Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

kaja73
26. nov 2010

@marianas Plavecke plienky su pre neho vhodnejšie.Dostat ich v DM ku.Vyzeraju ako normalna jedorazova plienka,ale su z ineho materialu.Su rozdelene podla vahy podobne ako jednorazovky.Aj su pri nich v predajni uložene.Aspon v lete boli.

karolini
1. dec 2010

ahojte
viete mi prosim poradit
videla som plagat ze v Bambiniclube sa budú konat a moderne a folklorne tance hip hop pre deti za super cenu neboli ste tam nahodou aby ste mi povedali co a ako? vdaka

dida81
1. dec 2010

Baby- nepoznáte niekoho , koho by potešilo oblečko pre cca pol rocne dietatko? (chlapceka) Darujem samozrejme. Tie naj veci si odkladam,, no už trosku obnosene , vyprate nie... a myslim, že by to možno niekomu bodlo.. ak niekoho poznáte,,prosim dajte vediet. Vdaka, papa

ericica
3. dec 2010

@dida81 dianka dodatocne zelame kubkovi vsetko najlepsie k narodeninam a posielame pusku 😵 😵 😵

stvura
3. dec 2010

@dida81 ahoj, ja poznam...jedna pani z oproti cinziaku, ona ma 7 mesacneho Tomaska, je na rodicovskej, muz bez prace, byvaju u rodicov

stvura
3. dec 2010

@marianas mne ostalo asi 5ks plaveckych plienok ak chces ti ich darujem, maly uz ma plavky...

dida81
3. dec 2010

@stvura posielam IP

@ericica dakujemeeeeeeeeeeeeeee,, tak to leti 😉

zuzin78
8. dec 2010

ahojte holky, prepacte ze vas otravujem,ale neviete mi napisat kde ma ordinaciu Dr.Stanko, zajtra tam idem naD ultrazvuk, a neviem kde to je. dakujem za odpoved. pekny den 🙂

stvura
26. dec 2010

ahoj kocky, niektore ste tu pisali o neexistujucej charite v NZ, a kedze som tieto sviatky hovorila so svojim kamaratom, ktory uz piaty rok vedie v Indii sirotinec, chcem vas oslovit s myslienkou darovania oblecenia tymto detom. Jedna sa o deticky vo veku 7-15 rokov, v chudobnej casti Indie. Ak mate zaujem, prosim IP 😀

zuzin78
3. jan 2011

ahojte holky, mohla by som sa vas spytat, tie co teraz dakedy rodili, kde ste boli na glukozovom teste v tehotenstve? moja doktorka ho nerobi, a k hlavackovej nechcem ist, ona ten test natahuje na cely den, a to pri malej si nemozem dovolit, nemam ju kde nechat. dakujem velmi pekne za odpoved. 🙂

ericica
3. jan 2011

@zuzin78 ak sa dobre pametam tak som bola okolo 24 tyzdna....a nebola som tam cely den isla som rano na krv potom som vypila tu cukrovu vodu a o hodinu som isla naspet na krv a to bolo vse......

zuzin78
4. jan 2011

@ericica mozem sa ta spytat, u koho si bola? ako s avola doktorka/doktor co ti to robil? myslim ten test na glukozu?

ericica
4. jan 2011

ja chodim k stankovi,ten test mi robila sestricka,pri prvom teho som mala cukor zvyseny a pri druhom bol ok....skus zavolat do ambulancie ci ti ho nespravia a dohodni sa so sestrou.....ak chces cislo tak ti ho poslem.... 🙂

zanulienka
4. jan 2011

zdravim novozamcanky..mozempoprosit mate niektora z vas cislo na dr.Krsaka?

luciamk
10. jan 2011

Ahojte babule, práve som sa objednala na sono prsníkov a dostala som termín na marec 2012 !!!
Sestrička mi hovorila, že sa chodí aj do Nitry, alebo Komárna, boli ste tam niektorá?
Dajte mi prosím vedieť, lebo tak dlho čakať to je neskutočné.....

dida81
10. jan 2011

ahojte 😉
@luciamk - ja som bola v NR, termin som dostala cca do mesiaca. (bola som v okrobri)
Bolo tam v pohode, nová ambulancia 😉 , pristup OKI.

@zuzin78 - ja som tiež bola po 20.tt u svojej gyn. (rano som prisla, vypila tu žbrndu 😝 - ktoru som vyvratila, ale tj o inom a cakalo sa 2 hodky v čakárni- potom urobia test)

jaja32
10. jan 2011

@luciamk ahoj a kde si sa v NR objednala? Ja tam chodievam pravidelne, teda ked je cas a nikdy mi nedali taky termin. Nie je tam len jedno sono.

dida81
10. jan 2011

@jaja32 - ona dostala ten termin v NZ

jaja32
10. jan 2011

@dida81 🙂 dakujem za upozornenie, dako rychlo som citala 🙂

ericica
11. jan 2011

ahojte kocky tak nasa @katika1 vcera vecer o22:50 porodila Tomaska s mierami 4000g 52 cm...ze vraj sa velmi podoba na Riska...
GRATULUJEME A ZELAME VELA VELA ZDRAVIA A MLIECKA 😵 😵 😵

ema.nz
11. jan 2011

jeeeee @katika1 gratulujeme 😵 😵 😵 a dobry macko je Tomasko 😎 😉 a to si sa bala,ze porodis skor 😉

deina
11. jan 2011

@katika1, gratulujem. 🙂 Krasne miery ma maly macko. Som rada, ze ste takto pekne vydrzali do konca.

luciamk
11. jan 2011

@dida81
@jaja32 babule a kde tam do Nitry chodíte?

jaja32
11. jan 2011

@luciamk ja chodim do Medicinskeho centra

dida81
11. jan 2011

@luciamk aj ja som bola tam, za Akademickou ul. tj niekde... tam za Agrokomplexom
Cislo a adresu mi dala moja gyn. Ale už to cislo nemám.

stvura
11. jan 2011

@zuzin78 ja chodim k Langovej, tam je to super, prides nakedy ta objedna...nikdy sa mi nestalo ze by som cakala dlhsie ako 10 minut, lebo si to s malym tiez dovolit nemozem a v tehotenstve absolvoval vsetky prehliadky so mnou. 😉

luciamk
11. jan 2011

@jaja32
@dida81 ďakujem baby, pozriem to na nete 🙂

tinusi
15. jan 2011

@katika1 blahozelam k syncekovi a zaroven zelam vela lasky, zdravia a trpezlivosti.

pass
15. jan 2011

Ahojte, gratulujem k novým bábätkách 🙂

Nechodíte náhodou niektorá na zumbu tu v NZ? Bola by som rada, ak by sa niekto pridal, nechce sa mi chodiť samej. V prípade záujmu poprosím IP, budem rada 😉

mamuli
16. jan 2011

Baby, neviete náhodou, kde sa dá v Nových Zámkoch zohnať maliníkový čaj? Skúšala som v lekárnach, netušili o čom hovorím. Nemajú ho nikde ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre