Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
8. sep 2008

moni som aj myslela na Teba, ale nemožem od Teba chcieť, aby si umývala okná a podobne 😔
ide seriál, kukáte všetky, čo? 😀

katika1
8. sep 2008

reni lebo sa mi nechce uspávať ho 2krát 😀

catrin23
8. sep 2008

ahojte...
katika, tak konecne doma, esteze je uz riskovi dobre 😉
aj my sme pravaci, zatial 😅

renika aj ja chodim dr galovicovej, nemyslim ze ide do dochodku, moze mat tak max. do 50 rokov. 😕

katika1
8. sep 2008

ahoj catrin, ako sa má Brianko?
kde je monča? 😕

catrin23
8. sep 2008

ahoj, ma sa dobre uz druhu noc prespal bez mlieka KLOP KLOP KLOP odzajtra gazdujeme sami, nasi idu do turecka a sestra je v bulharsku ale v stredu sa uz vracia ... 😀

moni kuka urcite poistovnu alebo sa venuje muzovi 😅

catrin23
8. sep 2008

vy sa ako mate? uz je lepsie??

katika1
8. sep 2008

ale povedala, že tu bude večer 🙄

monica25
8. sep 2008

pozeram poistovnu,cavte 😀

catrin23
8. sep 2008

vsak urcite este dojde, vsak este nema vecierku 😀

catrin23
8. sep 2008

no hovorim ze sleduje o stosest 🙂

monica25
8. sep 2008

catrin:sme zas chory...boli sme v sob.vecer na pohotovosti...,zas berieme antibiotika...hore-dole mu skace horucka...,vcera nemal dnes 2x 38..kym sme prisli galovicovej tam mu namerali 39...,ale ze tto ma zo zubkov.... ☹

monica25
8. sep 2008

mozem aj okna...,dnes som konecne umyla aj nase 😀

vsak nemusim niekde vysoko...,tam kam dotihnem...sice moc vysoka som neni...,ale postavim sa aj na stolicku 😀

monica25
8. sep 2008

hm uz to skoncilo.... ☹

monica25
8. sep 2008

a tlacim do seba snickers akurat 😀 a milu mam uz za sebou ...predtym jablko...banan...fuj kombinacia 😀

katika1
8. sep 2008

a ešte mi porodíš 😲
cat už je dobre 🙂

monica25
8. sep 2008

roli este nebol hore a to zaspal pred 19.30.,,,,chudacik zas som ho nadopovala...,nurofen+antib.

monica25
8. sep 2008

pomozes mi... 😀

monica25
8. sep 2008

ale dlazku umyvat prach utierat mozem 😀

catrin23
8. sep 2008

moni, no to mi je luto, ale aj my sme mali takto 4 dni, raz su klesli raz stupli... a v piatok nam ho zaockovala, tak o dva mesiace mame druhu davku pneumok.

aj ja som dnes hore umyla okno ale iba jedno v obyvacke 😀 😀 aj to len tak pokial som dociahla, lebo som sa bala ze vypadnem z okna, stale si neviem zvyknut na tu vysku, a na balkon ani nechodim, aj pradlo vesiam iba z dveri 😀 😀 😀 😀 a mama zase dole umyvala... 😀 😀

katika1
8. sep 2008

chudatko 😅
no pomožem ale v januári 😉 nie v septembri!

monica25
8. sep 2008

prides mi fandit...tlacte pani madarova...uz vidim hlavicku.... 😀

katika1
8. sep 2008

a dieťa kde necháš?

charlinka
8. sep 2008

Ahojky,
Reni děti zvyknout změnit zvhled z bábetkovského na dětský. Uvidíš sama, jak se Max promění, každý ti to bude říkat.
Mon, Edgware poznám, chodívala jsem tam dost často. Byl tam super shopping centre. Nejdřív jsem bydlela ve Stanmore, to je odtamtud pět minut busem a pak na West Hamstead a Willesden Green.
Na Kutyla nikdo nekoukáte? Já jsem zvědavá na ty profesionály co jdou po kutylovi, mohla to být sranda.
Zítra jedu s charlie do vidně na tři dni, se těším na nákupy, snad tam budou ještě slevy.

catrin23
8. sep 2008

juuuuuuj moni, nechcela by som 😨

katika1
8. sep 2008

no ak chlap nepojde k porodu . ja sa hlásim, rada pojdem!!!
charli kutyl to je hrozné 🙄 ale profesionály boli dobrý minule 🙂

klaudi68
8. sep 2008

Ahojte 🙂
Konečne už máme doma internet a konečne som si našla čas sadnúť si sem. Deti už spia (okrem Simi 😅 ) muža mám v robote, tak to musím využiť 😉 Cez deň vobec nestíham, lebo Viki je už taká aktívna, stále by len chodila. No a máme novinku - máme ZUB 😵 😅 Konečne sa nám ukázal v 10.mesiacoch presne na Riškove narodeniny 🙂

Katika, to je dobre, že sa má Riško už dobre, vela som na vás myslela, aj som ti chcela volať, ale odkedy tu bývame ja jednoducho nič nestíham😖 .No a tá dr. v nemocnici to teda bola poriadna krava 😠 ja by som jej určite poriadne vynadala.

monica25
8. sep 2008

tak celkom blizko sme byvaly 😀

monica25
8. sep 2008

katika ja???
vsak ak to bude cez vikend tak s rolandom 🙂

monica25
8. sep 2008

charli-Broadwalk...shopping center v edgware...a cez cestu cafe nero 😀

deina
8. sep 2008

Caute baby. Jej, ahoj Klaudi, davno si tu nebola. Gratulujem k zubku. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre