Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

catrin23
4. sep 2008

a co katika,?? este nie su doma? dufam ze ste uz ok 😉

monica25
4. sep 2008

ahoj...este su neni...,ale uz sa ma risko lepsie...

bola om dnes u galovicovej ....dala nam recept...zajtra sa mame vratit na ockovanie....

maly roli ma horucku mal 38...dala som mu panadol,teraz spinka...,asi z ockovania nic zajtra nebude,ale pojdeme aj tak k dr.

stretla som aj beatu s davidom u galovicovej..................... 🙂

catrin23
4. sep 2008

aj my mame ist zajtra, ale mozno to presunieme na pondelok.
viem, bea mi hovorila 🙂
chuda roli, a z coho to ma? idu mu zubky? dufam ze nebude chori.... 😨 no neviem co je to v tom vzduchu, to aby sme uz ani von nechodili 😒

monica25
4. sep 2008

neviem,ale aj teraz cely hori...,roland lezi pri nom...,je hore...chudacik...............,zzasa budeme mat noc.....

ale preco oni chudatka ...radsej by som mala ja tu horucku

catrin23
4. sep 2008

no ved prave to, radsej by sme si to vytrpeli mi...
ja som vcera kupila paralen 125, ako ste tu uz niekto pisali, ze to viac pomaha, tak pre istotu, do zasoby, ale dufam ze ho nebudeme potrebovat

monica25
4. sep 2008

kupim a ja zajtra.........

ale zasa je chory .............,v kuse ma nadchu ,horucky...teraz pred asi mesiacom sme brali antibiotika,boli sme na pohotovosti ☹

catrin23
4. sep 2008

moni a hovorila ti dr. tu siliceu a thuju?? ze dat pred ockovanim, v den ock. a po tyzdni? ja som mu dnes nedala, ale thuju som ani nezohnala, som bola asi v 5tich lekarnach

monica25
4. sep 2008

idem si knemu lahnut....

charlinka
4. sep 2008

Ahoj, na co vám poradili tu silec a thuju?? na zmírnění následku po očkování? ještě jsem to neslyšela. My jsme naštěstí neměli žádný problém, malá má už pneumokoky za sebou a další nás čeká v novembri.
O víkendu má být tropické vedro, co chystáte s mrnouskama??
Reni Klorane je dobrá kosmetika. Malá od nich dostala takový balíček s králíkem a parfémem pro děti 😉 mě strašně smrděl, ale malá se těšila že s emuže vonět jak mamina.

deina
4. sep 2008

Reni, napokon to mydlo "plastove" vraj nie je Klorane, tvrdi manzel (on ho kupoval), tak zajtra kupim a vyskusame. 🙂 Co bolo v Panelaku?

catrin23
4. sep 2008

charli my ideme v nedelu do andoviec 🙂
ano je to na zmiernenie nasledkov, ale nik o tom nepocul, koho som sa pytala 😕

charlinka
4. sep 2008

Koukala jsem jen tak na jedno oko. Přišla agátka a viděla Riu u exfrajera. Ten lenoch co má těhotnou barmank si nechce najít práci a jinak si nic moc nepamatuju. Těším se na mafstory za chvíli tam se vždycky nasměju.

deina
4. sep 2008

Tych mam rada, ale asi zanedlho zalahnem. Akosi sa mi ziiiiva.

charlinka
4. sep 2008

I mě je vždycky pozdě čekat do desíti, je to muj čas na spaní. Ale vydržím 😀

renika
4. sep 2008

deina, nech manžel kúpi radšej ten gél. Alebo aj gél aj mydlo. Ja som mydlo ešte neotvovorila, ale aj tak si myslím, že gél je lepší 😅

som myslela, že tu beží ordinácia a vy takto? Že panelák 😝 😀

moni, krásny pass máš 😎 A Roli nech je zdravý! Taký chlapisko 🙂

monica25
5. sep 2008

catrin-nam nic nepovedala...my uz mame dnes poslednu davku prevenaru...ale este neviem ci ho zaockuje...v noci mu horucka ustupila a teraz je v poho tiez....tak uvidime co povie dr.

monica25
5. sep 2008

renika-dakujem 😀 pekny termin....aj by sa mohol narodit nan........

teta moja ma 2 deti...dceru kt.je nar.23.aug.nas roli tiez 😀
a syna kt.je nar.1.jan....takze uvidime ,mozno budeme mat deti nar.v ten isty den 😀

roli je taky chudacik chorlavy....behali sme uz po vselijakych dr,aj behame...na gastro....mu nezistila laktacnu intoleranciu...nie je alergicky na nic...,ale casto je chory mal do roka 2x zapal priedusiek tak mu na tri mesiace dali lieky...10 dni musi brat 20 dni pauza....
a taky spray ...pomarancovy na kazde rano vecer a taky sedy ak by sa mu pohorsila(dufam,ze nie)...,na "skusku" na pol roka,ze mu to ma pomoct aby nemusel byt stale na antibiotikach....

on je taky chorlavy chudacik a hned ma vysoke teploty a tazko sa mu dycha...uz ako malinky mal nadchu a aako 3,5 mesacny sme boli v nemocke s vysokimy horuckamy....a odvtedy sa to "tak taha"...,je mi ho luto chudacika ☹ aj ja aj roland ked sme boli maly sme boli casto chory...ja s timy horuckamy a roland v kuse hnisave angini maval.....no uvidime dufam,ze mu ta metoda dr.alergologicky pomoze...nexcem aby mi zneho robili pokusneho kralika.... ☹

monica25
5. sep 2008

charli:vsetko najlepsie Charlotte k dnesnym nar.vela zdravia,stastia,lasky..... 😀

charlinka
5. sep 2008

Mon díky velmi pěkně 😉 Ještě mám pár hodin do pul druhy, pak už to budou opravdové charlottčiny narozeninky.
a doufám, že rolimu bude lépe. Ty spreje mu dali na prudušky? neumím si představit jak roční dítě muž e umět inhalovat, ty doktoři už nevědí co předepsat, ale asi nic jiné pro děti neexistuje. 😒

monica25
5. sep 2008

charli-ano n apriedusky...,museli sme k tomu dokupit inhalator+masku to je pre malinke deti...pokazde ked mu to nasadim(bojuje pri tom) mi to pripada ako keby som ho sla zadusit.... ☹

serafinka1
5. sep 2008

všetko naj naj naj Charlottke k druhým narodenínám.

deina
5. sep 2008

Charlottke vsetko naj k narodeninam. 😵

Moni, ku ktorej alergologicke chodite? My k Haramiovej - ta zenska strasne prehana, nezda sa ti? Ak by ste teda chodili k nej.

Akurat sme prisli z dlhej prechadzky, taaak dobre bolo, davno sme neboli vonku (lebo sme behali po doktoroch).

deina
5. sep 2008

Kedysi ste spominali Heladu - kde presne to je? Je to taky rodinny dom na Komjatickej? A to je normalny obchod, ze, maloobchod?

renika
5. sep 2008

Pripájam sa ku gratuláciám veľkej slečne 😵 Nech je zdravá, usmievavá a poslušná 🙂

Deina, ja som v tej helede ešte nebola. Tak neviem poradiť...

katika, ste už doma???

serafinka1
5. sep 2008

Ahojte. Renika mne sa moja cicuška tak rozpapkala, konečne, tak sa veľmi teším. Dnes som jej na večeru dala jablkovú kašu a tak ju zlupla až som sa čudovala. Veľmi jej chutila. Spapala aj rajčinovú polievku, aktiviu, no robí mi radosť táto naša princezná. Ale nejdem to zakríknuť, rýchlo si to odklopem. A Vy? Ako ste na tom?

monica25
5. sep 2008

ahojte....

deina...nie k dr.Kolejakovej chodime...ale teraz je na mat.dov.tak ju zastupovala ina dr.,ale v jej ordinacii a meno som si nezapametala...

renika-asi este nie su doma.... ☹ aspon doobeda este neboli...,a nevedeli ci budu nexceli ich pustit ☹

serafinka1
5. sep 2008

chúďatká. Mne včera Katika písala, že ak ich nepustia, podpíše reverz, no tak sa asi nepodarilo.

Neviete dokedy treba prevárať dojčenskú vodu?

deina
5. sep 2008

Ja uz neprevaram, Misulovi to nevadi (pouzivam neperlivu Lucku).

renika
5. sep 2008

seraf, no dá sa povedať, že papá lepšie za posledné dni. Odkedy sme sa hromadne sťažovali 😀 Ale to je super pocit, keď nám deti všetko spapajú, čo? 🙂

to čo tam robia s Riškom, že Katika chce podpísať reverz? 😲 😠 😠 😠 No hrôza to tam musí byť ☹

seraf, Toma natura alebo Lucko úplne neperlivá tá nová sa nemusia prevárať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre