Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

renika
22. sep 2008

deina, aj Maxovi vadí 😒

monica25
22. sep 2008

katika-dobru noc...risko to zvladne...,neboj 😀

renika to mas pravdu stym kojenim sa potom bat....aj ja som vahala a teraz cakame druhe...,je to privelmi skoro....ale teraz uz po 6nedeli si dam urcite bud tabletky(uz su aj pre mamicky kt.koja antikoncep.)al.potom mirenu...,neoplati sa riskovat....

renika-ja ano....min.rok sme pouzivali a budem aj tento rok...neskope to zo seba 🙂

serafinka1
22. sep 2008

Renika Darinka spí od 2 mes len v spac.vreciach. Je to dobré, lebo paplon či deku si vždy odkopne a takto mám istotu,že je vždy zakrytá.
No ale už fakt idem, dobrú noc.

monica25
22. sep 2008

idem aj ja spat...majte sa a dobru noc.............. 🙂

deina
22. sep 2008

No ked uz vsetky odchadzate... idem aj ja. Dobru noc. 🙂

monica25
22. sep 2008

katika-no len ked sme na nich tak zviknute...ked my ich stale ukladame spat....hladkaju nas 🙂 obcas vlasy vytrhaju,doskrabu...nase male zlaticka....ak su mile ucitelky tak ho ucicikaju...zlaticko male...on to zvladne...,aj ked mu budes chybat...,ale zas bude vidiet druhe deticky ako idu buvat 😉 aj ja by som sa troska bala...,ale kazdeho to raz caka...bud jaslicky al.neskorsie skolka...ty to absolvujes teraz a niekto neskorsie...ale drzim palce 🙂 a pekni den v skole zajtra 🙂 studentka 😀

monica25
22. sep 2008

uz fakt odchadzam... 🙂 ,je uz vela hodin 😉

monica25
23. sep 2008

ahojte...

mame za sebou hroznu noc....,maly bol kazdu chvilu hore....,vobec som sa nevyspala som unavena a nejak mi je spatne....

katika-daj potom vediet ako v skole a co risiak ako sa mu spinkalo v jaslickach....

uvidim ako bude roli spinkat...kedy zaspi ako dlho bude spat..atd.a mozno pojdeme zas na prechadzku by som sa ozvala....zevraj aj dnes ma byt celkom fajn pocasie.... 🙂

renika
23. sep 2008

ahojte 🙂 Práve sme boli vonku, je kráááásne. Ja som mala roláčik s krátkym rukávom a vôbec mi nebolo zima. Ani Maxim nemusel byť tak teplo oblečený. Poobede ideme znova von, toto treba využiť, je naozaj super počasie 🙂

moni, my sme takú noc mali včera, niečo hrozné 😖 Ale túto noc spal perfektne, takto ešte asi ani nespal. Išiel spať o ôsmej, zobudil sa prvýkrát o 4:35 a potom spal do 9:15!!!! A ja s ním 🙂 Ja ťa obdivujem, neviem si predstaviť byť každú chvíľu v noci hore a tehotná. Ja som si prespala život, keď som bola tehu 😅

renika
23. sep 2008

seraf, viem, že je dobrý ten vak hlavne na to, že sa nevie odkopať, ale pre Maxa je to nepohodlné. Prvý vak sme mali od 0-6m, nespal v ňom skoro vôbec, môžno 2x. Teraz by potreboval väčší, ale nekúpim. Keď vidím tie jeho posteľné kreácie, tak mi je jasné, že vak by nám bol nanič...

katika1
23. sep 2008

ahojte.. bola som v škole. pohoda
teraz som prišla idem sa najesť a pre Riška.. pred chvilou mi písala riditelka jasličiek, že Riško zaspal bez problemov so psíkom a mliečkom 😅 😵 sa teším 😵 a som prekvapená.. malý fracek, hlavne, že doma ma musí šklbať kým zaspí 🙄
vak nepoužívame.. malý mal úplné zachvaty plaču v noci, ked bol vo vaku a ani ho nezakrývam, nenávidí to.. to má po otcovi 🙄 tak ho len teplejšie obliekam na noc 🙂
ja som tiež spala non stiop v tehotenstve 😅

renika
23. sep 2008

kati, ty si už doma? S vakom sme na tom rovnako, 2x som to skúsila, ale nevydržal tam ani hodinu a musel ísť z vaku von.

Riško je perfektný 😎 Čo iné sa od neho dalo čakať? Super díte máš 🙂

katika1
23. sep 2008

hej už hej.. to ja mám občas ako dnes napr len dve hodiny ráno 😉
ale ešte nemám kompletný rozvrh
ale ja žasnem- čakala som smsku, že prídte si po Riška, plače a nevie zaspať 😅 😀

renika
23. sep 2008

viem si predstaviť aký bol zlatý so psíkom, ako spinkal. Ja chcem robiť v jasličkáááááách!! 😀

my už máme rozvrh, soboty sú v r..i 😝

renika
23. sep 2008

kati, o tomto mackovi som ti vtedy hovorila https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

katika1
23. sep 2008

reni 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 takého maca som ešte v živote nevidela 😲

katika1
23. sep 2008

a vraj ja mám tučné dieťa 😲 😅

katika1
23. sep 2008

aj ja by som chcela robiť v jasličkách 😵

monica25
23. sep 2008

cavte....no maly je napapani a hra a vobec sa mu nexce spat....a ked to poviem dr.,ze mi nespava v noci casto sa budi tak mi povedala,ze kazde dieta je ine.... 😠
renika-aj ja by som spala,ked by som mohla len neni kedy,,,,aj dnes uz vstal okolo 7 a este stale je hore...pritom bol aj vonku a neobsedi ani doma na minutu....

katika-tak co roli potom????risko neni vobec tucni to skor roli.... 🙂

katika1
23. sep 2008

moni skús ten sirup 😉

monica25
23. sep 2008

asi hej...a uz ked ani to nepomoze tak potom neviem....ja by som mohla tiez vkuse spat....,ale moje dieta mi to nedovoli a uz nic nepomaha ani postielka ani ked je pri mne...............

katika1
23. sep 2008

to ti nezávidím 😔

katika1
23. sep 2008

kedy pojdete do mesta?

katika1
23. sep 2008

a čo hovorí roland na kočík???

renika
23. sep 2008

kati, ani ja som ešte takého nevidela 🙂 Tak si dokončíme výšku a môžeme si otvoriť jasličky 😀

kati, dávaš tie homeo na spánok? To je sirup alebo guličky?

monica25
23. sep 2008

katika-uz spinka...,idem si aj ja lahnut...este stale mi je zle...tak na zvracanie ...no proste blbo...

pojdeme ked vstane sa napapa....ozvem sa ti....tak zatim..........

a risko je super...,zvladol to na vybornu 🙂

renika
23. sep 2008

moni, tak tak. Keď spí Roli, spi aj ty!

katika1
23. sep 2008

ozvi sa 😉
reni dávala som jednu dobu a velmi pomohlo 🙂 sedalia sirup sa to volá 🙂
ale nechcem mu to dávať stále.. už asi mesiac nedávam
ale ked mával veľké záchvaty plaču v noci, pomohlo to velmi

adrioska
23. sep 2008

Ahojte dievcata,
Poprosila by som Vas o radu...je to pravda, ze detsku lekarku treba vybrat a nahlasit este pred porodom? Ked si nejaku vyberiem, tak jej zavolam este pred porodom a ona mi potom povie, ze co a ako? No a este stojim pred dilemou, koho si vybrat. Byvam na Nabreznej tu v NZ, blizko je Bitunkova poliklinika, ale tam ma nikto neuputal. Tak by som sa chcela spytat, k akym doktorom chodite s Vasimi detickami a ako ste s nimi spokojne. No a este som citala, ze k detskemu lekarovi treba naklusat hned prvy pracovny den po prepusteni z nemocnice, co si neviem celkom predstavit, no ale ked treba,tak treba. Dakujem za rady...pekny den 🙂

deina
23. sep 2008

Ano, lekarku treba nahlasit pred porodom. Ale neviem, ako to presne chodi, u nas bol s tym dost chaos. 😅 Lekarku mame Kuncakovu, zozaciatku sa mi zdala trosku divna, ale teraz na nu nedam dopustit, je skvela. Po vsetkych tych lekaroch, co navstevujeme, som rada, ze mame aj jednu normalnu doktorku, ktora nehysterci nad kazdych fliacikom. 😀

Risko je skvely, paradne to zvladol. 🙂

Teda, no uf, to je riadny kus babetka! 😅 To keby videla Dancziova! 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre