Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
14. dec 2008

čaute.. nikde nikoho... hmmmm
moni požič 😀 ale potom sa ho ako zbavím, ked bude zavadzať 😕
moni ja ťa ešte pred porodom chcem bezpodmienečne vidieť a ochytať si tvoje bruško 😀
ale nie .. fakt ťa chcem ešte pred tým vidieť!!!!!

serafinka1
14. dec 2008

ahojte ...
Moni pekné bruško, ticho Ti závidím.
V sobotu som bola na vian.trhoch a pomýlila som si jednu babu s Moni. Strašne sa podobajú. ona ma poznala z manželovej práce a ja na ňu,že ani na Tebe nevideť,že si tehu, a ona že no ja ani nie som, 😀 😀 😀 😀 😀 skoro som umrela,nevedela som rýchlo kam ju zaradiť,ale dopadlo to humorne.

tinusi
14. dec 2008

Kati, ved monika sa rozhodla rodit az v januari... takze mas casu vidiet ju este.

My sme boli vcera vegetit v Patinciach, Matko bol uplne skvely. Dobre sme sa vyclapkali. Mne - marodovi sa tam dobre dychalo. Iba ten bufet tam maju maximalne trapny. Manzel si kupil malu kofolu. Nacapovali mu 2,5 dl a zauctovali 3. Tak im povedal, ze klamu a dal si zavolat veduceho.... navela-navela prisiel pan v obleku a kravate a ospravedlnil sa... trapas, ze v takom welnesse este aj klamu na kofole... to by clovek cakal max. v nejakej trapnej krcme... 😒

monica25
14. dec 2008

caute baby 😎
tak ja sa vam hlasim v celku 😀 .....vcera sme boli u nasich zaniest vianocne darceky....blo super deticky sa zahrali,my sme si poklebetili uz ked pridu tak a po sviatkoch....
mamina moja sa nevedela rohodnut co rolimu na vianoce....na poslednu chvilu sestrinym kupila tu ebru-"hopsadlo"no tak aj mne to ponukla prv som vahala a ked sme sa rozhodli,ze ho xceme sa v zamkoch nedalo zohnat....tak v pia.vecer som sa pohadala s rolandom,lebo som ho posielala obehat este raz draciky vsetky kt.su v meste....nakoniec v sob.rano ich obehal predtym ako sme vyrazili k nasim...nemali tak po ceste do senca sme sa stavili v galante ani ta....a este sme sa aj v sali stavili ani tam ju nemali ☹ ...tak sme pokracovali v ceste do senca a podotyka,e s rolandom sme sa nerozpravali 😅 sestra mi volala po ceste uz cela rod.bola s tej zebry vystresovana,ze kamoska jej ide do ba,ze sa zvezie snou a pozru tam tu zebru....nakoniec sme obvoalli par dracikov nemali ju...roland sa rozhodol konat sadol do auta a sli s mojou sestrou do avionu do ba.....nevedeli kde zaparkovat tolko aut vsade...prkovali pred ikeou(nakupil aj tam par veci,uz ked bol v ba.)....v all toys nenasli a v draciku uplne posledny kus sa sestra na neho vrhla 🙂 tak ma roli na vianoce zebru 🙂 sa tesim,aj ked mi to je smiesne ,ze cela rod.stresovala a aj sme sa pohadali s rolandom koli hracke......

prisli sme vecer pootm domov a dal som este 2x prat,roliho vychistala do postele ulozila pozrela tv no ked som sla do postele nie a nei zaspat strasne ma pychalu v bruchu do toho krize ma boleli....no bala som sa e uz je to tu...,ale plany poplach,asi 3x som zobudila rolanda v noci...a drzim si palce nech to este vydrzime..... 🙂

monica25
14. dec 2008

kati-aj ja sa xcem stretnut kedy mas cas???????????roli vstava v poslednej dobe okolo 4....poobede....ty kedy chodis pre riska???mas uz po skuskach???uz som namontovala kolotoc nad postilku je krasnyyyyyyyy,dakuujeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeee, 🙂 este baterky potrebujem kupit,som bola des kupit len som ich nepozrela dopredu a kupila som len klasicke tuskove a idem ich tam davat a tam idu tie hrubsie,,,,,neva ,ale na to mam cas.....
a uz som roztriedila detske vecicky podla velkosti a uz si ich musim ulozit len na miesto kt.som im vyhradila....
takze este rodit nemozem mam toho este toooooooolkkkkkkkkkoooooooooo....co musim stihnut
este musim kupit par veci na vianoce mojim 3 chlapom 😀
dnes tu bola aj roliho prababka na chvilu zlata ... 🙂 potom som si pospala a prisli catrin s denisom a briankom 😵 brianko je krasny chlapcek,maly smejo.....tak sme si pokecali deticky sa zahrali 😅 som sa im potesila 😵 😵 😵 .....

monica25
14. dec 2008

dakujem za pochvalu bruska 😵 😀 😵

kati-potom daj vediet kedy mas cas...mome aj na vianocne trhy skocit pozriet....al.u nas s astretnut...v meste kde len budes xciet som vas uz tak davno nevidela.... ☹

monica25
14. dec 2008

kati a zajtra bereme laptop reklamovat,takze nebudem on napis mi sms 🙂

monica25
14. dec 2008

kde ste vsetky,ked ja pridem tu nikdy nikoho neni ☹

deina
15. dec 2008

Akosi sa tu baby menej casto chodia... ups, krpec sa akurat zvalil aj so smetiakom. 😒 Ale nic, pohoda, vyzera prekvapene.

tinusi
15. dec 2008

Caves, my sem hodime kazda zasadne v inom case... ☹

deina
15. dec 2008

Ja som tu, len akurat odchadzam... 😖

lienkadomaca
16. dec 2008

Ahoj dakujem za rady. Clovek je hned mudrejsi hlavne ked to mate uz overene na sebe. 🙂 Ale Vam to tu slape nie ako na mojasvadba tam Zamcanky uz skoro nie su.

deina
16. dec 2008

Mojasvadba, to uz ani nepamatam. Kedysi som tam chodila, no ale to bolo pred dvoma rokmi. 😅

lienkadomaca
16. dec 2008

My sme mali svadbu 12.07.2008 tak zato som tam bola casto. Pravda je ze potom uz ta navstevnost upada. Stale dokola o tom istom debata.

deina
16. dec 2008

Ved ano, je to najma o svadbe a ked uz ma clovek po, uz ho to tak nezaujima. Ale potom je tu konik. 😅 To ste mali len nedavno svadbu. 🙂 Kde?

lienkadomaca
16. dec 2008

Ano teraz uz pozeram viac konika . Svadba bola v Grande. A vystihli sme pekne horuce pocasie. Topil sa mi make up. Ale perfektne bolo.

deina
16. dec 2008

Toto leto bolo fakt riadne teplo. My sme tiez vystihli dobre pocasie, hoci to bol uz november. Vtedy bola dlha, tepla jesen, hoci tyzden pred svadbou nam snezilo, na svadbe nastastie nie.

lienkadomaca
16. dec 2008

Presne tyzden po nasej svadbe sa pokazilo pocasie to si pamatam. Radsej slnecno ako uprsane. Jesen je krasne obdobie aj na svadbu mnohe pary maju nadherne exterierove fotky. Juuj zimu mam rada ale ked sedim v teple doma a vonku snezi. Mame psa tak som casto vonku a chladneho pocasia si uzijem pozehnane. Co uz aspon som ze vraj zdravsia a prechadzky su dobre. 🙂

deina
16. dec 2008

Ja tu mam Misulaka na vencenie 😅 , ale teraz ma nejake zapalene ocko, tak ani von nechodime - uz mi to lezie na nervy, byt cely den doma. Aj jemu to uz pomaly lezie na nervy.

lienkadomaca
16. dec 2008

Ani sa necudujem . Chudatko male. Prajem aby sa mu to vyliecilo cim skor. Ja som v praci ale pracujem len do obeda potom mam uz volno. No a vcera som sa merala tak pekne rastie brusko a aj hrudnik.

deina
17. dec 2008

No toto, tu nikto nebol od vcera? Kde ste vsetky?

Dufam, ze Moni je este cela. 😉

katika1
17. dec 2008

čaute.. moni verím, že je celá, dnes jej napíšem sms nech ideme v piatok na vianočný punč 😀 😀 😀 ja som za svadbu len v lete a nech je teplo! ale to preto, že ju chcem vonku aj obrad aj zábavu..
no ale kedy to bude neviem povedať 😀

deina
17. dec 2008

Ale aj taka zimna svadba by mohla byt romanticka - vela snehu, dlhy biely plast, sane... no ale tu sneh velmi nehrozi. 😒

lienkadomaca
17. dec 2008

Ahojte. Sneh ako som dnes rano pocula v radiu nehrozi do vianoc nikde. Skoda. Teplo je. Nejako som Vas nakazila svadbami. 🙂 Rano som bola u gynekologicky. Vsetko je super, male rastie. Robia mi testy na Dawnov syndrom a tak dufam ze vsetko bude v pohode.

deina
17. dec 2008

Maly dostane pod stromcek sane, tak by mohol byt nejaky sneh tuto zimu. 😖

Drzim palce, nech su vysledky dobre.

katika1
17. dec 2008

deina.. premrznuté nohy, plačkanica, trasenie od zimy, zúriaci hostia, lebo sa im rozmazáva make up a ničia účesy.. 😀 tak to vidím ja 😀
lienka jasné, že bude 😉

lienkadomaca
17. dec 2008

Bola som na svadbe v zime na vychodnom slovensku. Bol aj sneh a vsetko co k tomu patri. V tych tenkych satach a na tom sme darmo mali hrube kabaty - este k tomu svadba v greckokatolickom kostole kym sa to skoncilo myslela som ze mi zamrznu nohy a ruky. Cely fialovy sme prisli na hostinu ale v nutri bolo uz super.

deina
17. dec 2008

Ale zase... horucava, samy pot, ledva sa da dychat, make up tecie - ani to by nebolo ono. 😀

tinusi
17. dec 2008

Podla mna ci v zime, ci v lete, treba si pocasie vymodlit.... 🙂
Sesterkina kamoska sa vydavala v juni - mali svadbu vonku (je to uz cca 14 rokov) a bola taka kosa, len nieco okolo 5 stupnov. Sesterka mala v auguste - mali rekordne horucavy - vsetci sme boli mokri ako mysi.
Je to o stasti... aj ked pravdepodobnost dobreho pocasia je v lete vyssia....

tinusi
17. dec 2008

Kde ste vsetky? Na vianocnom punci? Dnes sme si s manzelom dali aj punc aj medovinu. Ta medovina este usla, ale to, co predavaju ako punc je podla mna hnusne kysle vino... s pravym puncom to nema nic spolocne... 😖

Ozaj, mam na vas velku prosbu... nemate nahodou zvysne kolieska na choditko? Hned na zaciatku sme o jedno prisli, ale to sme zohnali. Vcera vsak odleteli dalsie dve a to uz zohnat nevieme.... 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre