Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

deina
14. sep 2009

Jeej, Tinusi, gratulujem. Naozaj vam to pekne vyslo. 😵 😵

My mame teraz Mateja, tak uvidime, ci nim zostane alebo zase bude nejake ine meno. 😉

ema.nz
14. sep 2009

Ahojte 😉

catrin to v ktorom obchode si tak dobe nakupila 😕 😕 je sice úpravda,ze jak som bola v HMku a nic som nekupila tak ostatne sme bud len preleteli alebo ani sme nesli dnu 😅 a bolo este tolko vela ludi???

catrin23
14. sep 2009

ema v hm som ani ja nic nekupila, aj ked som chcela ;)))) ale to bol posledny shop v ktorom som bola ;) kabat sme kupili v marks & spenser, tricka v lindex (to je nejaky novy obchod) a maju tam celkom dobre veci aj ceny..podobne ako hm. a v pre deti som kupila 2 biele body,to som hloadala vsade va tam som nasla aj c.98 🙂 a este jedno adidas tricko som kupila malemu... topanky som chcela ale nemali ziadne :((((
ema my sme dosli okolo pol 12 tak sa dalo s ludmi, ale ked sme odchadzali okolo pol5. tak horor, hlava na hlave

katika1
14. sep 2009

ahojte 🙂 cat ak chceš bodynká 98čky, daj vedieť, mám 😉 nové samozrejme 🙂 a aj väčšie

katika1
14. sep 2009

jeeej Tinusi 😵 gratulujeeem!!!
a Dalibor sa mi tiež k Darinke hodí 😵

serafinka1
14. sep 2009

ďakujem baby, no rozhodli sme sa pre Daliborka, len bude mat tú smolu, ze aj narodky aj meniny bude mat po sebe, ak nie náhodou v jeden deň. Ale tak co uz. 🙂

Katika prekrásne fotky máte na FB.

katika1
14. sep 2009

Serad ďakujem 😵

ema.nz
14. sep 2009

katika:nadherne fotecky a krasna nevesta 😵 😵 a vsetko najlepsie dodatocne 😉

klaudi68
15. sep 2009

jeej Tinusi aj ja gratulujem 😵

ako pekne sa nám tu rozbehlo druhé kolo tehulkovania, no čo mladomanželka Katika, nepridáš sa aj ty? 😅 😉

catrin23
15. sep 2009

kati uz som kupila, chcela som hlavne biele, a nakoniec som kupila aj biele aj modre, zelene a neviem ake 🙂.
a a ke su tie bodynka?? ked nahodou tak sa ozvem

serafinka1
16. sep 2009

Ahojte
baby tehulky, poculi ste o tom prispevku co dostane mamicka, ktora caka druhe dieta s tym, ze prve este nedovrsilo 3 roky? Je to nejakych 25% z RP, ale podmienkou je, ze mamicka musi byt v prac.pomere. A este dalsou podmienkou je, ze to treba stihnut do 6 tyzdne po narodeni. No tak si to pojdem zistovat o co vlastne ide. A inak ze maju zvysit aj prispevok? Zeby sme mali az take stastie, ci nie? 😀 😀 😀

deina
16. sep 2009

Seraf, pocula som o tom, ale viac o tom neviem... asi sa opytam kamosky, manzel jej robi na socialke, ze o co ide... A ten prispevok zatial nie je schvaleny, ale mal by byt pre zeny, ktore 270 dni pred nastupom na MD pracovali alebo si platili odvody - neviem, ci tam patrime, asi ano, ak mame narok na MD, mali by sme mat aj na toto, ale nie som si ista. Ale ze ten zvyseny je len do 2 rokov dietata? Nejakych 250 eur, tusim...

deina
16. sep 2009

Ozaj, Seraf a to sa vybavuje tam, kde RP alebo na socialke, kde MD?

serafinka1
16. sep 2009

toto sa vybavuje na UPSVAR tam kde RP.

tinusi
16. sep 2009

Katus aj ja dodatocne gratulujem... 😵

deina
17. sep 2009

Vdaka, Seraf. Ved ked sa pojdem odhlasit z RP, opytam sa na toto.

serafinka1
17. sep 2009

ok,potom mi daj prosim vediet.

Baby chcem sa spytat, od rana mam take mravencenie v dlaniach a nechce mi to prejst, take strpnute ich mam, moze to suvisiest s tehotenstvom?

deina
17. sep 2009

Myslim, ze ano. Mne viacej trpnu nohy, neviem, ci to neznamena, ze mas menej vapnika, ale nie som si teraz ista. Bud vapnika alebo magnezia, nejaka babenka z nasich novembroviek cosi take mala...

Ok, dam vediet. Snad mi da buduci tyzden papier na MD, tak potom pojdem vybavovat.

ericica
17. sep 2009

jeejda tinus tak sa vam to podarilo....supeeeeeeeeeer si ma predbehla .....nevadi ...zelam bezproblemove tehotenstvo 😉
baby a ked sa mi skonci buduci rok materska a pojdem na neplatenu a budeme mat dalsie babo tak ja nedostanem ten zvyseny prispevok?????
lebo ja som pocula ze od januara by sa mala zvysovat materska na uroven zivotneho minima ale este to neni schvalene....poculi ste o tom???
erika mas IP

ema.nz
17. sep 2009

Ahojte 😉

seraf:a papas magne B6???mne strasne trpli nohy 😝

baby nechcem vam kazit iluzie ale po precitani tohto prispevku si myslim,ze z toho zvysovania nic nebude,zase su to len predvolebne sluby 😠 😠 😠 http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=592168&t...

tinusi
17. sep 2009

Eri, vdaka... no, citim sa vselijako, hladna a zaroven mi je zle - na vracanie. Ale len ma napina, inak nic. Najma ked krmim Matka. Je mi zle, ked vidim tu krupicovu kasu a on ju stale pyta 😠 . Na nic nemam chut a ak aj mam, tak moj zaludok presne to netoleruje... ale snazim sa vela oddychovat, lebo to zabera aj na tieto nevolnosti. A este mi robi dobre cerstvy vzduch... ale snad to coskoro pominie...

katika1
17. sep 2009

tinus, to je také zlaté 😵

ericica
17. sep 2009

noooooooooooo erika ja som si to precitala 😕 😕 😕 🙄
to je dobre moja mala uz ma dva roky cize mna sa to uz asi netyka 😒
kati idem kuk 😉

zanulienka
19. sep 2009

caute-baby poradte mi,potrebujem cislo na vseobecnu zdravotnu poistovnu,mate niektora na nich cislo.mam jedno,ale nezdvihaju mi 😠 velke DAKUJEM

renika
19. sep 2009

ahojte
tinusi, gratulujem 😵 Tak málo sem už chodíš...Síce aj ja menej, ale ty ani na fb nie si, my sme v kontakte ostatné baby aspoň tam...

zanulienka, neviem aké máš číslo...http://www.vszp.sk/showdoc.do?docid=309

dida81
20. sep 2009

Ahojte baby,, 🙂

ja na "kona" chodim často, no sem na Novozámcankách vas len obcas prečitam..vy ste tu už "stará" partia..ale tj v pohodicke, normálka. Ja som sa nasla v novembrovkách... 🙂 🙂

Serafinka- vidim, že i vy cakáte chlapceka, i Deina, i ja... no možno buduci kamarati... 😵 😵

Tinusi- drž sa! Blahoželám k tehulkovaniu. 🙂

Dobru nôcku,, majte sa krásne... mna pomaly chytaju obcasne stresy z porodu... 😒 😒 ..bojim, bojim...

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ema.nz
21. sep 2009

baby deina je uz v porodnici 😲 😵 😵

monica25
21. sep 2009

ema -to fakt???

monica25
21. sep 2009

ema-ked budes mat info pis..,dufam,ze su v poriadku....tak som jej drzala palce nech to dotiahne az do konca.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre