Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

catrin23
26. nov 2008

moni, takze budete mat danielka???
a co ten marko?o ktorom sa mi snivalo? 😅 to sa vam nepaci??

catrin23
26. nov 2008

baby, kupila som fusak malemu, a vobec nam nepasuje do kocika, stake sa v tom smyka ked sedi.iba ked lezi tak je dobry. nepotrebujete ziadna fusak??

monica25
26. nov 2008

cavte 😎
kati-diky 😵 ,ale nerob si ty uz starosti ....uz sme od teba tolko veci dostala....ako ti to vratim???/hm????
ale ciapocka sa zide.... 😉
modremu zralokovi gratulujeme 🙂
ja by som xcela rodit 9.1.2009 😅
cat-vrat ho do obchodu 😅 ,ze vymenit si prisla....
roland pouvazuje nad markom 😉 ale zas marko rudolf madar.... 😅 sa mi nehodi.....ale sice kazdy ho beztak bud evolat marko
jaj a roland 13ho vecer ocakava denisa u nas -mas mu odkazat 😝

pozerate modre z neba????
pametate na tu malu zo vcera z bufetu,,,,to bola ta nikolka co si vysnivala sen ist do ordinacie a nakoniec jej dovolili aj zahrat si.....
a mastalir,ze co jej mam povedat????,vraj ahoj nikolka kedy budes mat 15 😨

catrin23
26. nov 2008

moni, no 13teho len prileti a kym prideme doms tak bude neskoro. tak radsej potom 😉 urcite dojdeme, vsek uz aj denis vas spominal
ved ani roliho nevolaju rudolf iba roli tak marka budu marko 😅
preco deviateho?

moni, v blave som ho kupila, stal 1300 a tu maju v babyshope taky isty za 1900 mi serafinka vravela 🙄 😲

monica25
26. nov 2008

a dnes sme vymenili cizmicky pre roliho a teraz ma 2.....na tych prvych sa mu smykal zips dole ked chodil....,ma tlste lytka...a teraz som spokojnejsia...lepsie sme vybrali 🙂
a bol snami a vyhadzal s regalou vsetky topanocky

katika1
26. nov 2008

moni kukám to 😀
ako mi to vynahradíš? budem krstná malému predsa 😀 😀 😀 ale nie.. necháš ma rozmaznávať ho 😉

monica25
26. nov 2008

sa mi paci ten datum 01.09.09 😀

catrin23
26. nov 2008

😀 ja si tu sedi pri pc a zrazu sa tu maly objavi pri mne.. no on si este nespi 😀

catrin23
26. nov 2008

kati budete tak doma zajtra

monica25
26. nov 2008

cat-al.uz nespi...roli sa mi tak minule zobudil ...spal pol hodku....a bol hore do 11 😅

katika1
26. nov 2008

cat zajtra je riško v jasličkách.. a v piatok poobede? ideme sa očkovať doobeda 😔 zas budem plakať 😔
tinusi ja si na to dobre pamatám, ako sa Riško do teba zamiloval.. to som ešte nevidela, aby pri niekom tak stíchol a kukal sa na neho s otvorenou pusou ako na Teba 😅 😵 a riadne vymýšladlo je to veru.. poriadne sa zmenia tie deti za 15 mesiacov 😕
ale aj Tvoj maličký je úplne nádherný, furt ho okukujem v albume.. a minule som videla jedného presne takého, som sa zlakla, že ti ho uniesli, alebo čo..
kedy pozývaš na palacinky? 😎 😀

katika1
26. nov 2008

cat aj Riško ma prišiel pred chvilou pozrieť 😀

catrin23
26. nov 2008

kati, no mohli by sme aj v piatok poobede, ale to neviem presne kedy, podla toho kedy brian vstane 😉 to sa potom dohodneme...
a zoberem aj moni, ak uz bude roli fit 😉

catrin23
26. nov 2008

no teraz si sedi v postielke a cita knizky... asi budem musiet ist zachvilu ked nezaspi 😖

monica25
26. nov 2008

my ideme zajtra na kontrolu...,tak potom poviem....
a ockovanie nam prelozila koli chorobe...a aj ja mam stale slzy v ociach ke dho ockuju 😔

monica25
26. nov 2008

....tak potom poviem...ci sa pridame nedokoncila som vetu 😅

katika1
26. nov 2008

cat to je blbé 😖 sa zobudil? Rišiak hned zaspal, chvalabohu.. robím projekt do školy.. sa mi nechceeeeee

katika1
26. nov 2008

inak riškovi už vidno aj druhý očák, ale len pod dasnom, som zvedavá, kedy sa chce prerezať zmrd 🙄

catrin23
26. nov 2008

ok moni, tak zajtra sa vyjadris 🙂
my ideme v januari az,vy na ake idete teraz?prevenar? na to sme my uz boli

kati uz spi, dosla som tam k nemu, este sme prebrali risu zvierat a potom zaspinkal 🙂

no to by sa ani mne nechcelo, a aky projekt?

monica25
26. nov 2008

prevenar posledni mame az asi v jan.al.feb.neviem....nam sa to poposuvalo s tym prevenarom ako to kombinovala,tak my to mame take pomiesane

katika1
26. nov 2008

ani sa nepýtaj.. mám vybrať 10 strán s odborným textom, vybrať odborné slová a morfologicky ich rozobrať 😔 ja to neznáááášam 😔

monica25
26. nov 2008

hnusne zubiska 😠 my mame stale iba 5,,,ale v kuse ma rucicku v ustach

katika1
26. nov 2008

my už budeme mať 10ty teraz.. ale jemu naposledy vyšiel zub 16 juna a teraz pred týždnom konečne sa to pohlo 🙄 v lete ništ!
cat prevenar a hen tie pneumokoky.. doteraz bol stále chorý tak ho nemohli

catrin23
26. nov 2008

prevenar su pneumokoky

no morfologicky, to ani poriadne neviem ako je 😀

catrin23
26. nov 2008

my uz mame tusim dvanast, ani neviem, lebo neukaze 😅

tinusi
26. nov 2008

Catrin bola som tam uz davno, asi pred tromi rokmi - bol to firemny vikend, takze parada, vsetko zadara... 😵 😵 😵

katika1
26. nov 2008

jáj, tak to povinné a prevenar 😀
morfologicky, že čo je základ slova, aké predložky a prípony a podobné kraviny 🙄

catrin23
26. nov 2008

no brian ked uvidi dr. tak okamzite place, ani vyzliect sa neda,ani hrdlo ani popocuvat ho nevie 😝 to je bojko po mame 😀

catrin23
26. nov 2008

tinusi, ja som tam koncila tusim 2005 februari...
no tie firemne party nam dali zabrat, ale aj sranda bola, ked uz o polnoci boli skoro vsetci vzdy ko 😀

tinusi
26. nov 2008

Katka, no ako povies,,,, myslim tie palacinky. 😉
Aj tak by nam bodol nejaky program... tento tyzden sme neboli plavat, lebo v Patinciach sa chystaju na sezonu, ci co... a uz sa normalne nudim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre