Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

leana477
13. apr 2011

🙂 myslim ze ak by poniektore mali rodicov ktory by stali v kazdej situacii pri nich mnohokrat by vela nenarodenych deti skoncilo inak.ak aj ty rozmyslas ci nechat alebo nie nevahaj je to zazrak a vsetko sa da prekonat.mam 4 deti a nechala som si aj piate aj napriek tomu ze manzel najprv nechcel. teray si to uziva viacej ako tie ostatneco sme spolu cakali.dokonca nas objednal na4d ultrazvuk a velmi sa tesime na noveho clena rodiny.

marianas
13. apr 2011

Ahojte. Viete mi poradiť, kde zoženiem slnečné okuliare pre malé dieťa - malý má 10 a pol mesiaca. Ďakujem.

dida81
13. apr 2011

@marianas v Pre deti . Ja som kupila baby banz na nete 😉 Ale u nas to malý neznesie na tvari, ani vlani, ani teraz 😅

lubinka26
14. apr 2011

ahojte. chodili ste s babatkami na masaze? ak ano, tak kam, kolko mali deti tt, a ako ste boli spokojne, kolko vas to vyslo atd. dakujem
a je velka skoda, ze v NZ nie je materske centrum ☹

dida81
14. apr 2011

@lubinka26
http://www.facebook.com/group.php?gid=108037589...
/ale ved to som ti tusim aj posielala/

lubinka26
14. apr 2011

@dida81 ano didus, posielala 🙂 ale ked je viac moznosti, tak si rada vyberiem 🙂

dida81
14. apr 2011

@lubinka26 jasne, len som nevedela, ci som ti poslala tento link 🙂

lubinka26
14. apr 2011

@dida81 🙂 este robia kurz masirovania v bambini, ale rada by som vedela, ako a kde boli baby spokojne. nevies, kolko to stalo v tom vitalise? a za kolko hodin?

dida81
14. apr 2011

@lubinka26 už presne neviem,, tusim 30-40 e za cca 6 x ...

tinkag
15. apr 2011

@marianas detske okuliare som videla v DM-drogerie. Maly velky vyber 😉

jaja32
16. apr 2011

@pass dnes sme boli v tej novej predajni obuvi na Stefanikovej. Maju slusny vyber znacky peddy a potom nejake polske a madarske a ceny sa pohybuju od 20 eur. Lacnejsie su len polske papucky.

pass
17. apr 2011

@jaja32 ďakujem za info 🙂 No, sú docela drahí 😝

tinkag
18. apr 2011

@jaja32 no aj podla mna su drahí ... 😝
tvoja Natálka je o pár dní staršia od mojej Martinky, je krásna 😉

jaja32
18. apr 2011

@tinkag su drahsi, nejako neplanujem tam nakupovat, ale vyber maju. Tak Natlaka bude s Martinkou kamoska 🙂

tinkag
18. apr 2011

@jaja32 tak to je celkom fajn, ked maju vyber, ked budem potrebovat, tak aspon sa aj tam pojdem pozrieť.
Ja som teraz Martinke objednala botasky za 6 liebier z netu - Londsdale - z Anglicka, a na jar topanocky mam pre nu po Petke - co ich raz mala obute. A na teraz - som kupila v Deichmane za 10,99,-, máme aj botasky na ihrisko, no na leto nejaké dobré sandálky budem potrebotat.
Chodievaš s nou do mesta na prechádzky, alebo ... ??? My chodíme sem pri nás na tzv. "piškótu" - bývame na Lastovičej, tu máme blízko aj detské ihrisko, po škôlke som s deťmi tam - chodia mi na Ďorockú, alebo sa na piškóte bicyklujú, je nás tu viac - čo máme 5 ročné a 3 ročné deti a sme 2 čo máme aj ročné (kamarátkina Terezka má tuším tento týždeň rok). Ked je takto pekne ako dnes, tak aj do 18h je tu poriadny frmol 😀 😀 😀

delilah1
19. apr 2011

@dida81 jeej pridala som sa na FB... tak keď už bude náš miláčik s nami vyskúšame ;)

dida81
19. apr 2011

@delilah1 myslis masaze?

tinkag
19. apr 2011

@dida81 tam vas chodilo kolko na kurz ??? Po 3 ??

Ja by som tiez rada chodila, aj ked je uz Martinka ročná, ale nemám s kým ☹
P. Horváthovú poznám, chodím k nej ja na masáž - je suprová, milá, mám ju rada 🙂

dida81
19. apr 2011

@tinkag kedy ako, raz sme boli dve, raz aj 4 😉
Ved aj vyssie @lubinka26 tusim rozmýsla... ale to je už na vas, ci sa dohodnete..
My to už ovládame 😀 fakt tam bývalo perfektne... práve som si prezerala skoro po roku fotky ako nam bolo fajne vzdy.
A najma detickám. 😀 Ale ciel je naucit to maminky 😉
Ale napr. ja si to už teraz neviem predstavit,kedze moj malý nesedi celý den,,, prebalovanie je boj,,, mne by tam už neoblezal, ale možno tvoja malinka je kludnejsia 😉

lubinka26
19. apr 2011

no ja urcite chcem ist s malou na masaze, ale este neviem kam 😅

adrioska
19. apr 2011

Ahojte baby,

vedeli by ste mi poradit nejakeho dobreho ocneho doktora/ku tu v NZ? Malemu zabieha lave ocko, dnes sme boli u doktorky Fujasovej - ale teda velke sklamanie... 😒 Povodne som chcela ist k doktorke Vadkertiovej, ale ta sa podla jej sestricky skulenim nezaobera. Dakujem za odpovede.

malvuska72
20. apr 2011

Ahojte mamičky,chcela by som sa spýtať,či máte nejaké skúsenosti s mudr.Smolárikom v nemocnici na gynekológ.v Nových Zámkoch?Počula som že je príjemný,aký máte názor?

tinkag
20. apr 2011

@adrioska ahoj, ja som našla na nete: MUDr. Ľudmila Tomečková, tel. č.: 035/6422057, adresa: F. Kapisztóryho 5,
a má tam napísané, že: liečba zrakových porúch, očné vyšetrenia.
a MUDr. Zuzana Vávrová - tá je na Komárňanskej 24, tel. č. je tam: 035 64 26 131 - má tam písané že : očné vyšetrenia pre deti a dospelých.

Skús zavolať, určite ťa budú musieť so synom objednať, a určite ti budú vedieť poradiť aj cez telefón. Niektorí doktori sú v tomto ústretoví 🙂 ( aspon zatial mám dobré skúsenosti, ked som volala kožnej, ci mi vie pomôcť).

A malého pediatrička ti v tomto nevedela pomôcť, alebo to ona ťa poslala k Fujašovej ??

katuskad
20. apr 2011

@adrioska ahoj, ja tiež chodím k fujašovej, lebo malej občas odbiehajú očká, doteraz nám to vždy len sledovala a cvičili sme doma s malou, aby sa jej spevňovali svaly na očkách. má to vždy o niečo lepšie ale ešte jej stále odbiehajú. teraz nám prvý krát vyšetrila už aj zrak a pozerala jej očká nejakým prístrojom a tvrdila že ich má úplne v poriadku až na to slabé ochabnutie svalstva v očkách, že to sa dá do poriadku cvičením. tak by ma zaujímalo, čo robila vám. tiež mám z toho trochu zlý pocit, aby sme to nezanedbali, tak teraz neviem, či vyhladať nejakú inú lekárku. 😒

stvura
20. apr 2011

@malvuska72 je v pohode ak sa nezmenil za dlhu dobu..., ja som ho mala pred troma rokmi ako osetrujuceho lekara pri mimomaternicovom.....aj sme si potykali... 😉

delilah1
20. apr 2011

@dida81 hej masáže

gabuci
20. apr 2011

@katuskad ja už Fujašovú poznám skoro 13 rokov,ku nej chodíme celá rodina,som maximálne spokojná s nou.

katuskad
20. apr 2011

@gabuci zatial ani ja sa nemôžem sťažovať, len ma zaujímalo, prečo bola adrioska nespokojná 😅

michala1515
20. apr 2011

ahojte mamicky-zamcanky 🙂 urcite niektore mate za gyn dr. stanka, zaujimalo by ma, nakolko presne vam vedel urcit vahu babatka pred porodom. ci sa to velmi lisilo od realu? dakujem

dida81
20. apr 2011

@michala1515 mne tvrdili pred porodom, že 3500 g a malý mal skoro 4 kg 😅 Ale tak tých 500 g je to vzdy mozna odchýlka... /ale nie Stanko/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre