Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
21. okt 2008

10.20.. nevieš 😀
jasné, že viem 13. novembra!!!! 😀
moni 😲 čo jeje šibe???? ktoré dieťa nerobí bordel? 😲

monica25
21. okt 2008

ona by ho xcela posadit v kuchyni a nech tam sedi len tak bez hraciek,nema u nej ziadne......a bez toho aby sa pohol....rocne decko?????????ani 3 rocne jej neobsedi...tava

katika1
21. okt 2008

Moni ale to je choré 😕

tinusi
21. okt 2008

Sudokremovy Risko je zlaty... na tej prvej fotke, ze co ma otravujete... 😀
Moni, to mas fakt od veci svokru... moja malemu dovoli hocico... ale zasa nikdy jej ho nenechavam sameho...

deina
21. okt 2008

Moni, mas "skvelu" svorku. 😝

Mame hotovu skrinu, ani upratovat nemusim, povysavali po sebe, parada. 😀

katika1
21. okt 2008

aj moja mu dovolí všetko.. podla mna až príliš 😝

monica25
21. okt 2008

moja zas nic....sa cudujem ze nam dovoli si sadnut na jej novy gauc...,vysedime jej tam dieru...............

monica25
21. okt 2008

idem spat....majster pracuje roli spi idem aj ja....pekny den vam prajem.........vonku je pekne.... 🙂

katika1
21. okt 2008

monča si prespíš život 😀 inak z vlastnej skúsenosti vravím,že by si pomaly mala začať odúčať sa od poobedného spánku, lebo ked nebudeš mocť- ked sa malý narodí, budš cez den ako zabitá
aj so mnou to tak bolo.. v teho som si zvykla na spánok cez den a ked sa Riško narodil,nemohla som, asi tri mesiace som chodila ako mrtvola a až plakala od únavy 😝 😝
som rada, že sú tie časy za mnou 😅

tinusi
21. okt 2008

Ja som tiez skoro cele tehu prespala, ale akonahle sa maly narodil, vsetka predchadzajuca energia sa mi vratila a uz som spat nepotrebovala... teda ano, ale nie tolko 😉

katika1
21. okt 2008

tinusi to si dobrá, mne sa ešte stále nevrátila 😅 😀

deina
21. okt 2008

Tiez by som bola spalaaaa po porode, ale maly furt spal, budil sa len na jedenie, takze dalo sa pospat si. 😅 Teraz mi je to take divne, ze bol kedysi taky, ze kam som ho polozila, tam spal, hocikde, hocikedy, pri hocijakom hluku.

tinusi
21. okt 2008

No, to moj krpec veru spavy nikdy nebol... hoci par raz mal spave dni - cele ich prespal - ale to bolo asi len 3-4 krat. Aj dnes spal len dva krat po 40 minut... 😖
Susedine dvojicky spavaju dva krat denne hodinu, niekedy aj viac a to maju 1,5 roka!

monica25
21. okt 2008

cavte....
kati-viem,ze by som si m ala odvyknut....,ale od jan.asi spat uz nebudem ani poobede a na noc uz nexcem ani mysliet z 2 malymi detmi...,a hlavne s rolim kt.nespinka....tak si to vychutnam kym sa da......... 😉 uplne mi to nahana strach...ja by som mohla spat stale 😀

renika
21. okt 2008

moni no budeš to mať veselé, hlavne tie noci ... Ale zase, nemôžeš vedieť aké dieťa sa ti narodí. Možno bude spávať úplne super aj v noci. My sme mali jednu jedinú takú mamičku v novembrovkách, ktorej od jedného mesiaca malá začala prespávať noci a prespáva dodnes 😉 Ostatné sme nechápali. Možno porodíš spachtoša a budeš spať viacej ako teraz! To by som ti veľmi priala 🙂

kati, áno 13steho 😔

monica25
21. okt 2008

reni-diky.... 🙂
aj roli dobre spaval az kym sme neboli v nemocke ked mal 4 mesiace a vtedy sa to cele otocilo............vsak ked sa nar.som ho nakojila prebalila a spinkal aj v nemocke,aj doma...,ze katika...,pametas....pri ranajkach ked sme sa o tom bavili......... 🙂

monica25
21. okt 2008

aj ja xcem a strasne aby mi moj druhy syn prespaval noci ked uz je roli kazdu chvilu hore........................zavidim takym mamickam,ktorym deti spinkaju a vedia si v noci oddychnut 😔

monica25
21. okt 2008

no idem baby,dnes tu je ticho....,bola ruzova 😀 dobru noc 🙂

serafinka1
21. okt 2008

Klaudi pozerala som si Tvoj album, krásne fotky si pridala. Viki je už veľká krásavica. Ako sa Ti býva v Tvrd? Niekedy by sme sa mohli stretnúť.
😉

ewinah111
22. okt 2008

pekny den prajem dievcence mate niektora tel.c. pani dr.Lorandovej do ambulancie??????mobil neberie 😔 .velmi by ste mi pomohli,srdecna vdaka 😉 .

katika1
22. okt 2008

čaute.. sme mali hrozné ráno.. ráno o 8.30 sme sa zobudili a malý mal 39,5 teplotu 😔 no fuj.. sme utekali k dr. tá nás poslala na ušné- tam ho pozreli, že je ok, má len trochu zapálené ušká, ale to zo zubov 🙄 a že ešte taký týžden sa mu budú drať a derú sa mu aj hore aj dole a vraj ho to musí strašne bolieť a aj teplota bola asi z toho 🙄
NENAVIDIM ZUBY!!!!!!!!!! 🙄

moni pamatám.. som stráááááášne závidela, kedže Riško vtedy celé dni a noci jačal 😝 hladný bol chudák.. pri druhom dieťati viem, že beriem aj um do porodnice.. mi prišlo až o týžden mlieko tak ako malo 🙄 a on týžden reval od hladu 🙄 a ja krava som nevedela čo mu je 🙄

monica25
22. okt 2008

caves....kati-chudak risko,kolko sa natrapy s tymi zubmi.....chudacik,zlatinko maly daj mu velku pusu....

este stale nemame kupelku aj dnes na tom pracuje..........som zvedava kedy..........

monica25
22. okt 2008

kati pisala som do quelle v sestrinom mene-ona to ojednavala...som zvedava co napisu mne,dam potom vediet 😉

katika1
22. okt 2008

moni veru, riadne ho potrápia svine zuby 😔
som zvedavá, čo ti odpíšu 😉

monica25
22. okt 2008

kati-zas som spala.... 😅 este neodpisali....maly bol doobeda zo svokrou na prechadzke dakde jej zahodil kluce a nenasla....,teraz jej menia zamky....akoze je mi to luto,ale maly "este za to nemoze"...,mala si to sledovat ked mu to dala...a zas bol na vine maly....taky si zly ....neposlusny bude dada da?????????????akoze da da da nebude!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a to uz vonkoncom nie od nej............

deina
22. okt 2008

Hello. 🙂 My sme dnes behali po lekaroch. Boli sme v rizikovej ambulancii u Dancziovej - celkom okay. Trochu sa jej nepozdavalo, ze krpec si nevystrie rucky v polohe na brusku. On to sice vie, ale neukazal to. 😝 Ale inak sa jej pacil a ze este nemusi vediet sediet, ma sa vediet pretacat, co uz davno zvlada, ved sa uz aj plazi. 🙂 Potom sme boli u ocnej, aj tam vsetko vporiadku a stretli sme tam nasu zlatu sestricku z novorodeneckej JISky. Ona je taka zlata osobka, velmi nam vtedy pomohla, je to jedna z tych ludi, ktori svoju pracu zboznuju a ma velmi rada deti.

A som utahana ako kon. 😖

katika1
22. okt 2008

moni aj ja som spala 😀 a riško spal 3 a pol hodiny 😅
a svokra.. 🤐 🙄 😠 😝
deina super 😉

jaja4
22. okt 2008

szerusz Katka! Chúdatko Riško, ten sa s tými zúbkami natrápi ☹ So zubami sú stále ťažkosti, neviem načo to vôbec človeku rastie.

BTW, mám pre teba tú bakalárku od Eržiky, nosím ju v aute. Môžem ti dať aj jej oponentúru od Benčiča, ak ju voľakde nájdem, no nebola moc pozitívna, ohodnotil ju dosť zle ☹

Tak veľa trpezlivosti a Riškovi pusu posielam...

klaudi68
22. okt 2008

Serafinka aj Darinka je velmi zlatá, keď si pozerám jej fotky, vobec sa mi nezdá, že je od Viki presne o dva mes. mladšia. Chodí ti už? Viki by už len chodila, ale vobec neudrží rovnováhu, tak s ňou celý deň chodíme za ručičky, do chodítka už nechce ísť ani za svet a keď ju tam dám, tak vymýšla už sa pár krát aj prekotila 😖
Inak býva sa tu dobre, už som si tu zvykla, len mi niekedy chýbajú tie každodenné prechádzky po meste 🙄 dnes sme síce boli v NZ ale len u dr. lebo Zolko mal už druhý deň horúčku.
Ak budeš v Tvrd. tak sa niekedy ozvi pošlem ti moje tel.č. do IP 😉

klaudi68
22. okt 2008

Katika, chúďa Riško, kolko sa trápi s tými zúbkami 😢 posielame mu velkú pusinku

Monica, ty máš teda svokru 😕 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre