Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

serafinka1
29. sep 2008

No kašičky, activie, pribináčik, termix, ovocné výživy ano, zeleninu a mäso len nasilu keď jej natlačím do úst, ale to sa mi podarí 2 sústa a dovidenia, potom zatne zuby a nevložím jej nič. ☹ Čo už, prefíkaná je

monica25
29. sep 2008

renika-hej...uplne je "nespokojny"ze ju v praci nemoze az tak vyuzivat ako by on xcel.....strasne mu to chyba....,ze to nevyuziva....on by asi xcel pracu kde by len po ang.mohol kecat..... 🙂

reni-ma a mala ich krassssssssssssnnnnnnnneeeeee vyrovnane 😀 ....ma ich pekne aj kucerave,nie len rovne....ma krasne "haro" 😀

serafinka1
29. sep 2008

ano chodíme, je to super, zase nové pokroky, dnes bolo úplne geniálne. stretávame tam aj hoblinku, práve sa míňame, ona má hodinu od 10 a my od 9.00.
Dobrú noc Catrin

renika
29. sep 2008

ja som dnes urobila králika a vôbec to nechcel. Hneď som si spomenula na Deininho Miška. Ale zato včera mu chutilo s kuracím mäsom. Aspoň Darinka papá iné veci. Natlačiť do úst mu ani ja nemôžem, lebo hneď sme dopapali

serafinka1
29. sep 2008

A Maximko nechce iné veci? Ale vidíš spapá Ti kuracie mäso bez problémov. Ja jej dám 2 kúsky čo rýchlo stihnem natlačiť a konečná

monica25
29. sep 2008

catrin-uz ako keby som rolanda zajtra vecer pocula........vsak monika prestan ,nevidis ako vyzera,snad nebudes na taku ziarlit???????????????

renika
29. sep 2008

iné veci mu chutia, len tie jedlá uvarené na obed menej. Ale pár lyžičiek vždy spapá. Len dnes bola výnimka ten zajac 😖 Aká kašička je Darinkina obľúbená? Ja už neviem aké kupovať 😅

monica25
29. sep 2008

catrin-ok,pridite.... 🙂 dobru noc 🙂

renika
29. sep 2008

moni, to je študentka na strednej alebo na vysokej?

renika
29. sep 2008

však teraz všade hľadajú takých, ktorých vedia po anglicky. Tí sú všade vítaní 🙂

monica25
29. sep 2008

renika-neviem,ale zistim 😀

renika
29. sep 2008

moni 😀

serafinka1
29. sep 2008

Naj je jablková. Teraz som kúpila nové, ešte som ich neskúšala to sú od Heťo, v DM mali akciu 😉

renika
29. sep 2008

serafi, nevieš dokedy je tá akcia?

serafinka1
29. sep 2008

to naozaj ani len netuším, kúpila som dve za 99 a tretiu si dostala zadarmo

monica25
29. sep 2008

idem aj ja spat....dobru noc 🙂

serafinka1
29. sep 2008

dobrú noc Moni

renika
29. sep 2008

idem aj ja, Max bol hore a potom ma Riki zavolal pozerať Nič len pravda na Prime 🙂 Dobrú všetkým

deina
30. sep 2008

Ahojte baby. Dakujeme za gratulacie. 🙂

Luci, presne tak zvykne spavat Misulo - na boku, skruteny do klbka a dycha niekam do hniezda... 😀 Ale vymenili sme baterky a dnes to uz nepipalo. Mozno len v tom bol problem, matrac mame kokosovy. Ale nemalo by to zacal blikat, ked dochadzaju baterky? 😠

Krpec skoro polhodinu protestoval, ze sa ide spat a teraz spi, ked by sme mali ist von...

serafinka1
30. sep 2008

Ahoj Deina, viem že si si už vyriešila problém, no keby si nabudúce potrebovala tak tu je link http://www.prenasedeti.sk/produkty/spanok/

lucik77
autor
30. sep 2008

deina ja som kontrolovala aj baterky, aj sme ich menili a presne ako hovoríš, monitor Ťa na vybité baterky upozorní.

Zajtra idem s malým doktorke. Ešte stále máme takú divnú stolicu, aj keď to neni tak strašné a niektoré baby hovorili, že ak idú deťom zuby, zvyknú hnačkovať ale dnes som mu našla na nožičke ako keby ekzém alebo čo, tak som zvedavá,čo mi povie. Nechápem to, lebo malý je v pohode, aj papať začal, tak už fakt neviem čo nám je ☹

tinusi
30. sep 2008

Ahojte baby, ja mam rada vodu z vodovodu, ale priznavam, ze ked dlhsiu dobu pijem napr. lucku alebo inu mineralku, tak mi uz nechuti... ale u svokrovcov je voda z vodovodu uplne genialna... robili im rozbor tejto vody a je taka perfektna, ze je dokonca vhodna pre kojencov - az na to, ze su v nej nejake minimalne necistoty z potrubia - ale to je vraj zanedbatelne - pre dospelych - samozrejme....

deina
1. okt 2008

Dakujem, Serafinka. Dnes to zase pipalo, ale tentokrat spal uplne mimo podlozky - na druhej strane posteli a este aj dole hlavou, takze maximalne mu to mohlo zachytit nohu, nic viac. 😀

deina
1. okt 2008

Krpec ma zub! Rano este nic, aj u lekarky sme dnes boli (strasne je soplavy, ma chyteny nosohltan) a az poobede sa mi zdal byt nejaky nesvoj, velmi si daval prst do pusy, tak som mu sla natriet dasna a uhryzol ma. 😕 😀 Zatial to celkom pekne znasa, nebol ani mrzuty, snad teraz nezacne...

lucik77
autor
1. okt 2008

deina to je prvý? Tak blahoželáme!
Nám asi nie je málo, lebo sme začali sopliť!!!! sa teším jak hovado 😠

renika
1. okt 2008

ahojte 🙂 Deina, gratulujem k zubčeku 😵 Teraz to už pôjde jedna radosť 😝 Ale je super, že to tak zvláda. Niektoré deti už pri prvom teplotujú a hnačkujú. Keby vám tak bez problémov všetky vyšli!!

luci, skoré uzdravenie. Viem čo je to, keď má malý nádchu 😖 Akú máš odsávačku?

katika1
1. okt 2008

čaute 😎 nestíham velmi 😝 som ubavená ako pes, malý už dve noci preplakal 😲 neviem čo mu je.. už niekolko mesiacov spal super 😝

lenkamt
1. okt 2008

Kati - prosím ťa kuk do nášho stretka 😉 a napíš mi do IP tvoju skype adresu 😉

prepáčte mi tútú malú vsuvku 😅

katika1
1. okt 2008

leni 😀 ty kuk do levíčat 😀

catrin23
1. okt 2008

ahojte...
kati dnes som ta videla, prave ste prisli dom, a ja som parkovala pred tym vrakom na konci ulici (ta dodavka) co tam zabera miesto uz niekolko rokov... dobre si vyzerala...kocka 😉 .... 😀 😀

moni ako dopadlo doucko??

aj my sme nejaky soplavy... a nozicky mame nejake vysuchane ci vyhadzane, kolena aj pod kolenami, aj dole na nohe, tak neviem ci to ma z pancuch alebo co 😖 😢 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre