Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

deina
8. dec 2008

Malemu domace kase chutia velmi, robila som mu ovsenu a vcera aj krupicu, no zlupol to akoby to bola pecena klobasa. A ocividne mu padla lepsie ako instantna, ani brusko nemal take nafuknute a tvrde. 😅

katika1
8. dec 2008

čaute.. 🙂 moji favoriti vyhrali 😵
deinuš moj malý je tiež strašný jedák, sa bojím, že raz zje aj mna 🙄 ..
ráno sa zobudí a uteká šprintom k šuflíku, kde sú tyčinky a sladkosti a podobne a tam si položí umelú misku, postaví sa na nu a už vyberá, čo zje 🙄 dám mu ranajky, zje tak 2_3 párky, celý rožok a paradajku, potom obed občas aj dve misky a na večeru v poslednej dobe už aj 3!!!! ja nechápem kde to do neho ide..
a naučil sa minulý týžden ohromne potrebné slovo.. čokoládka.. tak za mnou stále stepuje a ťahá ma za ruku a že čokoládka, čokoládka 🙄 🙄 🙄 a pomedzi to, ked jeme my, vyžobre od každého 😨
podla mna má teraz nejaký rastový šprint, lebo tolkoto nejedol predtým..
alebo dohana chorobu- vtedy nejedol mesiac vobec 😝
inak baby moje decko má riadny talent na rozprávanie 😕 on bude možno ako istvan 😀
ale jeho za minútu dokážem naučiť hocičo povedať, všetko zopakuje..
napr tento víkend sa naučil szia apuci, anyuci 😀 , bumbušo, čo je, káva mňam 😀 , prosím, dakujem, pupok, očko..no hrozne vela, ja normálne nechápem
a mikuláš to bolo také zlaté.. ráno pri šprinte k oblúbenému šuflíku zbadal na krbe červené vrece, tak na neho kukal a vykrikoval mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 .. dala som mu ho dole, rozbalila a on si to poukladal na stol a nesmeli sme sa k nemu priblížiť 😀 potom každému nadelil čo je pre koho, mne sa ušli mozartove gule 😀
v jasliach ho natáčali na mikuláša a tento piatok budú mať vianočnú party, tak sa teším na dvd 😵
nedáme ho preč z jaslí.. ked som to chcela spraviť, rozplakala som sa, prišlo mi to lúto, lebo on je tam velmi spokojný.. tak tam ostane 😵 😵 😵
a keby ste ho viedli ako vyzerá po včerajšej noci 😔 22krát!!!!!! ho uštipol na tvár komár 😔 😔 😔 on vyzerá ako keby mal osýpky 😔 chudatko 😔 ani v jasličkách najprv nechceli veriť, že to nemá ovčie kiahne 😔 v živote som nevidela v decembri komára a my ich tu máme zo 5 a tí nás ničia 🙄

deina
8. dec 2008

Komara teraz? 😕 No chuda Risko, musi vyzerat naozaj hrozne. 😔 Ale je riadne ukecany. 😀 Budes mat z neho politika, to budu prejavy dlhocizne! 😅 Ale este som asi nevidela dieta, ktore by tolko zjedlo.

Nasmu krpcovi sa zatial hovorit nechce - alebo teda aj by hovoril, ale nikto mu nerozumie okrem baba a tata a tata som aj ja, aj tato. 😝 Mama ani za svet. Tak ho ucim znakovat a vie ukazat svetlo a este nieco, ale to je zase nejaky vlastny vymysel, neviem, co to znamena, takze mu zase nerozumiem.

katika1
8. dec 2008

vidíš.. nikto nevrí, že komar teraz.. ja ho asi odfotím 😀
hej aj podla mna bude politik, alebo niečo, kde sa bude mocť vykecávať 😀
riško asi od 6tich mesiacov vedel ukázať lampu-lebo to je jeho oblúbené.. a hovoril to už vtedy akože pampa 😀
podla mna teraz je tolko, lebo vtedy nejedol nič a dohana to

katika1
8. dec 2008

dnes to tu žije, nestíham odpisovať 🙄
malý práve papá druhú misku cestoviniek s omáčkou a maskom.. taký je zlatý ako si to usilovne napichuje na vidličku a náhána to po celom tanieri 😀
a ja mám chvilu veget 😀

catrin23
8. dec 2008

ahojte.....
no dnes to tu tiez zije 😅

my dnes trosku soplikujeme tak sme neboli ani vonku

aj ja uz mam darceky, pre denisa, pre sestru, pre deti, aj pre brianka, ale este mu kupime s denisom spolu nieco, a ja chcem este paplon s vankusom novy pre maleho

a kocky, mam na predaj parfem calvin klein euphoria pansky, objednala som si damsky ale doniesl m pansky, tak ak niekto chce

catrin23
8. dec 2008

ja som tak chcela vidiet vcerajsie rozhodnutie talentu, ze som nakoniec zaspala 😀 inokedy som este o jednej hore a teraz som zaspala 😢 😖

catrin23
8. dec 2008

kati, no risko je sikulko 😉 🙂
aj brian vela opakuje v poslednych dnoch ale vzdy len prve dve pismenka, a zvieratka vie napodobnovat 🙂 a blaboce si o stosest, taky je zlaty 😀

a v sobotu mi odtrhol z klavesnice " i " a neviem to dat naspat teraz 😠

monica25
8. dec 2008

cavte 😎
kati-risko je sikulko,je to mudre dieta 🙂
mne sa strasne pacila anabelka .paulinka a old school b.a vyhrali 😀 kati budes mat doma,hovorcu,recitatora,ministra al.moderatora..... 😀 roli este stale "len"blaboce....,ale je to zlate 😵 on bude bankar.... 😀 stale penazenky karty a pozera tel.nov.ako keby tomu rozumel a este reklamy... 🙂

dnes som rolimu konecne aspon daco kupila...,knizky.. 😅 .a mam aj mikinu pre neho...este dajaku a hracku a uvidim potom co este.....

cat-rolandovi sa paci damska euphoria...je to podobna ta panska vona al.ina????napis cenu do ip. 😉

a my sme ttak zle spali v noci...a;e mame 6 zub...roli v kuse hore a kym on tak maly v brusku sa tolko hmyril,ze som si myslela uz,ze do rana porodim a to este mame casu a casu dohodli sme sa vsak,ze pride az po novom roku 😅

katika1
8. dec 2008

cat mne odtrhol ä 😀 😀 😀
moni ale už to faktiš može prísť.. som počula, že ked máš druhé skoro po prvom, príde to väčšinou skôr 😉

monica25
8. dec 2008

kati-nestras...ja xcem mat este"kludne"vianoce...,dufam,ze vydrzime 2 in 1 do jan.teraz ked som bola na ultraz.v nemocke tolko porodov.....vsak som pisala som cakala vecnost

katika1
8. dec 2008

moni švagriná mi vravela, že sú ženy na prístelkoch teraz, je to tam full.. mám novinku čítaj ip 😀

monica25
8. dec 2008

nic mi neprislo 😒
prave preto ja pojdem ked tam bude po novom roku "ticho" 😀

kika86
8. dec 2008

Ahojte Novozamcanky.
Katika1, taky je aktualny stav v porodnici??? Tak to nieje bohvieco 😒

katika1
8. dec 2008

máš ip
kika no vraj hej, otras 😕

kika86
8. dec 2008

Katika, takze sa mam na co tesit.... 😒 To si ma moc nepotesila... A svagrina bola spokojna s personalom?

katika1
8. dec 2008

neviem ona je ešte tam.. ale ja som bola 😀 na jednu výnimku teda 😝

catrin23
8. dec 2008

moni, no denis ho ma tu euphoriu, ale nevem ci doma ci v irl.,musm kuknut a mozes skusit,ale je dobra fakt. ja som mu objednala armani, mne gucci a sestre tu euphoriu a bea ma zle pochopila a doniesla pansku euph. 🙄

cenu mas v ip

catrin23
8. dec 2008

moni, podarilo sa ti predat ten kocik??

kika86
8. dec 2008

katika, mala si niekoho vybaveneho alebo si to nechavala na nahodu?

monica25
8. dec 2008

cat-diky...skusim sa popytat,ci by to xcel..... 🙂
cat-este nie,neviemsa ho zbavit 😠

monica25
8. dec 2008

kika-ja som to nechala na nahodu,aj tak dr.tam pride uz "na poslednu chvilu"ked uz sa babo tlaci von na svet....podla mna je to zbytocne,ale kazda spravi ako uzna za vhodne 😉

katika1
8. dec 2008

kika nemala som vybaveného a ani by som si určite nevybavovala.. ale trafila som koho som chcela 🙂
tiež si myslím, že dr je tam len na poslednú chvilku 🙂

kika86
8. dec 2008

Moni, ja som najprv chcela objednavat doktora, ale uz mnoho bab mi povedalo, ze je to zbytocne, tak to uz nechavam tak, ved mne uz pomaly hori termin...
Koho si mala pri porode, ak smiem vediet...

katika1
8. dec 2008

ja som mala stanka ak sa mna pýtaš 😅
a monika renčkovú myslím 😅
monča budem ti chýbať v porodnici, že? 😀

kika86
8. dec 2008

Katika, dakujem 🙂 Viem, ze Dr. je tam len na poslednu chvilu a co sestricky, tie su ake?
Mala si tam aj manzela?

katika1
8. dec 2008

ano mala 🙂
sestrička čo mi pomáhala rodiť bola skvelaaaa! ja som po nej jačala a ona taká milá, trpezlivá 😔 😅
ale aj ona bola vtedy v nejakom 8tt takže teraz je na materkej.. zvyšok nepoznám..
jedine jedna bola otrasná, čo mi povedala, že som si decko riadne rozžrala 🙄 za to aké som mala velké brucho 🙄
a na novorodeneckom boli tiež milé až na jednu 😉

renika
8. dec 2008

ahojte, nečítala som dozadu, teraz som vás otvorila, tak ahojte 🙂

renika
8. dec 2008

kati, v sobotu nejakým zázrakom nemám skúšku, tak som ti chcela napísať, či máte čas, či by sme mohli prísť k vám, ale Riki mi oznámil, že v sobotu má stretávku zo základnej 🙄

catrin23
8. dec 2008

ok moni, vsak ked ho bude chciet, ak nie tak si ho denis necha

ja som mala vybaveneho dr. a som rada, mala som rizikove tehu tak hlavne preto 😉
a sestricky boli tiez ok, len na novorodeneckom boli niektore ako by ich to tam nebavilo 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre