Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
25. nov 2008

reni-ok...napisem ti cely dialog,ja som mala este roliho hore...,tak preto.... 🙂

catrin23
25. nov 2008

reni kto oni?
dakujem deina...

reni, tento rok to uz nestihame 😀

monica25
25. nov 2008

reni a pojdeme gratulovat.... 😀

renika
25. nov 2008

jaj 😀 som myslela budúci, keď už hostinu budete platiť v Eurách 😎 😀
ale stihli by ste, keby ste veľmi chceli! 😀
no krstní rodičia Briankovi by boli pekný pár 😎

renika
25. nov 2008

ja pôjdem určite! Aj catrin aj Katike zagratulovať 🙂

monica25
25. nov 2008

to bude krasne mat vlastne dieta na svadbe............brianko a risko ako druzba....krasne 😀
ja som sa vydavala tehu......ja som xcela az ked sa rli nar.,,,len roland ,ze dieta sa ma nar.do rod.-podla neho,je to jeho nazor.....ja by som kludne pockala.....

monica25
25. nov 2008

reni-aj ja.... 🙂

renika
25. nov 2008

moni, aj ja tehu a som veľmi rada 🙂 Páči sa mi Maxov rodný list 🙂
teraz by sme to len odkladali a odkladali a určite by z toho doteraz nič nebolo. Ja som spokojná so svojou svadbou, nič by som nemenila

catrin23
25. nov 2008

reni budem ta cakat 😀

no neviem oni dvaja 🙂 aj ked pred par rokmi sa kamaratili ale tomu je uz aj 10 rokov.dokonca aj ja som s nim bola dobra kamoska, chodili sme spolu von, to som mala 15 😉 ale neviem si ich predstavit ako par. tie povahy 😀 😀 😀 no asi by nevydrzali spolu dlho 😅

catrin23
25. nov 2008

moni aj teba cakam...

kde ste mali svadbu reni?

monica25
25. nov 2008

cat-ok 😉
mne len asi tie svadobne saty....mala som take kremove su krasne...kati,ze???-sa jej pacili 😀 ,ale nie tie"ozajstne"pre nevestu...a xcela by som v kostole....sme sa brali v londyne na mestkom urade...,bolo to pekne.......ale par veci mi tam chybalo.......

catrin23
25. nov 2008

no kocky, ja sa asi lucim, zajtra mi kamoska bea donesie maleho doobeda, tak sa musim pripravit. dnes sa tolko s briankom blaznili, ze sme vysli von a hned zaspali v kociku 😉 a zohrievala som im polievku a brianko mi jednu porciu celu vykotil. nechala som to skoro na kraji linky a brian sup za tym, a uz bolo vsetko na zemi 🙄 😕 😅 😀

monica25
25. nov 2008

dobru noc catrin 🙂

catrin23
25. nov 2008

moni ved sa mozte este raz tu v kostole 😉

aj my sme najprv chceli rychlu svadbu na mestskom, ale ked uz to ma byt tak poriadne aj so satami aj oslavou a so vsetkym.... 🙂 😅

catrin23
25. nov 2008

a este ste mali aj dobrych svedkov, nie? 🙂

catrin23
25. nov 2008

dobru noc vsetkym, paaaaa 😉 😉 😔

renika
25. nov 2008

už som vás nestihla 😒
catrin, svadbu sme mali v Hurbanove v kaštieli a sobáš v kostole tiež v Hurbanove 🙂
pa pa, idem sa ešte učiť, pozerám, že je málo hodín 🙂

monica25
25. nov 2008

teda pan dr.takmer som vas nespoznaal....
s civilom sa maskujem....
vy sa neponahlate domov za rod.co???vetsina ludi bezi domov....za rod.
netusil som,ze okrem riaditelky ste aj psychoanaliticka....no my zeni toho stihame viac...
nikdy som o tom nepochyboval,zeni su inteligentnejsie,silnejsie,a zivota schopnejsie pohlavie,preto som sa stal gynekologom...
al.sa vam paci ako sa vam zeni zdoveruju s intim.prob.
ked ste si ma uz tak rozanalizovali pani riaditelka....iste mate dostatok inf.o mojom sukromnom zivote...tak nie,neponahlam sa za rod....nemam ani deti ani manzelku a moja mama je nastastie sebestacna
takze vy zijete s mamou???
a to je pre mna plus al.minus???
to ja neviem posudit,len na vas vek je to netradicne...no ja som netradicni....
vlastne sloboda je prijemna...
vy to musite vediet dobre,tusim patrite k tym modernym zenam kt,ziju single
zit single je fajn,aj ke dto ma svoje zle stranky
pochybujem,ze vy by ste to nevedeli vyriesit
dakujem beriem to ako kompliment...naozaj????
myslel som to tak,ze urcite nemate problem sa rozhodnut len otazne je ci ste zo svojimi rozhodnutiami aj spokojna................
zelam pekni vecer...........
ozaj nezveziem vas???
nie vidim,ze musim o sebe este poriadne popremyslat.....-odpovedal dr.gregor

monica25
25. nov 2008

reni-a ja som ti napisala cely dialog....tak zajtra si to precitas 😉

deina
25. nov 2008

To si rychlo pisala, kym rozpravali? 😀

monica25
25. nov 2008

hej 😀 som si to obcas ,ale stopla 😀

tinusi
25. nov 2008

Moni, ty si sa ako rozsupla, hned dva podvody??? 😉

catrin, ty si robila v Permone??? To je taky super hotel, nemam slov... perfektny saunovy svet, super disko... no parada... a dobre jedlo... mnaaam...

ewinah111
26. nov 2008

renika, dakujem som myslela,ze niekde tu v NZ,ale neva...Sv.Mikuláš viem kde je ,Sv.Peter som uz tiez pocula ale neviem presne kde sa toto ,,veľkomesto,,nachadza. 😀

renika
26. nov 2008

ahojte
Moni, ja z teba odpadnem, iba som srandovala, že od slova do slova 😀 Ale ďakujem, teraz už mám prehľad, že čo sa tam dialo!

ewinah, Sv. Peter je pri Hurbanove kúsok

ewinah111
26. nov 2008

vdaka reni,boooože tak preto mi to bolo take povedomé 🙂

catrin23
26. nov 2008

tinusi, 3 roky som tam chodila na prax, a potom som tam robila rok 🙄 no ale robit by som tam nesla uz nikdy...to keby vam tu rozpisem ako to tam funguje, tak by ste kukali 😲 ale wellnes bolo super, kazde volno som tam bola, teraz je to uz aj zvacsene... a diskoteky boli tiez fajn, ale personal tam nesmel, no sem tam sme sa tam tajne zabavili a opili 😀 😀
teraz sme tam chceli ist medzi sviatkami na jednu noc, a cena na osobu polpenzia + wellnes stoji 6000sk. skoro som odpadla, ked mi povedali tu sumu.to mozme ist na tyzden 😕
ty si tam kedy bola?

katika1
26. nov 2008

čaute ženy, hlásim, že modrému žralokovi sa dnes ráno narodil synček Oliver 😵 a aj kamarátke sa narodil v pondelok Teo.. a majú rovnaký datum narodenia s bračeko, len sú medzi nimi dva roky 😵 😵 😵
reni má tak ako my 😉

katika1
26. nov 2008

renulik moj starý vás už pozval na svadbu, sa tomu nevyhnete 😀
catrin!!!! velmi rada prídem 😀 😀 😀
a sa nevyhováraj na počasie, máš to len pár 100viek metrov 😠
aaaa prečo som ja nenapísala do modrého z neba, že sa chcem kuknúť do ordinácie???? 😲 no trubka som 😀
a tá ženská, čo sa ide svadbiť má termín 1.1... ako Monča 😵 ježiš ja sa tak teším na Danielika 😵 Mončul ja som mu kúpila čiapočku k tým rukavičkám 😔 som myslela, že nemáte dosť 😔

catrin23
26. nov 2008

ahoj kati....
no dojdeme, mozme aj zajtra ak budete doma... ale doobeda, lebo poobede ideme k babke 😉

gratulujeme zralokovi aj kamaratke... aj my mame v rodine tea, teraz bude mat 4 mesiace 😉

catrin23
26. nov 2008

a este rovnaky datum maju ako tvoj muz 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre