Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
26. sep 2008

boli sme aj v aquariu poobede....roland vymislel mne sa moc nexcelo...kupil koselu....ale asi zajtra ak stihnem po gratulaciii,ale este xce ist aj k babke do dvorov....asi nie potom az v ned.al.v tyzdni mu ju pojdem vymenit je mu dobra,neviem co vymisla xce vetsiu.... 😠

monica25
26. sep 2008

idem off.............majte sa.....dobru noc............. 🙂

kati-ozaj ako u kadernicky....????????co novy uces????????? 😀 urcite si pekna 😀 ako vzdy,ocarujuca,sarmantna 😀

lucik77
autor
26. sep 2008

ahojte!
ďakujeme všetkým za želanie skorého uzdravenia 🙂 Matúško vôbec nevníma že sa niečo deje, asi ako väčšina detí.
Dnes sme síce ešte hnačkovali, ale bolo to podstatne hustejšie ako včera 😀 Verím, že o nejaké 2 dni by sme mohli byť úplne fit. 😉

tinusi
27. sep 2008

Deina, tadialto vstupis do takej bocnej chodby - je vedena pozdlz kostola, cize by ste boli nenapadni - z hlavnej casti kostola by vas nebolo vidiet, no vy by ste mohli nakuknut cez dvoje dveri. Pocut vas bude. Hlavny vchod je klasika - ale frantiskansky kostol je dost maly - resp. ten bocny priestor, co je vo farskom je tam oddeleny, cize dost maly priestor na manipulaciu s kocikom - aj ked - pri svadobnom obrade asi nebude tolko ludi, co na beznej omsi...

catrin23
27. sep 2008

ahojte... no same svadby dnes...aj kamoska sla dnes na svadbu...
moni, aj ja sa dnes chystam do akvarka, do batu a deichmanu, idem malemu kupit papucky, lebo v blave nemali jeho cislo, tak musim tu kuknut neco... ako sa mate??
my sme vcera boli na oslave kamoskinmu malemu, mal 1.rok. tolko sme sa nasmiali 🙂) este dnes sa cely den smejem... potom sme sli este s babami na kavu, a tam to pokracovalo, takto som sa uz davno nezasmiala 😀

catrin23
27. sep 2008

prevarate este vodu?? nikto mi neodpisal 🙄 😖

deina
27. sep 2008

Tak my sme napokon donutra do kostola nesli, prechadzali sme sa okolo (maly bol dost hlucny, ked nebol v pohybe 😀 ) a rozpravali sa s jednym manzelovym znamym, ktory bol na svadbe s malym synom. Misulovi sa velmi pacila zastupkyna (kolegyna sa vydavala, takze vsade same ucitelky 😅 ), ked sa mu prihovarala, bol samy usmev a smial sa, potvorka moja mala. Doma sme potom mali oslavu (Miskove meniny), tak to sa mu tiez strasne pacilo, vela ludi, on stredobod spolocnosti - take nieco ma velmi rad.

tinusi
27. sep 2008

Catrin, ja by som ti aj odpisala, ale my vodu este ani nepijeme 😀 ... vlastne pili sme asi tri krat...

deina
27. sep 2008

Nas krpec pije Lucku (neprevarenu), takze tiez neviem. Po roku uz snad prevarat netreba.

deina
27. sep 2008

Neviete, ci sa da k Nanny monitoru kupit este jedna podlozka? Ci to iba Angelcare ma dve podlozky?

lucik77
autor
27. sep 2008

Ahojte!
Catrin ja som presne vo veku Brianka prestala malému prevárať vodu a pijeme už len z vodovodu, poprípade mu dám cucnúť s neperlivej minerálky. A ja som dojčenskú vodu prevárala tuším nejaké 3 mesiace, potom len vodu z vodovodu.

Som pozerala Cat girl. Dosť dobré!!!! a Tomáško ma ako moderátor milo prekvapil.

renika
27. sep 2008

ahojte 🙂 Mne sa dnes tiež vydávala kamarátka vo Františkánskom kostole 🙂

catrin, ja dávam Tomana Natura a tá sa nemusí prevárať

Cat girl - super show, len víťazka sa mi nepáčila. Boli tam pekné dievčatá 😎 Tomáš bol veľmi dobrý

katika1
28. sep 2008

ahojte.. je nepreváram, lebo kupujem lucku ružovú
moni no hej očarujúca 😀 ostrihala ma a vyfúkala a vyzeralo to skvele.. a samozrejme aj melír
cat girl- doteraz nechápem podstatu 😕 také mi to prišlo, že spravme niečo, aby sme zvýšili sledovanosť 😝 a pekné boli podla mna len dve 😕
reni prečo neodpisuješ na sms? 😕 😨

serafinka1
28. sep 2008

Ahojte... No mne cat girl pripadalo dosť trapné a ani Tomášovi to moderovanie nepristalo. ☹

renika
28. sep 2008

kati, krásna si po tej kaderníčke, viem si predstaviť 😉
ja chápem podstatu cat girl, vlastne to aj povedali, že hľadajú sexbombu. Straaaašne sa mi páčilo to predstavenie dievčat s tým elixírom. Mohlo by byť už len toto, misska je oproti cat slabý odvar. Jedna súťažiaca tam mala 9 ročného syna. No keď bude mať Max 9 rokov a ja budem tak vyzerať, budem spokojná 🙂 A promenáda v spodnom prádle, keď boli za motýľa a iný hmyz bola na 1

kati, kde si bola u kaderníčky?

lucik77
autor
28. sep 2008

ahojte!
Podľa mňa celá tá šou na Cat girls bola oveľa lepšia ako tie suchariny na Misskách. Ináč víťazku som nepochopila....

Ja som predala monitor dychu a tie prvé noci bez nannynky boli dosť divné. Takto som vždy pozrela na blikajúce svetielko a teraz počúvam ako divá, či malý dýcha a viac ho kontrolujem.Ale to je len sila zvyku 😵

monica25
28. sep 2008

catrin-diky uz ja lepsie...a celkovo sa mame dobre....maly je nejaky uplakany...,ale mame 4 zub dole 😀 tak hadam uz to bude lepsie.........

monica25
28. sep 2008

catrin-ja mu kupujem dojcensku vodu,ale uz ju neprevaram....uz len "zohrievam"ked mu robim cajika....... 😉

tinusi
28. sep 2008

Caute... dnes bolo kraasne, vsak! Zajtra sa chystame k svokrovcom - bude oberacka hrozna a v utorok idem po navstevach... takze pohoda-pohoda...
Inak, prave testujem menstr.kalisek... Janula, celkom sa to da... len to asi este chce cvik 😝

renika
29. sep 2008

ahojte 🙂

Deina, prečo si sa pýtala na dve podložky k nanny? Myslím, že je len jedna, ale veď tá úplne stačí, nie?

tinusi, daj vedieť ten kalíšek. Mňa to pravdupovediac neláka

deina
29. sep 2008

Lebo nam to furt pipa a pritom maly dycha, pocuvala som ho. Tak bud sa zosunie z podlozky a nezachyti ho (cestuje po celej postielke) alebo mame hruby matrac alebo neviem... mozno este baterky.

catrin23
29. sep 2008

ahojte...
miskovi vsetko najlepsie k meninam 🙂 🙂

ja som myslela vodu z vodovodu, lebo uz ani ja neprevaram, no a tiez kupujem neperlivu lucku, dnes som kupila nejaku aquababy alebo co, tak uvidim... 😅

catgirl... 😖 no vitazku som ani ja nepochopila, ta posledna bola najlepsia 🙂 a tomasovi to viac sekne v ruzovej... 😅

monica25
29. sep 2008

catrin-ahoj...akurat veceriam,roli je s rolandom...za chvilu sa pojde kupat a sup do postele 😀 tak mam chvilu cas....

aj my mame tu aquababy vodu....vodu z vodovodu no neviem..............ja ju sama nevipijem ,lebo mi nechuti...tak ani malemu ju nedam.............. 😉 ,ale je to kazdeho o sobna vec....... 🙂

zhodla si sa s srolandom aj jeho favoritka bola 10...moja 9 😀

monica25
29. sep 2008

dnes s me stretli tvoju maminu s briankom........

renika
29. sep 2008

deina, aj Max cestuje po celej postieľke a vždy ho to zachytí. Tak budete mať asi nejaký iný problém, lebo si myslím, že to funguje na celú postieľku. My máme kokosový madrac, vy aký?

kde ste kúpili tú aquababy? Ešte som ju nevidela, síce ani moc nepozerám. Zoberiem Naturu a idem.

Miškovi prajem všetko Naj k dnešným meninám 😵

monica25
29. sep 2008

renika-v kauflande ju maju...... 🙂

lucik77
autor
29. sep 2008

Ahojte!
Mišulkovi všetko naj!

Catrin ja aj tú vodu z vodovodu len zohrievam a nepreváram.

Deina aj nám to dosť často pípalo a väčšinou vtedy, keď bol Matúško na kraji posteli schúlený do klbka a dýchal do hniezda.

catrin23
29. sep 2008

moni, hovorila mi ze vas stretla 🙂
renika, v kauflande to maju, inde som zatial nevidela, a neviem ani najst nikde lucku neperlivu, v tescu namaju ani v kauf. sem tam v coope sa mi podari najst 🙄

renika
29. sep 2008

neskúšala si Toma natura? Ja Lucke neviem prísť na chuť. Nechutila mi ani,keď som bola tehu

renika
29. sep 2008

vodu z vodovodu ani my nepijeme, tak ani malému nebudem dávať...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre