako teraz. V piatom mesiaci prespal celú noc bez papania, len ja som aj tak musela vstať odsať si prsia, lebo by praskli. Potom spinkal veľmi dobre, až kým nezačali ísť zuby, maximálne jedno papanie cez noc a spánok do ôsmej. A teraz? No comment 🙄

renika
29. aug 2008

ty sa ešte dlho nevyspíš 😀

deina
29. aug 2008

Monika, to je pekne, ze uz teraz budes mat druhe babo, aj ja som tak chcela. 😅 Podla mna idealny vekovy rozdiel, aj ked pre mamu to nie je asi lahke. 😅

Nas krpec zatial spi dobre. Obcas mrnci, ide si ruky odhryznut a zuby nikde.

janula_nz
29. aug 2008

ahojte. je tu niektora, ci idem neskoro? 😕

deina
29. aug 2008

Ja som nachvilku tu a stvem sa, ze mysi od notebooku odisla baterka. 😠

janula_nz
29. aug 2008

len sa nestvy , skodi to krase 😅 co mate dnes na plane?

laurika ma sople, uplne vodove, takze u nas to pojde teraz dolu vodou. jeden, druhy , treti....ako vzdy ☹ neviem ,kde nachladla, ved bolo teplo

deina
29. aug 2008

Ked sa krpec zobudi, ideme sa niekam von najest (nechcelo sa nam varit) a potom sa prejdeme k nasim, vcera vecer sa vratili z dovolenky.

Chuda mala, byva casto chora, ze?

janula_nz
29. aug 2008

akurat vcera som hovorila, ze uz tri mesiace neboli chori a pozri sa. to ako naschval 😒 ale snad to zostane len pri tych soploch a nic viac. chalani su zatial ok. to som ju dala len raz na skusku do skolky a uz ma sople. a to neni este ani zima, co bude potom? 😨

kde boli vasi na dovolenke?

deina
29. aug 2008

V Turecku boli, ale nie velmi sa im pacilo. Nesedela im ta ich mentalita, vraj ovela horsia ako v Egypte, tak to bolo fajn. A bolo strasne teplo, tak ani po vyletoch nechodili.

serafinka1
29. aug 2008

Monica gratulujem k ďalšiemu budúcemu prírastku. Je to krásne. Brala by som to aj ja, no my si už teraz musíme dávať pozor, aspoň tie 2 roky. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre