Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katka_1983
1. apr 2012

@bambulka248
myslíš predpôrodnú prípravu u pani Kalmanovej? ja tam už chodím. bola som dvakrát, ale tento pondelok nejdem, lebo musím ležať.
ale ak chceš teraz začať, tak je ten najvyšší čas, podľa mňa...trvá to 7 týždňov

bambulka248
1. apr 2012

@katka_1983 hmm tak v pondelok asi pojdem. to tam len tak pridem? co si mam vziat so sebou? diky

alicia28
1. apr 2012

@gabuci , doktor Korčok má ordinaciu v NZ /v Starbeku/,,,chodim k nemu,,,netreba sa trepat do Štúrova

gabuci
1. apr 2012

@alicia28 to som nevedela,že aj v NZ má momentálne ordináciu,hoci do tej budovy chodím aj ja ku Kolejákovej občas.Ked som ja rodila,doktor Korčok mladší robil ešte v nemocnici,teraz viem,že má ordináciu v Štúrove,(chodím tam len nie k nemu)aj to mi povedali,že chodí do Komárna do nemocnice,ale to som si nevšimla,že má 3/4D ultrazvuk aj v NZ.Ešte lepšie,potom kto potrebuje má na výber.

katka_1983
1. apr 2012

@bambulka248
zober si pohodlné oblečenie na cvičenie, vodu a niečo malé na zjedenie, lebo to trvá tri hodiny

alicia28
1. apr 2012

@gabuci , ja chodim ku Korčokovi už 3 roky a stale len do NZ, najprv som chodila na Bitunkovu ulicu ale odtial prešiel do starbeku,
v NZ nemocnici uz nepracuje,,,dal vypoved / dovody si domysli ze preco 😀 - lebo to tam uzasne funguje 😀

giapetko
1. apr 2012

ahojte babulky,

uz som to pisala aj do inej temy.
chcem odist od mojej sucasnej gyn.k Dr.Renckovej.
no zajtra by som jej chcela zavolat a ist na jednu prehliadku este pred porodom.
Neviete nahodou, ze kolko si asi tak pyta za jedno taketo vysetrenie ?
dkujem za odpovede.

lucia203
11. apr 2012

ahojte ,maminy poradte mi prosím nejakého dobrého pediatra/pediatričku tu v zámkoch. Ja velmi neviem kto je aký a či je dobrý.Napíšte mi prosím váš názor na vášho pediatra ,či takého o ktorom viete že je dobrý, prípadne aj kritiku ak máte zlu skusenosť. dakujem za odpovede

lion13
13. apr 2012

mamicky nepoznate pediatra mudr. Kortec? Vraj prebera ambulanciu po mudr. Hogenbuchovej

alzbet124
13. apr 2012

@lion13 ahoj...zatiaľ sa striedajú,ale aj ja som počula,že preberie ambulanciu... 🙂

lion13
14. apr 2012

@alzbet124 a nevieš čo je zač? hladam pediatra a potrebovala by som poradit 🙂

alzbet124
14. apr 2012

@lion13 celkom sa mi pozdáva...sa mi zdá,že viac prezrie deti...a celkom je príjemný 🙂 len niekedy neviem,keĎ sa rozprávame,že či už dopovedal alebo ešte bude pokračovať 😀 ...inak ja som bola spokojná aj s dr.Hogenbuchovou,vlastne aj som...a ďalšie plus,nikdy som nebola v čakárni viac ako cca desať minút a je tam velmi zlatá sestrička 😉

lion13
14. apr 2012

@alzbet124 a kde ma ordinaciu?

alzbet124
14. apr 2012

@lion13 zatiaľ na T.Vansovej 65, skoro tam ako sú kurty...tam býva doktorka a aj tam je ordinácia...a aj on tam zatiaľ ordinuje...keď chceš,môžem ti poslať tel.č. do IP 🙂

lion13
14. apr 2012

@alzbet124 no to mam dost od ruky ja byvam pri socialke, ale posli mi prosim cislo do IP dakujem 🙂

alzbet124
14. apr 2012

@lion13 no...aj ja ich mám dosť od ruky 😒 ,bývame pri Bani,ale počula som,že by mal prebrať jej pacientov a mal by mať ambulanciu v Starbecu...ale to na 100% neviem 😒 @susannz by možno vedela povedať...ona mi väčšinou povedala,čo sa ich týka...no uvidíme...ale doktorky ani doktora som sa na to priamo nepýtala...inak zatiaľ mám podpísané zmluvy s doktorkou...

susannz
14. apr 2012

@alzbet124
@lion13 doktor sa mal tento alebo budúci týždeň sťahovať do starbecu... a vraj ke´d ho bude treba zastupovať, už nebude zastupovať Hogenbuchová..ale to som len tak počula

susannz
14. apr 2012

@lucia203
@lion13 ja som všetkými 10timi za dr.kotreca..podľa mňa má bohaté skúsenosti (prax v sydney a v londýne) a deti fakt poriadne prezrie, má k nim dobrý prístup a je dôkladný..jediné mínus je fakt ako písala @alzbet124 , že nie vždy viem, či skončil, alebo ešte chce niečo povedať..ja sa zvyknem spýtať, či to je všetko🙂 čo mám zlé skúsenosti sú galovičová, hrachovská a ešte jena na k ale to si nepamätám🙂

lion13
15. apr 2012

@susannz dakujem ti za názor, asi si necham poradit a budem sa u neho informovat ci berie pacientov.

lion13
15. apr 2012

@susannz ešte ma napadlo tel.číslo na dr. Kotreca náhodou nemas? alebo zavolam dr. Hogenbuchovej a ta ma snad potom naviguje co a ako 😕

susannz
15. apr 2012

@lion13 no aj ja mám to číslo, čo som mala na hogenbuchovú.. zatiaľ iné nemajú, teda o tom neviem🙂

nadhera
16. apr 2012

Ahojte maminy, prepacte, ze sa tu vkradnem , ale nechodi niektora z vas kupovat do firmy ARC? 😉

moon1979
16. apr 2012

@nadhera ja 🙂

alzbet124
17. apr 2012

@lion13
@susannz ahojte...práve som volala so švagrinou a dr.Kotrec už je presťahovaný do Starbecu...je na prízemí,vedľa výťahu, ale nevšimla si, či si nechal tel.číslo čo mala doktorka,alebo má nové...

lion13
17. apr 2012

@alzbet124 dakujem, zajtra tam idem na endokrinologiu tak sa pozriem

susannz
17. apr 2012

@alzbet124 no tak by mi už mohli zaolať, Maťko ešte nemal očkovanie spravené

alzbet124
17. apr 2012

@susannz keď chceš,môžem sa spýtať 🙂 ja by som mala ísť tento týždeň do poradne...asi vo štvrtok pôjdem...inak,mne nikdy nevolali...vždy som sa ja ozvala...

lubinka26
17. apr 2012

@susannz preco si nebola spokona s dr. galovicovou?

susannz
17. apr 2012

@alzbet124 aj ja som im už pár krát volala, ale raz nemali očkovaciu látku a potom sa sťahovali, tak sestrička povedala, že zavolá..ale asi sa ozvem ja🙂
@lubinka26 k nej som chodila ešte so starším synom a vôbec sa mi nepáčil jej postoj ani k bábätku ani k mamičkám..určila malému, že má alergiu na mlieko.. a vysvitlo potom u druhej lekárky, že žiadnu alergiu nemal, že to bol jednoducho ten detský ekzem či ako sa to volá a ona určila, že to bola alergia...

michala1515
18. apr 2012

ahojte kocky prosim vas, niekde som citala, ze je u nas plavanie pre deticky, neviete mi dat nejake info, alebo aspon www?
a naaahodou neviete mi poradit, kde by som tu zohnala kostym sasa? dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre