Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

renika
3. apr 2009

eri, ten kolega jeho je tu od nás?
aj my ideme zajtra do Maďarska 🙂

ericica
3. apr 2009

ano je a furt sa ma na neho pyta ci som sa ta uz spytala ??? 😝 a ja ze nie lebo stale zabudnem 😖 😀
ale vo stvrtok sa uz spytam 😀
tak zajtra bude madarsko plne z MK 😀 😀

renika
3. apr 2009

dobre, tak vo štvrtok 😀 Keď dovtedy vydrží 😀
Kati, aj vy idete? Tak keď tam bude Katika, Erika aj ja, tak snáď je možné, že na seba aj narazýme 🙂

ericica
3. apr 2009

reni 😀 urcite no dobre ja utekam na postu pre balik kym mala spi a potom ideme do nz na nakup do lidlu a mam si aj ja kupi nejake sexi pradielko keby daco vo stvrtok??? 😀 co ty na to kati???? 😀

tinusi
3. apr 2009

Vsetko naj Riskovi a velkym Risom...
Vy ste boli na Sihoti??? Juj, to som mala vediet skor... to je od nas blizko... my sme boli tiez vonku - pred barakom na ihrisku - bolo tam kooopec deti. Moj muzik a synator sa hrosili v piesku... to bude prania... ale Matko bol zlaty, taka mala gula sa spacirovala po styroch v piesku... tak sa tomu tesil... usmev od ucha k uchu, len tie dva dolne zuby mu trcali...

monica25
3. apr 2009

cavte 🙂
reni aj tvojim riskom vsetko naj naj naj k dnesnym meninam....
tinusi-najblizsie sa pridaj k nam 😉
dnes sme boli v meste...zo svokrou ...rolimu s tak pacilo.... 😵 dali sme ho von z kocika ani nevedel kade ma utekat.... 😀
zajtra som xcela ist do hu aj ja len mi to nepreslo 😠 ,ale este skusim,ci nepresvedcim,,,, 😅
a dne sbolo v meste tolko kocikov....stretla som kamosku....aj kiku s malym oliverom,je taky krasny 😵 😵 😵 a jej manzelom....
sa tesim krasnemu pocasiu uz mozme von....
😀

charli-a charlotte je krasssssssnnnnnaa....a rebuska tiez 🙂 ma kraaaaaaaaassssssnnnnnnnnneeeeeeeee okale 😵 😵 😵

monica25
3. apr 2009

reni-teraz som ti kuk do albumu....krasne fotky maximko je fesak, 😵 aj roli sa miluje hrat s kamienkami 🙂

monica25
3. apr 2009

a pekny slnecny vikend vam prajem.... 😵 😵 😵

ericica
3. apr 2009

moni diiiiiiiiky a danielka by som hned spapala 😵 no je super pocasie my sme dnes aj vonku obedovali 😀

ericica
3. apr 2009

moni a kukla som do albumu a maly je na tej fotke kde je v tom bodynku macko pu ako by som videla roliho 😉
reni a ty mas nove foto 😲 😲 😲 vy mate dvor ako botanicku zahradu vy sa tam teda s malym nenudite ,,,,kym ho cely prejdete uz aj mozet ist dnu spinkat co 😵 maly maxim je uz velky fesacisko 😉

deina
4. apr 2009

Riskovi vsetko najlepsie k meninam. 😵

Kedy chodievate na to ihrisko? Niekedy poobede? Mozno by sme sa aj my pridali, vyzera to tak, ze sa krpec ustalil na jeden spanok, takze by to slo.

monica25
6. apr 2009

cavte 🙂
ako sa ,mate???
my pohoda.... 😎
bola som dnes u gyn.konecne mi to vyslo a mam zapal....na maternici...tak som dostala antibiotika a som si dala predpisat aj antikoncepciu...... 😅
krasny slnecny den....deti vstanu a pojdeme si ho aj mi uzit von.... 😵
tak zatial.... 🙂

monica25
6. apr 2009

deina-stvr.sme boli ..zatial iba raz..,ale dufam,ze sa tam stretneme aj tento stvrtok 😀 ,okolo tej 4-tej 😉 pridaj sa knam 😵

deina
6. apr 2009

Super, my chodime von okolo tretej az pol stvtej, tak to je tak akurat. 😅 Ak vam tam odpadnem, oblejte ma Nitrou, ok? V poslednom case mi je na ..., v nedelu som nevedela vyliezt z postele, tak zle mi bolo, vsetko sa so mnou krutilo, asi nizky tlak. 😝

Moni, to mi je luto, to ako? ☹ Zostalo ti tam nieco po porode?

monica25
6. apr 2009

deina-neviem...nic blizsieho mi nepovedal,len ze mam zapal a dal antibiotika,,,,,no uvidime,dufam,ze zaberu...,ale ma to dajak aj pobolieva a aj ako keby sa mi tak nafuklo brucho.......

deina-tak sa opatruj a vela oddychuj...

aj moja jedna znama chodi na injekcie po porode jej tak klesol tlak ,ze sa nevie postavit na nohy zapalili sa jej prsia...,nevie kojit tak berie tabletky na zastavenie laktacie....nexcela by som,chuda,,,, ☹

katika1
6. apr 2009

čaute herečky

erika každopádne nejaké erotiše prádlo sa vždy zíde na ihrisko!! My sme aj dnes boli s Kikou a Oliverkom na ihrisku a bolo super teplúčko.. a čo je hlavné - neroztrhli sa mi gate 😀
Inak Oli je taký zlatý, že ja mám normálne chuť 😅 😔 no ale čakám na Kiku kým sa rozhodne pre druhé, lebo my prosím pekne budeme mať dve dievčatká, ja Lindu ona Vandu a budú naj kamošky 😀

Moni to mi je ľúto 😔 Lieč sa!!!

Eriiiiii ja som si zabudla mt u svokry v piatok, preto som ti nevedela odpísať na sms, strašne ma to mrzí

aaa vo štvrtok na ihrisku! Ibaže poviem úprimne, ja by som šla radšej na iné, nakolko toto je velmi nebezpečné pre tak malé deti a videli ste, že sme si ani pokecať nemohli, lebo sme im museli byť za pätami, kedže padali ako hrušky.. aj podaktoré maminky 😝

ericica
6. apr 2009

ahoj kati si este tu?

kika3
6. apr 2009

katika ja ta taaaaaaaaaaaak luuuuubim 😵 😵 😵
to si pekne napisala 😅

inak vždy ked stretnem monicu zabudnem jej povedat ako straaaasne opeknela po porode tak aspon takto straaaasne si zlata moni 😵 😵

ericica
6. apr 2009

ahoj kika 😵
no kati uz asi spi idem aj ja sa pritulit k mojej bambulke 😉

monica25
6. apr 2009

kika-dakujem 😵 😵 😵

aj ja som bola n sihoti s rolim a danim....sama.... ☹ ,ale roli sa zahral,takze sa celkom dalo....

tak ja s vami nebudem moct ist vo stvrtok...,no neva...,tak najblizsie....

reni-ked budes v zamkoch a pojdes na stretko aj ked by som ja nesla tak sa pre tie saty stav....aspon ti ich donesiem pred ten zelovoc......aby si ich mohla svagrina vyskusat..... 😉

ericica
6. apr 2009

moni a preco nejdes ☹ skoda a dufam ze bude dobre pocasko 🙂

monica25
7. apr 2009

eri,ak pojdete inde ako na sihot tak sa tam nedostanem s rolim malym..neprejde este peso daleko,a na ten skate som ho este neucila,dnes to zoberem dole 🙂 no uvidim podla toho kam pojdete 😉

deina
7. apr 2009

Kuk pas. 😀 Zevraj 8tt (ale nevedela som nastavit do pasu 8tt, akosi mi to nevychadza potom) a ma vsetko, co ma mat, aj bijuce srdiecko. O dva tyzdne mam ist na krv a do poradne a budem vediet presnejsie rozmery, aj tt, aj termi.

klaudi68
7. apr 2009

Deina, to je super že je všetko OK 😵 😵 😵 ešte raz gratulujem a držím palce 😵 😵 😵

renika
7. apr 2009

ahojte
deina 😵 Prajem ti krásne tehulkovanie, ja som mala termín s Maxom 16. novembra, tak skoro máme rovnaký 🙂
nehovoril nič ohľadne toho, že si rok po cs?
kde v NZ je ešte detské ihrisko?
vo štvrtok mám skúšku v škole ☹

monica25
7. apr 2009

reni-drzim palce,ale ty to zvladnes si sikovnica 😵 😵 😵

deina-aj ja ti gratulujem prajem krasssssssssnnnnnnneeeeeeee tehulkovanie 😵
moja babka je nar.15.nov. 😅

zajtra od rana od 7 nemame ani vodu ani elektriku 😠 az do 3-ej.....

tinusi
8. apr 2009

Deina, gratulujem 😵 😵 😵 ...
Normalne ti zavidim /ale v dobrom/... juj... aj ja chceeeem... no vsak hadam uz coskoro sa pridam... v tychto dnoch casto myslim na to, ako sa nam narodil Matko. Pani, uz je to rok... take mi to pride krasne, chcem este raaaaaz....

deina
8. apr 2009

dakujem. 😅

Reni, pytala som sa ho na ten cs, ze ci to nie je skoro po roku a on povedal, ze nie, ze po roku je to uz vporiadku. Ja neviem, preco potom pisu 2 roky... Bol uplne taky, ze nic sa nedeje, nemam si robit starosti, po roku kludne a pod. 🙂

Inak neviem, preco tu je to 10tt podla MK a podla sona 8tt - zeby to pocital nie od poslednej ms ale podla veku babetka?

ericica
8. apr 2009

deina zo srdca gratulujeme a dufam ze sa coskoro pridame aj my 🙂 zeby spolu s tinus 😉 😵
reni smola 😒 ale tu foto mi posli aby som vedela podla coho mam malovat ,,,,nezabudni 😀
moni a preco by sme nesli na sihot nam sa tam pacilo ,sice teraz tam uz nebude duri a kto mi bude behat za malou 😀

monica25
8. apr 2009

eri-katika daco pisala ze by ste mohli dakde inde,kde to je mensie menej nebezpecnejsie,kde sa da pokkecat,....vsak uvidite,ak budete na sihoti tak doletim za vami 😀

no uz mame konecne elektrinu tak ideme von...doobeda sme boli v meste zo svokrou a svagrom a na obede v paladiu....maly bol taky zlaty-roland 😵

renika-maxim je nadherniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ................ 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre