Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

renika
3. nov 2008

čo je to monkey beanies?
može mať Maxim rovnaký set ako Riško, Katika?

monica25
3. nov 2008

reni-catrin ide tento vikend....a moj manzel v stredu rano ....do londyna za bratom....na navstevu a tiez nakupy..........

renika
3. nov 2008

moni, tak keď catrin neprinesie, tak by priniesol tvoj manžel? Ide aj do Nextu?

monica25
3. nov 2008

ked neprinesie,poviem jemu....je to jeho oblubeny obchod 🙂 ,-next 😉

monica25
3. nov 2008

...ale catrin,donesie... 😉 aj nam minule doniesla,ked bola naposledy.......................nohavice......
vsak uvidime podla toho co napise.... 😉

monica25
3. nov 2008

cat-dostanes hromadnu zlavu 😀

renika
3. nov 2008

ja ešte čakám na súhlas od Katiky, či môže mať Maxim také isté rukavice, čiapku a šál ako Riško

monica25
3. nov 2008

ok potom daj vediet kt.to je....ukazem to rolandovy.....,aby vedel,a dufam,ze si to aj zapameta 😅 .................a uvidime co catrin napise........

catrin23
3. nov 2008

normalne sa mi ckalo...a to vy ma spominate 🙂

kati jasne donesiem, len mi presne hod link na to dinosaurove a monkey lebo neviem ktore myslis a este aj velkost

reni aj tebe donesiem, tiez mi hod presny link a velkost

kati, ved dojdeme niekedy kuk

monica25
3. nov 2008

kati-prislo ti t ouz z quelle????????

ja ked som i mnapisala,ze ak nevedia kedy mi to poslu...a z bliziaocu sa zimou to budem potrebovat a ci ma decko zamrznut bla bla bla a za taku cnu aku to maly mohli ratat s velkym dopytom,mi napisali,ze moje navrhy odoslu kompetentnym ludom..........,ale aj tak mi neodpovedala na otazku,ze kedy to mienia poslat...vysvetlovala mi,ze sklady maju v nemecku....a ze eviduju moju(sestrinu)objednavku......ona to o bjednala,ja som sa namiesto nej "hadala"...

monica25
3. nov 2008

a dnes som roliho krmila v obyvacke....sedel prv na zemy potom sa postavil, stal sam bez opretia...a som sla troska dalej od neho a vystrcila lyzicku tak ,ze nedociahol a spravil 2 kroky a potom si hned sadol...,asi sa zlakol,lebo ja som zakricala na rolanda seniora...a nemala som....,ale sa tesim,dufam,ze coskoro sa rozbehne.....uz najblizsie budem ticho,,, 🤐

catrin23
3. nov 2008

reni pod sa kochat 😀 do albumu

catrin23
3. nov 2008

moni, to je super, vsak uvidis ze ochvilu bude lietat po byte 😉

catrin23
3. nov 2008

aha uz viem ktore si myslela kati, tie monkey som aj ja vybrala, uvidim, ktore mi padne do oka 😅

monica25
3. nov 2008

catrin-ja uz som s apokochala,krasne fotky..........

roli bol zas hore....dala som mu nurofen no neviem....uvidime,ale nevyzera to na noc plny spanku...,v kuse je hore a nie ze place,ale zo sna "za reve"tak jak keby zakrical prv taky vykrik a potom strasny plac..... 😔

no dufam,uz sa na to strasne tesim ked bude chodit 😀

monica25
3. nov 2008

toto moje druhe baby mi lieta po bruchu,ze chvilkami si myslym,ze stadial vyskoci ...to roli bol taky lenivec....ledva ledva sa obcas tak trolilinka pohol...za to tento "riadi jak besny" 😀

monica25
3. nov 2008

baby dobru noc...idem si lahnut..... 🙂

catrin23
3. nov 2008

aj brian zvykol tak zo sna najprv zakricat a potom starsny rev. ale aj teraz niekedy zvykne... vcera mi prespal celu noc iba raz pil cajik.a vecer ani mlieko nevypil a ani rano nechcel. 😅
a dnes tiez nechcel mlieko ani za svet, ale zato caj vypil celu flasku.... 😀 😀

no to druhe bude asi poriadne zive, ked sa narodi 😀 aj brianko bol taky ked bol v brusku, stale sa hmyril 😀
uz ste vybrali meno? a vo stvrtok dones roliho ak ho nedas svokre, aby si sa s nim nemusela teperit.. len mi daj v stredu vediet a dohodneme sa ci dojdem prenho alebo co

catrin23
3. nov 2008

dobru moni, idem aj ja

katika1
4. nov 2008

čaute.. catrin hodím večer linky 😎 a velkosť neviem.. niečo vačšie ako briankovi 😅
reni dám oficiálny súhlas, kedže mi tým potvrdzuješ moj dobrý vkus 😀
inak Riško bol v brušku taký akurát.. a podla mna aj teraz je
dnes som šla do školy 6.30 z domu a dieťa spalo do 8..3O 😠 😠 😠 nech sa tatinko vyspinká 😠 😠 😠

catrin23
4. nov 2008

uz viem ktore si mislela...tak vsetky tri chces?

catrin23
4. nov 2008

boze, ze myslela s makkym i... 😅 to som ako mohla... 😅

renika
4. nov 2008

čauko
catrin, super fotky! Aj chcem, aby také Maxim mal! Ale kedy a ako to zorganizovať to neviem 😒 Ako dlho mu trvalo urobiť nafotené fotky? robí z fotiek napr. puzzle alebo iné niečo?

kati, ani nehovor, my spíme s Maxom dennodenne do pol 10tej!!! Riki je už dááávno dááávno v práci, na raňajky zvykne prísť okolo pol deviatej a my sme ešte v posteli 😅

catrin, ja chcem tento set vo veľkosti 1-2 roky
http://www.next.co.uk/shot.asp?b=G44&p=450&s=3&...
tieto čiapky vo veľkosti 1-2
http://www.next.co.uk/shot.asp?b=X42&p=2656&s=8...
díky 😉

renika
4. nov 2008

kati, vkus máš dobrý 😎

renika
4. nov 2008

dnes mi prišla tá termobunda a nohavice, ktoré ste objednávali v quelle a Maxovi je to malé ☹ Bol v tom ako špekačka 😒

kati, moni, vy ste akú veľkosť objednávali?

catrin23
4. nov 2008

reni, ok dufam ze budu mat cislo. a skusim porovnat aku ma brian hlavu a tak, lebo jemu je tento styl maly vo velkosti 12-18mes. vzadu mu trci von pol hlavy....

musis sa ist objednat na fotenie, spravi ti cd {my mame okolo 250zaberov} a ty si doma vyberies ktore chces vyvolat... jedna foto je 50sk {10x15} a 100sk {13x18} 🙄 😉 a hotove to bude do 2 tyzdnov, mozno aj skor

monica25
4. nov 2008

cavte.... 😎
reni-86/92.....ty???

catrin23
4. nov 2008

cav moni

catrin23
4. nov 2008

trapim sa tu uz 2dni s fotkami do happyfota, neviem to preniest z asistenta, stale sa mi to vymaze... asi som krepa 😀

monica25
4. nov 2008

cav catrin 🙂

rolanda som uz zbalila zajtra odchadza rano... 🙂
diky za ponuku,ze postrazis roliho,ale je to moc skoro,musim aj na krv......zoberem ho zo sebou on chudacik je rano hore len to bude taky sok pre neho,ze s ahned oblecieme a pojdeme prec,,,,bez toho aby sa zahral,bez ranajok...,ale vydrzi jeden den...nakrmim ho u dr..... 😅

ale vyuzijem inokedy tvoju ponuku....majd ked pojdem do nemocky na ultraz.al.neskorsie k dr.al na vianocne nakupy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre