Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

charlinka
12. jan 2009

až tak cizí jazyk to pro mě není. v tom problém nevidím. tak to se divím, já mám raději testy, to je podle mě nejjednodušší zkouška. co se týká otevřených otázek, vždycky se najde někdo kdo muže napsat o pár vět víc než ty a už to budou posuzovat podle něho. ale ty studuješ jen na áčka vid? měla jsi někdy C?

renika
12. jan 2009

charli, hlavne taký test, kde môže byť správna jedna odpoveď, dve, tri alebo ani jedna 🙄 Mne testy nesedia.
na áčka som študovala, kým som nemala Maxa. Teraz sem tam dostanem aj béčko alebo aj céčko 😅

charlinka
12. jan 2009

hmm tak to mi máme malokdy testy s více otázkama, ale já jsem radši za ně. už letím spát, ráno moudřejší večera, a budu si držet palce. dobrou 😉

renika
12. jan 2009

dobrú charli, držím ti aj ja 😉

deina
12. jan 2009

Reni, no treba byt veeelmi mudra a sikovna! 😀

(ale nie, staci vediet, co na ktoreho ucitela plati a vyuzit to)

Ericica, Renika, dakujeme za gratulacie.

Ani ja som este nebola v MC - to je tam, kde sa chodi ku Kalmanovej na cvicenia, ze? Ale trochu sa aj bojim ist v zime, sice Misulo nebyva chory, ale nedostal synagis ockovanie ( 😠 ), to je pre predcasne deticky, tak neviem... ale zase nechcem, aby nikam kvoli tomu nechodil.

ericica
12. jan 2009

charlinka ozvi sa ked pojdes 🙂 reni tak pridas sa aj ty???????deina ano je to tam kde mala Kalmanova prednasky...a preco este nebol zaockovany ????ozaj a ako dopadla oslava miska???nasa ma v lete tak sme spravili garden party a vy ste boli kde ? doma?

renika
12. jan 2009

to čo platí na profáka nemáme šancu zistiť počas jednej prednášky, ktorú príde odprednášať do NZ. Na dennom je to asi iné.. Tým si čo chcela povedať? Že ja som sprostá a nešikovná? 😠 😀 😀
dúfam, dúfam, že mamičky sú natoľko zodpovedné, že s chorými deťmi tam nechodia!

renika
12. jan 2009

eririca, ešte v stredu napíšem, či pôjdem vo štvrtok alebo nie

ericica
12. jan 2009

no to dufam aj ja nie ze tam pridem prvykrat a hned nieco chytime 😖 deina uz som si pozrela fotky v albume maly je zlaty tu tortu si piekla ty????

renika
12. jan 2009
deina
12. jan 2009

Ericica, to nie je klasicke ockovanie, je to proti nejakemu RSV virusu, ktory donosene deti nemaju problem prekonat, ale u nedonosenych moze sposobit vela komplikacii s plucami. 😖

Nooo, Reni... 😀

Oslavovali sme doma, skoda, ze takto v zime sa neda urobit nejaka garden party. Ale dobre bolo aj takto.

Tu peknu tortu piekla mama (jahodovu), tu mensiu, nenapadnu, jablkovu sme robili s manzelom. 😅 Dobra bola aj ta, mnam.

deina
12. jan 2009

To je zriedkava fotka, sice sa casto smeje, ale ked uvidi fotak... tak koniec. Taky je ako ja. 😅 Manzel tvrdi, ze podla fotiek som musela mat nestastne detstvo.

Reni, asi som nestretla este nikoho, kto by ucenie bral tak vazne ako ty. 🙂 Nechces byt mojou studentkou?

renika
12. jan 2009

ale no veď to treba vážne!!! Toto povie učiteľka?? 😲 😀
tvoj muž povie, že si mala nešťastné detstvo a môj, že som bola v detstve škaredá 😔 Keď sme vyberali fotky, keď sme boli malý na video, tak žiadna sa mu nepáčila 😔

deina
12. jan 2009

No vies, ked si nebola bohvieakou ucenlivou studentkou a si teraz ucitelka, tak aspon poznas vsetky figle a vhodne miesta na tahaky. 😉 😅

Nemas foto, Reni? Nemohla si byt skarede dieta!

renika
12. jan 2009

ja som vždy chcela byť učiteľka, ale mňa by asi podľa tohto študenti veľmi rýchlo oklamali 😅
mám foto, ale to sú také staré, nie sú na cd, tie sa sem nedajú dať. Jedine ich odfotiť, ale to neviem ako by vyzeralo

ericica
12. jan 2009

reni vsak aj v pase mas bohovsku fotku a aj ty deina......ja si musim spravit daku zblizka.....
deina a co ucis????reni a ty aku skolu si to robis???ja robim tiez s tortami ..myslim doma peciem a ma toho niekedy dost hlavne ked je sezona svadieb 🙂

renika
12. jan 2009

a bola som 😔

deina
12. jan 2009

Ericica, ja sa vzdy do pasu odfotim, ked sa vratim od kadernicky. 😀 Ucim slovencinu a anglictinu, teraz na ZS.

Ja tu niekde mam jednu detsku fotku... idem najst, minule som ju ukazovala marcovkam...

renika
12. jan 2009

aké torty pečieš? Nemáš nejaké foto? A kedy je sezóna svadieb? V máji alebo kedy?
ja chodím na VŠ ekomomiky a manažentu, ekonomické predmety veľká väčšina 🙂

deina
12. jan 2009

Manzelova oblubena fotka: http://img.photobucket.com/albums/v712/wildeann... 😉

Maj je asi sezona na svadby, nie?

renika
12. jan 2009

ja sa nefotím, keď prídem od kaderníčky, lebo k nej nechodím 😅
to si odfotila fotku?

ericica
12. jan 2009

vselijake od vymyslu sveta ....jasne ze mam ....aj klaudi vyuziva moje sluzby a uz som jej piekla zopar 😀 som vyucena cukrarka a 10 rokov som robila majsterku u zilizho Tesedikove.....sezona cize najvacsi naval je od maja do oktobra.ale popritom su este narodeniny ,promocie atd.deina ani by som na teba nepovedal ze ucis...... 🙂 sa mi zdas taka mlada na fotke...a na akej skole?????inac super uces 🙂

renika
12. jan 2009

deina jeeeej 😵 Krásne dievčatko so samopaľom 🙂

deina
12. jan 2009

Otec chcel syna. 😅 To male kucerave za mnou je sestra, bola strasne zlate dieta s tymi kucerami.

Vdaka. 🙂 Na ZS G.Bethlena, ucim uz treti rok. Ale na ZS som ucila len pol roka pred materskou.

renika
12. jan 2009

deina a kto je za tebou na tej fotke?
ericica a náhodou nemáš svoju stránku? 😅 S tými fotkami...

renika
12. jan 2009

deina, ale aj taký účes aký máš na tej fotke ti sedí 😉 🙂

deina
12. jan 2009

Reni, to je sestra. 😉

deina
12. jan 2009

A pozeram, ze sedi v kohutovi - Misko dostal podobneho na narodky.

renika
12. jan 2009

to kde sa dá kúpiť taký kohút akého dostal Miško? Ja som to v hračkárstvach nevidela 😕 A tiež som takého mala 🙂 to bolo pre dvoch, tak som sa tam hojdala s bratom 🙂

deina
12. jan 2009

Tento je mensi, len pre jedno dieta, taky akurat pre Miska - no este trosku musi podrast, aby nohami dociahol dole. Nasli sme ho niekde na nete, skusim popozerat, kde?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre