Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

tinusi
3. máj 2010

Najnovsie vymyslel novy sposob cikania - na chlapca. Postavi sa nad nocnik, chyti si vtacika do ruky a snazi sa trafit do nocnika. Samozrejme, ze nevie trafit - zato mna z toho triafa riadne. Uz konecne vie, ze sa mu chce cikat a aj vie, co s tym, ze treba ist na nocnik a on takto .... no chlap! 😠 😝 😀

dida81
3. máj 2010

Cafte 😉
Nejaka som unavena... aj počasie robi asi svoje...Ale ja zvyknem mat utlm okolo osmej - deviatej vecer , potom sa prebieriem...a do pol noci kukučkujem. 😅

Tinusi- kuk som tvoj fotoblog,,, veeelmi Ti pristane bruseno! Tak si to uživaj...lebo možno zajtra bude prec. 😀
A som si vsimla na jednej foto- je tam pani,kt. mi je strasne znama z videnia... Drži prskavku..ona nerobi v zelovoci v meste?

U nas to so S. bolo v tehu tiež zaujimave...Mala som cystu 🙄 tak sme sa bali... a aj tvrdnutie... ale potom pri konci som mm nahovorila.aj viac-krát.... povedala som mu,, že potrebujem jeho spermie 😀 🙂 😉 ,, vraj to pomáha otváraniu... Ale,, žeby sme si to nejako užili,,klamala by som. Taka velryba a S. po pol roku.. 😝 Chudák MM...... ALe teraz 5 mesiacov po porode,, ani neviem, že som rodila.... 😀 😀 😀 (ale tiež to chvilu trvalo,, dostat sa do normalu)

Ericica- vidim, že aj tebe sa to už kráti 😉

tinusi
3. máj 2010

Dik Dida, aj by som brala, aby uz bolo prec. Dnes sa mi tazsie chodi, ale doteraz som sa citila super, brusko mi sice tvrdlo, ale inak pohoda, dokonca celkom dobre spavam a v noci priam zabudam, ze som tehotna, tak dobre sa citim. Pri Matkovi to bolo uplne ine, v noci som nemohla spavat, vsetko ma tlacilo. No a tak sa bojim, aby som babatku nejako neublizila, niekedy sa tak spontanne zohnem, akoby som ani brucho nemala a pritlacim sa on. Proste by som bola kludnejsia, keby bolo mimco vonku. Aj ked, citim ju dobre, vkuse sa mrvi...
Ozaj a ta pani, je to nasa suseda a naozaj robi v zelovoci - zlata to dusa, tiez ma syna Matka. Sranda, dnes ho bol otec vybrat zo skolky, ale postali mu hodinky, tak prisiel neskoro a maly sa tak podarene stazoval, ze tam zostal posledny.

maja22
3. máj 2010

Ahoj Tinusi, prišla som ti zapriať skorý šťastný pôrod 🙂 Pozerám, že sa cítiš dobre, to je super 😉

ericica
4. máj 2010

jej tinus ze cika vedla no z toho by triafalo aj mna 🙂 vcera malu prehnalo asi od tych atb a dosla za mnou taka smutna ze jej cvrklo do nohaviciek,,,hovorim jej vsak sa nic nestalo isli sme pod sprchu a hned sme boli cisty....ale mali ste ju vidiet ten pohlad...
didus tak ani ty si to nemala lahke.....inac cez vikend sme mali ist do zoo ale za tie peniazky jej asi kupime tu trampolinu co bude v jysku v akcii .....mala je do nej zblaznena.,tak porad ma darcek na narodky...potom mozte doniest deticky na vyblaznenie....
veru uz sa to aj mne krati....ani neviem co so mnou bude lebo na cely maj a zaciatok juna som si toho zobrala trochu vela a uz robim aj tak skoro vsetko posediacky 😒 ...
inac v nedelu by som mala ist pre kocik potom hodim foto 😉

tinusi
4. máj 2010

Maja, dik za prianie...
Dnes v noci to uz vyzeralo nadejne, mala som bolesti kazdych 5 min. ale len ked som lezala. No aj to do hodiny a pol preslo...
Takze plany poplach... 😠 😒
Eri, mame nocnik polozeny na parketach, tak ked pocujem, ze sa snazi postavit sa nad nim, hned bezim, aby som mu podrzala vrabceka, lebo inak to skonci na zemi. Chudatko, tak sa snazi, ale chce cikat len ako chlapec...
Inak, to je milene, ako sa tie deturence ucia, este teraz cikali do plienok a ked im teraz cvrkne, tak ich to mrzi... Rebi musela byt naoaj podarena... 😀 😵

ericica
5. máj 2010

dobre ranko kocky akurat sme sa zobudili a hned mame dobru spravu od tinus:
narodila sa zuzanka 3250 g 49 cm rano o4:30 hod.,,porod bol bleskovka aj ked riadne bolestivy 😵 😵 😵
TINUS Z CELEHO SRDCA GRATULUJEME 😵 😵 😵

monica25
5. máj 2010

cavte 😎
gratulujeme tinusi 😵 😵 😵

dida81
5. máj 2010

jéééé,,blahoželáááám... krasny dátum 5.5.2010, že? 🙂

ema.nz
5. máj 2010

jeeej aj my GRATULUJEME 😵 😵 😵 😵

lenuska311
5. máj 2010

gratulujeme...panicka pekne pockaala na svoj den

deina
5. máj 2010

Tinusi, gratulujeme aj my. 😵 😵 😵

renika
5. máj 2010

Zuzanka si vybrala teda parádny dátum! Gratulujeme, prajeme veľa zdravia a skorý návrat domov 🙂

serafinka1
6. máj 2010

Tinusi pripájame sa ku gratulácii, Zuzanka má krásne miery. Prajeme veľa zdravia a veľa mliečka.

maja22
6. máj 2010

Tinusi, gratulujem 🙂 A prajem veľa zdravia, radosti a veľa krásnych spoločných zážitkov 🙂

kika86
7. máj 2010

Tinusi, gratulujem k Zuzanke 😵 Prajem hlavne vela vela zdravia 😉

devita
7. máj 2010

Ahojte dievcata ak by ste mali zaujem,mam na predaj sietovu ohradku..cena 25 euro..ma jednu chybycku krasy,jednu trhlinku cca 10cm,uz my sme ju takto kupili za 45 €,ale vobec to neprekaza pri pouzivani,je inak v pohode..my ju uz nepotrebujeme,lebo Kiarka zacina chodit..jaj a znacku netusim 🙂

devita
7. máj 2010

blahozelam tinusi k babulke..nech su co najskor domka.. 🙂

devita
7. máj 2010

Ahojte dievcata ak by ste mali zaujem,mam na predaj sietovu ohradku..cena 25 euro..ma jednu chybicku krasy,jednu trhlinku cca 10cm,uz my sme ju takto kupili za 45 €,ale vobec to neprekaza pri pouzivani,je inak v pohode..my ju uz nepotrebujeme,lebo Kiarka zacina chodit..jaj a znacku netusim 🙂

devita
7. máj 2010

opravila som sa..xixi

dida81
7. máj 2010

devita 😀
my ohradku máme 😵

deina
8. máj 2010

My nemame, nepouzivala som ju ani pri Miskovi. Jedine cestovnu postielku, ked som si potrebovala odskocit na wecko, tak aby sa mi medzitym neprizabil.

ericica
8. máj 2010

my sme mali pri rebi ale bola v nej len raz a inac tam nechcela byt tak som ju predala.....skus ju hodit na MMB ale babybazar....

devita
8. máj 2010

jasne dam ju aj tam,len reku to hodim sem pre vas ak by dakto z NZ a okolia mal zaujem..

ericica
9. máj 2010

tinus potom cakame na spravy a hlavne fotky.....uz si asi doma tak ked budes mat trochu volno ozvi sa 😉 😉 😉 😵 😵 😵

kraskanz1
9. máj 2010

caute mozem sa k vam pridat aj ja som z nz 🙂

deina
10. máj 2010

Vitaj, Kraska. 🙂

tinusi
10. máj 2010

Ahojte, vcera nas prepustili z nemocnice. Zatial sa snazime zabehnut sa doma, malinka je dobrunka, ale musim sa zvysene venovat matkovi - stale sa boji, ze zasa niekam odidem. Porod bol kratky, aj ked ovela bolestivejsi ako pri Matkovi, pobyt na sestonedeli fantasticky - starali sa o nas ako vo vaticke a klobuk dolu aky perfektny pristup vsetci mali. Okrem nepohodlnej postele som nenasla jedinu chybicku - takze super! Fotky dodam a aj popisem podrobnejsie neskor. Dnes ideme este k pediatricke a zajtra do nemocnice na ockovanie tbc - no a tiez prepichnut uska - dufam, ze to zvladne dobre, zatial je z nej take spinkave babo, tak mozno si to ani velmi nevsimne.
Dakujem krasne za gratulacie, som teraz taka stastna 😵 😵 😵 😵 😵 😵

deina
10. máj 2010

Tinusi, to sa tesim, ze vsetko slo dobre. 🙂 🙂 Som zvedava na fotky, urcite je Zuzanka nadherna.

ericica
10. máj 2010

jeeeej tinus stale som nakukala kedy napises...velmi si ma potesila hlavne ohladom toho sestonedelia 😵
ale zase velmi sa bojim nechat Rebi doma niezeby nebola v dobrych rukach ale bude mi straaaaaaaaaaaasne chybat...este bezo mna nebola len zopar hodin noc uz vobec nie 😖 😖 😖 celeho porodu sa nebojim tak ako toho ze za nou budem v nemocke revat 😢 😢 😢
a uz sa veelmi tesim na fotky princeznej 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre