Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
10. okt 2008

Čaute.. sme zaspali 😀 o 8.30 máme byt v jasličkách a zobudili sme sa 8.10 😅
reni škoda, a kedy pojdeme do toho Madarska? 😕
my sme pozvánky nemali 🙂

monica25
10. okt 2008

ahojte....

aj roli spal sice len do 7.30,ale ja o hodku viac.... 😀 dnes mi dovolil on sa zatial hral....
uz sa mame celkom dobre....roli uz tak nekasle a aj sopliky ustipili ja uz nemam horucku .... 😀 sople hej a troska mi hlas odchadza....
reni-v ang.bezne mavali deticky pozvanky na oslavy...........tak neviem reni rozhodni sa sama....,ale dakde amju na farebnom,rozpravkovom, papieriku vytlacene....ze sa kona toho a toho oslava dna,kde ...bla bla bla a ty si to tam len dopisujes ,ze kde a kedy....no opisala som to ako dement,ale pochopis to.... 😉

katika1
10. okt 2008

ahoj mončúrik 🙂 dnes Riško prvýkrát neplakal pri príchode do jasiel 😵 som na neho pyšná 😵
my sme mali pozvánku na krst 🙂
som rada, že ste ok!!!

monica25
10. okt 2008

KATI-DIK... 😀 potom by sme sa uz konecne mohli stretnut...roland vymisla sturovo na zajtra zevraj tam je trh dajaky...,ze by sme maleho nechli zo svokrou .................a v ned.sme free 😀 ,dufam...,ze sme free aspon tak viem ...beztak ,ja som sa to len vcera vecer dozvedela,ze on uz vybavil mamu a ideme.......najprv to prediskutoval snou a mne to len oznamil.....tak uvidim,aj podla toho ako sa budem citit a aj maly.....

risko je ..hhhhmmmmmmmmmmmm....ja uz nemam slov je to ............dieta...ked najdem to spravne slovo tak doplnim...idem k rolimu ....krici tu na mna ze ma ma ma...aspon nieco....a ostatne uz len on rozumie co mi hovori 😀
ukazem sa este....kd vylustim co xce roli.... 😀

katika1
10. okt 2008

😀 vylúštené? 😀 aj ja sa zberám do štúrova, ak to vyjde 🙂 možno sa tam stretneme 🙂

monica25
10. okt 2008

beries aj risiaka??????????tak by som zobrala roliho ak pojdeme...... 🙂

katika1
10. okt 2008

asi hej, nechce sa mi nechávať ho u svokry
si ho užívam cez víkend 🙂
dám ti vedieť, či pojdeme, lebo tento víkend sme mali upratovať a budúci sa sťahovť.. posúva sa to o týžden 🙄 kedže svetlá objednané už v juni!!! prídu až 22okt a pokašlali nám radiatory
dali nám rebrinové radiatory v kúpelni 10cm od zeme 😔 a to sme chceli aspon meter od zeme 🙄 tak ale priznali si chybu a prerobia to, ale to zas bude trvať 🙄
fuj a aké je všetko rozkopané pred domom 😝 čakám, že už nám dojde niekto vynadať za to 😅
ale teraz naraz robili vodu, plyn, elektriku, žumpu a plot.. samá diera 😅

katika1
10. okt 2008

seraf kukla som fotky, malá je strašne chutná 😵 prečo nový kočík? 😕

serafinka1
10. okt 2008

hm Katika no v bugine čo som mala v lete by ju prefúkalo, tak preto. A našla som ho na nete, ukázala manželovi a on povedal,že hneď si ho objednaj, je pekný, tak to trebalo využiť, nesmela som zahodiť takúto príležitosť 😉

renika
10. okt 2008

ahojte

kati, ja neviem kedy pôjdeme. Ale musím ísť do školy... Kým sa my vyberieme, tak asi už jarné čiapky budeme kupovať 🙄 Kam do Štúrova sa chystáte aj s Moni?

seraf, Darinka je taká zlatá 😵 Krásne očká má 🙂

katika1
10. okt 2008

poznám ten kočík, je to niečo na z zappo či čo, že? má rovnaké farby ako náš
reni na jarmok 🙂 podte aj vy

renika
10. okt 2008

a ktoré dni je ten jarmok? Riki nebude chcieť, nevie dobre došľapovať na nohu a málo teraz chodí 😖

renika
10. okt 2008

ja som myslela, že ten kočík je presne jané nomad Katika 🙂

katika1
10. okt 2008

včera, dnes a zajtra 🙂
je to napodobenina jané.. aj tie farby použili 🙂
akože tým nemyslím, že je to shit, aby sa zas niekto neurazil, ale proste tá firma odkukala design 😝
to sa tak doničil? 😲

renika
10. okt 2008

natrhla sa mu achillovka, musí s tým ísť chirurgovi. Možno aj na operáciu ☹ Neviem, uvidíme čo povie chirurg. Ale snáď sa mu to zrastie a dajú mu to do poriadku. Tak teraz nechodí na futbal a asi dosť dlho nepôjde. Keď nemusí, nechodí. Takže na jarmok by nechcel ísť určite.

ako ste stíhali potom jasličky? Spachtoši 😀

renika
10. okt 2008

deina, už áno 🙂 Ale pred dvomi mesiacmi ešte úplne nie. Ty už máš?

katika1
10. okt 2008

no došli sme 8.50 😅
ale nevadí, nič nepovedali. 😎
chudák Riki 😔 pozdrav ho..
ani nechodí do roboty?

katika1
10. okt 2008

a reni nehraj sa už na slečnu zaneprázdnenú a nájdi si aj na mna čas 😠

renika
10. okt 2008

do roboty chodí, však tam len sedí 🙂 Alebo len vybehne hore pozrieť. Až na budúci týždeň ide ku chirurgovi, skôr sa nedalo ☹ Pozdravím, ďakujem 🙂

kati a čo ten radiátor? Si ťa viem predstaviť ako si im vysvetlila, že to dokafrali 😀

renika
10. okt 2008

nájdem, už musím niečo so sebou robiť, však som stále doma. Inak ma tento týždeň chytila mánia, že chcem ísť do práce 🤐 Riki ma nechce pustiť. A s malým neviem čo by bolo, asi by sa hrával s Riškom v jasličkách 😅

katika1
10. okt 2008

mna to tiež chytalo, ked som bola doma a teraz som spokojná.. len škoda, že nezarábam 😅
o dva týždne sa sťahujeme, takže hned potom ťa u mna očakávam 😎
a ten radiator.. no comment.. som skoro plakala, ked som to videla.. a ešte my sme kúpili krásne chromové, nech poriadne vyniknú a oni ich dajú na zem ako obyčajné radiatory 😔

renika
10. okt 2008

super, že o dva týždne 😎 A že hneď? Veď tam budeš mať čo robiť aj bezo mňa.. Maxim ti príde utrieť podlahy, on iné ešte nevie 😀

katika1
10. okt 2008

čakám Maximka ako hlavného upratovača 😀 Riško zas miluje pobehovať s metlou, budú dobrá dvojka 😀

tinusi
10. okt 2008

Baby, ako si zmensujete fotky? Ja to najnovsie robim cez windows fotogaleriu - ale to mi zmensi vzdy na 800kb... no na porazenie... vsetky tu mate take pekne albumy a aj ja uz chcem mat nejaky schopny....ale tie fotky ma stvu... 😠 😠 😠

katika1
10. okt 2008

tinusi, chod na start, tam na príslušenstvo, malovanie, alebo skicar a tam daj otvoriť fotku, potom klikni hore na "obrázek" a tam daj skosiť, upraviť, tam zadaj 50% do oboch okienok a ulož a máš 😎

monica25
10. okt 2008

kati-ja sa dohodnem s rolandom a dam ti vediet....bud dnes vecer al.zajtra rano.....roli mi akurat zaspal...,tak sa poberiem aj ja....boli sme pre segedin....svokra navarila tak dnes nemusim,zevraj si mam oddychnut.... 🙂
neviem co sa snou porobilo...................,a stihla som aj upratat aj vyprat,,,,a teraz si zasluzim oddych....

aj aj by som najradsej roliho zobrala ,ale na druhej strane by som si od neho na par hod.rada oddychla....no uvidime....

reni-chudak manzel....
kati-za chvilu sa nastahujes zabyvas....a budes happpy a zabudnes na tychto vselijakych majstrov kt.vam"zneprijemnovali"zivot a koli nim sa vam ukladalo stahovanie....aj ked viem,ze sa uz nevies dockat stahovania...vetsi priestor a dom,nie byt kde pocujes vsetko....,a budes mat klud...- hlavne 😉 ........a nejeduj sa skodi to tvojej krase 😀 😀 😀 uz sa ti to krati..... 😉 pridem pomoct...som vitalna...,ohybna,silna....v najlepsom veku 😀 zn.rada pomozem,ak mozem 🙂

😀 😀

katika1
10. okt 2008

trubka 😀 že vitálna 😀
možeš budúci týžden 🙂 dojde aj kamoška- tá čo bola aj na Riškových narodkách a bola tehotná 🙂
vám dám také, že utrieť prach, alebo čo 🙂
nieže mi tam začnete rodiť 😀
dohodni sa a daj vedieť aj kedy pojdete 😎

monica25
10. okt 2008

ok kati tesim sa....roli rad tiez utiera prach...to co ja utrem pochita.... 😀
dam vediet...idem spat...zatim....pekny den...dnes je krasne vonku... 🙂

tinusi
10. okt 2008

Kati, vyskusam... 🙂 znie to jednoducho a lakavo 😀

Moni... segediiiiin???? Pani, ako ja by som si dala segedinsky gulas.... slintam odkedy sa krpec narodil... ☹ ☹ ☹ ... ale raz .... ked prestanem kojit tak sa taaaak nazerem kapusty.... 😵

katika1
10. okt 2008

tinusi však ho skús 😕 ja som už dávno jedla kapustu a kel.. asi od 1 mesiaca 😅 a kelovú polievku ked mal týžden 😅 nemával problémy s bruškom.. skús aj ty trochu a uvidíš.. máva bolesti bruška z toho, čo ješ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre