Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

kaja73
14. mar 2011

@xenia2734 To tretie je http://rizikaockovania.sk/kto.html. hadam je to už spravne.

babu218
15. mar 2011

Caute maminy,neviete nahodou niektora kde ma ordinaciu psychologička dr.Máteová?Najlepšie by bolo keby mal niekto aj číslo na nu.Dakujem baby

xenia2734
15. mar 2011

@babu218 Ahoj, ordinaciu ma na hlavnom namesti vedla kostola. Tam je ta stara byvala budova Jednoty, alebo co to bolo a hore na poschodi ma ordinaciu.
Tel. cislo ma: 035/6428172 🙂

babu218
15. mar 2011

Dakujem veeelmi pekne. 🙂

tinkag
18. mar 2011

Ahojte, neviete náhodou či tu v Nových Zámkoch funguje ešte nejaké materské centrum ???
Ešte keď moja najstaršia bola malá, tak sme chodievali do MC na Bitúnkovu ul.- to potom zrušili, na Szécseniho som nechodila, tam bolo stále vela detí, a ak dobre viem, tak aj to zrušili. Možno niekde inde otvorili.

Ďakujem, príjemný víkend vám prajem 🙂

kaja73
22. mar 2011

baby ak niektora mate zaujem,tak predavam veci po krpcovi-oblečenie,prebalovaciu podložku,monitor dychu,digitalnu vahu,kolotoč,vibračne kresielko, podložku na hranie,casom kočik trojkombinaciu-Sojan Q7 a v podstate stale dalsie oblečenie ktore maly vyrastie.Cena bude určite dobra.Ak mate niekto zaujem tak mi piste do IP.Veci by som predavala najradsej osobne,nechcem cez bazar.

dida81
22. mar 2011

@tinkag mám pocit, že tu v NZ nič nie je ! Teda okrem Bambiny clubu, ktore je asi super, ale tam su len platene kurzy.. Proti ktorým nič nemam, dokonca ich schvalujem , ale také klasicke ako maju VSETKY normálne mesta nemáme!!! Teraz, ked vykuka slniečko mi to ani nevadi, ale mesto ako nase by malo mat klasicke MC, kde sa deti pohraju, kde býva karneval atd... mám znamu, ktora vedie MC v Ziline a to je ina kava... teraz robia maminky jarnu burzu .. atd .. minule mali nejake pečenie, predtým masky , predtým sutaze ...

tinkag
22. mar 2011

@dida81 díky, škoda, že tu nič nie je. Je tu kopec detičiek, ale s tým už asi nenarobíme nič.

Ako pozerám, tak ty máš o mesiac staršieho synčeka - ako je moja najmladšia dcérka. My už v takomto krásnom počasí chodíme po škôlke von - na detské ihrisko, a už v máji do septembra sme tam aj do 19 hod..
Alebo sme pri nás - tu sa decká vedia super pobicyklovať, vybehať, korčulovať, ... . Ja na prechádzky do mesta nechodím, jednak nemám s kým, a ani ma to neláka, malá mi spinká 2x denne - a spí v postielke aj 2-3 hodinky, ostatný čas sa hráme tu pri nás, alebo vnútri - lebo varím alebo upratujem.

dida81
22. mar 2011

@tinkag my chodime von 2 x denne , mne malý spi už davno len raz a chodime aj na ihrisko, aj do mesta 😉
Ved možno sa aj este stretneme 😉
Vacsinou chodime viacere maminy, aj odtialto z MK 🙂
-ale vy ste asi mladsi ako o mesiac, my sme november 2009 😉
A pozerám, že vy mate iné královstvo doma, že 3 baby 😀

tinkag
22. mar 2011

@dida81 no my sme februar 2010 - o 3 mesiace má viac tvoj fešák, všimla som si tú chybu, len teraz..
No hej, iné kráľovstvo máme doma, muž má radosť 😉
My chodíme na ihrisko - na Ďorockú - tu hned aj bývame. Sem - tam aj na Sihoť - ale tam sa mi nepáči, aj ked tam je chládok, ale veľa detí. A niekedy aj na Nábrežnú - tam bývajú svokrovci.

durkakika
23. mar 2011

Myslim, ze pri kine mier je MC...MC rybicka....
A tiez tam v tej casti, ako je "pre deti"...tak v tej zadnej ulicke za gymplom, v tej novostavbe je nejake MC......

dida81
23. mar 2011

@tinkag -mne sa na sihoti páči, aj tam chodime 😉 Deti tam je kedy ako... dnes napriklad malicko, ale vcera vela, lebo tam prisla nejaka skola 😖 My zvykneme dopoludnia, vtedy chodi vseobecne asi menej deti na ihriska 😉
Ale nam stacia kamienky, piesok ... a vedierko 😀

@durkakika -čauko Kika ...tam za "Pre deti" to už asi nie je .. minule som sla okolo a nič tam už nebolo... a pokial viem , tak MC Rybicka bolo, este ked som bola tehotná tam pri kine Mier ...Je možne , že sa mýlim ...
Povodne to bolo pri kine a vlani sa stahovali tam za Pre deti .. Ale asi ani z toho nič.
V podstate mi tj aj jedno, ale tak vo vseobecnosti si myslim, že jedno mesto by mal mat MC. To je vsetko. 😉

lia09
23. mar 2011

aj ja tak viem ze to pri kine mier sa prestahovalo za Pre deti.Raz som tam bola,aj to horko tazko lebo ziaden nazov ani nic ze to je MC.A tiez som isla okolo nedavno a zda sa mi ze uz tam nie su.A baby co chodite na zumbu,tak kde sa cvici a ake dni?????

valigurka
23. mar 2011

a co takto skusit vytvorit nove MC - ja by som sa na to kludne dala, len nie sama... Ak by sa naslo par dobrych ochotnych dusi...

stvura
23. mar 2011

@dida81 no MC predtym tak fungovalo tiez ako popisujes, s tym rozdielom ze nebolo zdruzene v unii MC (kedze bolo dotovane cirkvou tak by podmienky pre zdruzenie nesplnalo), no teraz po prestahovani je to trocha o inom a po prerabke este o inom...klasicke MC by mohlo vzniknut, len budu problemy zrejme s budovou. Prenajmy v NZ su neuveritelne drahe, to by muselo byt centrum spoplatnene zrejme vyssim poplatkom...
@valigurka som za, rada sa pridam...len je potrebne ziskat niekoho kto by "za korunu" prenajal priestory, nakolko to bol i problem byvaleho centra ze mesto nemalo zaujem o poskytnutie priestoru....
Ak niektora viete kde by sa dali zohnat super priestory alebo mate kontakt na "vyvolenych na Mestskom Urade" tak by ste mohli rozhodit siete. Nie je problem potom poziadat o zaradenie do unie MC...

gustinka
23. mar 2011

@xenia2734
ahoj, neviem či je to este aktualne, ale ja som rodila v NZ nemocnici 12teho, vsetko bolo ok, Renckovu som ale nestretla ☹ 🙂

xenia2734
23. mar 2011

@gustinka Ahoj, dakujem za info. Ano este aktualne, este som cela. Ale uz meliem z posledneho 🙂

dida81
23. mar 2011

@xenia2734 ja som rodila u MUDr. Renckovej 😉

jajka377
24. mar 2011

Ahojte môžme sa pridať???? 🙂

deina
25. mar 2011

Baby, Zamcanky, co sa pozname... nemate niektora lahky sportak na pozicanie? Ideme na SVK a sice mame u mamy jeden kocik, ale momentalne je pre mna nepouzitelny (velmi je tazky, zle sa ovlada a mna bolia klby na rukach) a nas nevpracem do auta. Ja by som "pozicovne" aj zaplatila, aj by som nanho davala velky pozor.

stvura
25. mar 2011

@deina no ak by ti nevadilo ze mam obdratejsie jedno koleso, ja ti moj kludne poziciam...malu mam v inom kociariku a maly uz hodnu dobu v kociku nechodi (mrkni do mojho bazaru aby si mala predstavu ako to vyzera), je vydrhnuty, odlozeny...

deina
25. mar 2011

@stvura, dakujem, si zlata. 🙂 Uz mam nieco dohodnute, ale kebyze to nahodou nevyjde, rada si ho poziciam, obdrate koleso nevadi. Akosi nam Mates otazel, ale hrozne, normalne ho nevladzem tlacit vo velkom sportiaku. 😕

stvura
26. mar 2011

@deina 😀 no u nas otazenie nejako nehrozi...asi je to paradox ze ked je rodic buclos, dieta tintitko...obaja chrusti (maly 12kg - ten je o pol roka mladsi ako tvoj starsi a mala 6kg)

deina
26. mar 2011

No vidis, 12kg ma Mates uz teraz. 😀 Kocik ma 14 a pol kila, to este ked nalozim nakupom, no mam co tlacit. Ale inak super kocik, len teraz je uz cas ho vymenit.

tinkag
26. mar 2011

@stvura to MC by bolo fajn 😉
skusim sa popytat na tych NAJ miestach, a poznam par ludi, mozno mi pomozu 🙂

stvura
27. mar 2011

@deina 😉
@tinkag no popytaj sa, stalo by to za to, len neviem...ked je uz teraz po volbach na styri roky uz maju vsetci teple miestocka zaistene ci sa bude niekto starat (duplom ked sa cachre machre robia so skolkami). 😒

deina
27. mar 2011

A coze sa robi so skolkami, @stvura?

marianas
27. mar 2011

Dievčence, poraďte: kde sa dá chodiť plávať s 10-mesačným bábom? Nemyslím kurz, len tak, ako rodinka, kde by bola teplá voda, čisto,príjemné prostredie. Ďakujem za tipy.

adrioska
27. mar 2011

@marianas ja by som Ti poradila Wellness Patince-nam sa tam velmi pacilo. 🙂

henulienka
27. mar 2011

@adrioska chcem sa opýtať, či je tam v Patinciach aj taký bazén pre úplne maličké deti? Moja mladšia má 10 mesiacov,a neviem či je tam aj taký malý bazénik... A bola tam dosť teplá voda? Ešte sme tam neboli, a chceme niekde ísť s deťmi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre