Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

ewinah111
14. jún 2008

tak potom ok ked s priatelom 🙂 mne by tam strasne vadilo to ich depresivne pocasie 😀 😀 ,chybalo by mi tam skutoocne leto ,slnko.....no viem si zivo predstavit ako sa na seba uz tesite 🙂 sa neviete dockat ,ze?

catrin23
14. jún 2008

akurat som to pozrela, zatial je to okolo 415eu 😒 😖 to je dost
no tesime sa strasne na seba, ale on chodil castejsie domov, skoro kazdy mesiac, odkedy mame maleho 🙂 no ale cestou domov sa urcite pozabijame 😀 😀 viem si nas zivo predstavit 😀 to budu hadky, kade mame ist, pozri mapu, nie tade, naspat,,,a bla bla, uz to dobre poznam 😀 vzdy ked niekam ide, tak zabludi 😀

catrin23
14. jún 2008

aj mne vadi strasne pocasie, a hlavne s malym ked tam budem, vsak budem trcat stale doma 😖 tam z 365dni prsi hadam aj 300dni 😠

ewinah111
14. jún 2008

no tak to je super ked kazdy mesiac ,my sme sa nevideli pol roka tak si asi vies predstavit ten navrat domov 🙂 sme ratali uz pomaly kazdu minutu kedy sa uvidime 😀 a stalo to zato.nas znamy dosiel takto domov z motorkou ale nie z irska ale s anglicka.to je zazitok ,to budete mat taku jazdu na divoko 🙂 a ziadne hadky ok 😀

ewinah111
14. jún 2008

tak ten dazd by vadil aj mne ☹ ale aspon maju krasnu zelenu travicku 😀

catrin23
14. jún 2008

naposledy bol doma v maji, aj teraz chcel prist, ale to uz musime vydrzat, vsak len tri tyzdne su to uz. ked som bola tehu tak od 1.februara som bola na slovensku, prisiel v aprili, to som isla este tam na mesiac, a potom prisiel koncom jula v lete a to som bola v nemocnici, takze sme ani neboli spolu poriadne a potom prisiel ked sa maly narodil a odvtedy chodi casto. je to dost tazke, ale uz som si zvykla, on domov nechce este prist, tak musime my za nim 🙂 som zvedava ako si tam s malym zvyknem, sama na vsetko 😕 😖 😒

ewinah111
14. jún 2008

maj sa catrin a potom ,,bon voyage,, 😉 musim vybrat z mrazaku veci na zajtrajsi obed. 🙂 tak pačko zatim 😵

catrin23
14. jún 2008

pa dobru noc 🙂

catrin23
14. jún 2008

a thanks, dufam, ze dojdeme stastne domov 😀 😅 🙂

ewinah111
14. jún 2008

neboj ti to zvladnes maly uz bude vacsi uz sa aj sam zahra a tak 😀 a hlavne budete spolu a maly si aspon zvykne na tatina nie? 🙂 urcite sa velmi vytesuje ked pride zakazdym domov 😀

lentilienka
15. jún 2008

Ahojte babule. Aj u Vas je dnes taka strasna zima? Hroza.
A inak pripajam sa k tym co tu preberali stavanie domu. Aj my staviame a dufame, ze na vianoce uz budeme vo svojom a sami. 🙂

tinusi
15. jún 2008

Ahojte babulky,,,

Dnes mal nas Matulko krst - takze odo dneska je andelicek Bozim dietatkom... takym origos!!! 😵
Bol velmi dobry, v kostole bud spinkal alebo spokojne sledoval, co sa deje. No a na hostine cely cas spal, az ked sme sa chystali domov, zobudil sa. No parada... dnes mal fakt spavy den. Ani sme nevedeli, ze ho tam mame. Aj sa tomu tesim, lebo keby ho chceli vsetci popestovat a deti hladkat asi by bol riadne rozladeny a plakal by ako o zivot. Vsetko dopadlo uplne idealne, dokonca aj pocasie bolo take akurat.
Takze tolko dojmy z uspesnej nedele...
A co vy? Coze ste porabali?
Lentilienka odkial si, ked ste mali zimu?
Inak baby, tym odlucenim : klobuk dolu, ja som bola tri mesiace v Anglicku - to som bola este len zasnubena a mali sme co robit, aby sme to vydrzali... ja som plakala do telefonu na zaciatku, Juraj plakal na konci... 😀 😝

deina
16. jún 2008

Mne stacilo byt tri tyzdne v nemocnici bez manzela (sice chodil kazdy den, ale len nachvilku), strasne mi chybal, uz to bolo tazke. Neviem si predstavit, ze by bol v zahranici, musel by nas vziat so sebou.

Boli sme akurat vonku na prechadzke a riadny lejak nas chytil. Ale ukryli sme sa. 😅

lucik77
autor
16. jún 2008

Ahojte!

catrin: ja som aj pôvodne niečo chcela, ale dostali sme balíček z Ameriky a samé NIKE súpravy, takže my sme vybavení 😀

A to odlúčenie som aj ja ťažko znášala. Pre Vás je to už sila zvyku, ale hlavne že to nebude nastálo.

Janula: Vaši akurát dnes volali so strechárom keď bol u nás, lebo sa ma hneď pýtal, že komu som dala jeho tel.číslo. 😀 😀 Dúfam, že bude mať na Vás čas, lebo je fakt šikovný.

A nedeľné stretko z VŠ v NR dopadlo super, len to tak rýchlo prebehlo, že až...a sme si povedali, že sa musíme vidieť aspoň raz do roka, nie po 6 rokoch ako teraz.

Nutka: čo Samko? Už ste na tom lepšie?

deina
16. jún 2008

Caves Luci, nechystas sa teraz niekedy k Dancziovej? My ideme buduci tyzden, no hroza, strasne sa mi nechce. 🙄

deina
16. jún 2008

Lucik, ked ste museli cvicit - to vas Dancziova poslala niekam na rehabilitacie? Ako casto ste tam museli chodit? Na dake kontroly? Som si ista, ze nas tiez posle. 🙄 Misulo sa sice vrti ostosest, otaca sa na bok, ale este sa nepretaca (hoci asi ma zatial cas), ale kedze ma hypotoniu, uz vidim tie rehabilitacie.

janula_nz
16. jún 2008

Luci to faaakt?; 😀 som zvedava co vybavili. dnes su od rana v suranoch, nahanaju aj firmy aj na dome 🙂

lucik77
autor
16. jún 2008

deina: my ideme Dancziovej až 2.7. a tiež som móóóc zvedavá, čo nám povie.
Ináč tú rehabilitáciu nám napísala ona, ale keďže neurologička vedela, ako to v NZ na rehabku chodí, tak nám
dala výmenný lístok na rehabko do Šurian.A cvičili sme v nemocnici na prízemí a chodili sme len raz do
mesiaca....to my ukázala čo mám s ním cvičiť (doma sme cvičili 3-4krát denne) a kontrola bola vždy o mesiac.

jani: ten strechár mi dokonca hovoril, že nejaký čas si nájde ešte v júli, tak ak to vyjde, to budete mať hovadské
šťastie 😀

nutka: ja trúba!!!! Dotatočne Samkovi všetko k naj k včerajšiemu 1-ému rôčku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

serafinka1
16. jún 2008

Pripájam sa: Samkovi všetko naj naj naj k prvým narodeninám.

nutka
16. jún 2008

Dakujem vam za Samka.....,ale nejako sme to neoslavovali este,lebo nikto nebol doma,ale v sobotu to roztocime!!!!!

deina
16. jún 2008

No toto, Samko ma uz rok? Gratulujem, vsetko najlepsie! 😵

Podla mna nas na rehabilitaciu posle, hoci mne sa maly zda byt okay (ale vraj posiela kazde dieta). Inak prekvapila ma, ked sme boli v nemocnici, ze sa na Miska pytala, to bolo mile od nej. 🙂 Ako to chodi na rehabilitacii v NZ? 😕

deina
17. jún 2008

Dobre ranko. 🙂 Nepoznate nahodou detskeho lekara Karvaya? Aky je a tak. On prevzal pacientov po Kucharikovi, to bol moj detsky lekar, fakt skvely clovek aj odbornik a az teraz sme objavili tohto Karvaya. Mamina predavacka si ho nevie vynachvalit, ze jej dal dokopy syna, krasne ho preliecil - maly bol casto chory na priedusky, casto v nemocnici.

adrioska
17. jún 2008

Ahoj Deina,
pomaly sa obzeram po tehot. obleceni a strasne sa mi pacia Tvoje rifle, co mas v albume. Kde si ich kupila?

deina
17. jún 2008

Hore nad DM-kou. Boli veeeelmi pohodlne. 🙂

Akurat sme sa vratili z poradne, chuda maly bol ockovany, tak to bolo ale kriku. Ale uz je dobre, uz spinka. 🙂 Minule to zvladol celkom dobre, tak dufam, ze teraz nebude horsie. A vraj ma 8100g. 😕 Nechapem, ved uz ani neje tak vela, 120ml 6x denne.

adrioska
17. jún 2008

Tak to je veru chlapisko riadne... 😉
hmm, takze nad DM, ked som tam bola, tak take pekne nemali, len take siroke nejake, vobec sa mi nepacili, asi musim skusat stastie...ale aj tak diki za info... 😉

deina
17. jún 2008

Toto bola taka suprava s vestou. Samotne rifle, ktore tam mali, mi az tak nesedeli, ale tieto padli ako uliate. 🙂

janula_nz
17. jún 2008

ahojte. som tu len naskok lebo uz pomaly zalahnem a zajtra mi konecne pride priatel z rakuska 😵 ta k sa tu najblizsie dva tyzdne ukazem malicko 🙂

luci nasi mi nakazali od teba vyzistit, kto vam bude robit deku na strechu lebo nevedia nikoho zohnat. a volal dnes strechar, ze on nam bude robit strechu. len treba najprv tu deku zrobit

zgurkaa
18. jún 2008

Cafte baby, neviete mi napisat ake je momentalne pocasie v N. Z. Chceme ist, ale ked prsi asi nie. V sturove uz je pekne

deina
18. jún 2008

Kukla som von z balkona, je dost zamracene, neprsi, ale asi este bude.

zgurkaa
18. jún 2008

a uz prsalo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre