Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
19. okt 2008

ale tiež som pozerala zapp tak vážnejšie 😎 reni tanečná škola tu blízko 😉
ja som sa prežrala teraz 😝

monica25
19. okt 2008

kati-pridem cez tyz.pomoct,ale by sme prisli s rolim....pomoze aj on postvornozkuje-poumyva dlazky...

catrin23
19. okt 2008

kati, a dnes som videla na predaj chicco liteway za 3tis. cisto novy ty si raz pisala o nom, ci nie?

renika
19. okt 2008

ok kati, ale obraz bude škaredý, nevadí? Lebo keď nahrávame z telky do Dvd, tak musíme nahrávať z káblovky, nevieme zo satelitu. Na satelite je obraz super, ale káblovka 😝

a nápálim ti to tak ako ty mne fotky 😀

renika
19. okt 2008

aha, tak aj Max asi pôjde do vivi 😅 😎 Ak bude chcieť...

kati, kam chodíte lyžovať?

catrin23
19. okt 2008

no skola som chcela aj ja napisat len ma to nenapadlo v rychlosti

ja som najprv mala favorita britax verve ale nikde som ho tu nevidela zatial na nete, a v irl ho mali za 3tis, ale farba nebola pekna 😒

moni a knam kedy prides???

katika1
19. okt 2008

cat ano kde si videla?
reni 😝

katika1
19. okt 2008

moni dík 🙂
reni všelikam 🙂 aj vy lyžujete? ja som už ne 2 roky 😝

monica25
19. okt 2008

catrin-mozno aj cez tyz.niektory den.....podla toho kedy budu robit kupelku,a kedy pojdeme ku kati,ozvem sa uz urcite a prideme niktory den....

monica25
19. okt 2008

...a vytvorime aj ten futbalovy team s nasich malych chlapov????????........... 😀

aj im by sme mohli dat nejake...modre zriebetka.....meno??? 😀

catrin23
19. okt 2008

ok, cakam ta moni... ale v piatok ideme s malym na krv. asi bude na nieco alergicky, 😒 ☹ a vecer na oslavu

kati, tusim na mama a ja alebo minibazar, neviem presne, vsak skus kuknut

monica25
19. okt 2008

chudak brian,dufam,ze nie???k alergologicke idete?ak ano tak ku kt.?

dala som sa na nabijacku 😎

renika
19. okt 2008

kati, ja nie. Od strednej, keď sme boli na lyžovačke zo školy, lyžovanie nemám rada 😒 Ani Riki nie 😅 Ale Simonka zbožňuje, tak chcem ísť v januári.. Max aspoň bude vidieť sneh, ja a Riki sa s ním vybláznime a Simka sa polyžuje 🙂

renika
19. okt 2008

catrin, ako si zistila, že bude na niečo alergický? 😕

monica25
19. okt 2008

nevadi ked vypnem telku ked nahravam????-blondina............... 😝

catrin23
19. okt 2008

vydratu ma kozu na kolene a merom dole k nozicke a dr nas hned poslala, ze asi to bude alergia ☹ no ja dufam, ze nie, a ze nie na mlieko... vzdy sme mali hypoalerg. az niekedy v juli som mu dala nehypo, ale v kombinaciii s hypo .( tak neviem

moni, tusim polomova?? neviem , na andovskej je

catrin23
19. okt 2008

moni nevadi, kludne mozes vypnut... aj video vies nastavit aby ti same vyplo ked skonci film

katika1
19. okt 2008

reni ja som to nemala rada,a le pred 5timi som to opäť skúsila a zamilovala sa do toho 😵

monica25
19. okt 2008

my chodime sem na stefanika ku kolejakovej vedla baby shopu....mame to blizko....beztak nie je alergicky ale preventivne....koli tomu,ze je casto chorlavy........teraz berie aj lieky spt.okt.nov.10 dne bere 20 dni nie....ano a vecer inhaluje....ma taky sprej............................aby nebol asmatik........,lebo to mame v rod.

catrin23
19. okt 2008

nam povedala ze ked zanedbame ze je na nieco alergicky tak v buducnosti moze byt astmatik 🙄
chudatka tie deticky

monica25
19. okt 2008

...no aj u nas to ma byt prevencia proti astme.... 😔

renika
19. okt 2008

catrin, tak držím palce, nech to dobre dopadne!

inak, tak staré deti ako Max, teda novembrové deti, každému už brali aspoň raz krv. Či má dosť želena a čo ja viem čo ešte. Teraz jednej zistili, že má veľa vápnika v krvi. Maxovi ešte nebrali krv, tak netuším, či má všetko ok, čo mám mať...

renika
19. okt 2008

kati, hej? A ako si to urobila, že si sa do toho zamilovala? Ja chcem, ak pôjdeme, skúsiť snowboard 😅 To sa mi tak páči 😎

monica25
19. okt 2008

baby opustam vas...idem si lahnut...prajem vam dobru noc,krasne sny a hlavne nech mame tie nase male lasky zdrave.................... 🙂

kati -ozvy sa potom,ze kedy na brigadu... 🙂 zajtra dam vediet co bolo na ultraz.,dufam,ze vsetko v poriadku...
catrin-ozvem sa... 😉

catrin23
19. okt 2008

dakujem reni

ani nam este nebrali krv... iba ked sa narodil,,, ani neviem ci to zvladneme teraz, mne byva z ihly zle a maly doktorov tiez nemusi.. ta nasa ked ho pocuva, tak jej odstrkuje ruku a bije ju 🙂) a ked mu pozre do hrdla tak ani za svet neotvori usta... v tomto je cely ja 😀

catrin23
19. okt 2008

a ja idem tiez na krv stankovi, som zvedava, kolko krat predtym este odpadnem 🙂))

catrin23
19. okt 2008

majte sa krasne... idem aj ja do postele... krasne sny vsetkym... a hlavne bez nocneho vstavania 🙂))

renika
19. okt 2008

moni dobrú noc 🙂

malý má myslím rád našu dr. On sa rehoce, keď ho počúva 🙂 Ihlu ani ja neznášam, radšej zjem 10 tabletiek ako jednu injekciu dostať 😝

katika1
19. okt 2008

ja mám injekcie rada 😅 😅 😀
reni ma napadlo - nejdeme spolu držať dietu a trochu cvičiť? sa možme navzajom motivovať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre