Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

ericica
14. jan 2009

klaudi ahoooooooooooooj.kde si preboha ze ta nevidim v dedine??????????????asi doma zasiat co?????ja som vzdy vonku len vcera som bola v Sali mala som vybavovacky...
inac diky za pochvalu 😵 a ked pojdeme autom tak mozes ist s nami aby si si trochu hlavu vyvetrala....kedy dojdes na kavu????????????????????

ericica
14. jan 2009

a co sa tyka tych sestriciek ,ozno ma tinusi pravdu a je to len o tom ze sa netreba nechat a ist si za svojim lenze ked ja som isla do neznameho ale druhykrat uz smudla nebudem 😝

klaudi68
14. jan 2009

čau Erika, ja som už u teba na káve bola, teraz si ty na rade 😅
do dediny chodím ráno, keď vezmem Zolka do školky a potom pred treťou keď zas idem pre neho 😉

klaudi68
14. jan 2009

aha, máš fotky zo sánkovačky? dáš aj do albumu?

ericica
14. jan 2009

ahoj klaudi citas mi myslienky akurat som ich hodila a hodim aj zo zabijacky.....inac bolo super len mala sa bala pustit so mnou s kopca tak sme sa potom sankovali len s tatinom 😀 😀 😀

renika
14. jan 2009

ericica, som z Duloviec
pekné fotky si pridala, kde ste sa boli lyžovať?
klaudi, tak dobre, že ste tú chorobu zvládli. Škoda, že sem tak málo chodíš. Ale v dome je viacej práce ako v byte, čo?

zuzana2580
14. jan 2009

Ahojte mamicky....vedeli by ste mi prosim poradit,kde v NZ by som mohla dat malej nastrelit nausnicky ???? 😕 😕 😕 😕 😕 ....mala ma uz 8 mes. a stale nemame,lebo zijeme v zahranici a tu nam to nechcu spravit,vraj az od troch rokov....a bud. tyzden sa chystame na SK prave do NZ....drahy odtial pochadza.....takze baby radte pliiiiiiis,ale fakt nieco na urovni....dakujeeeeeeem 😉 😉 😉 😉 😉

ericica
14. jan 2009

no ved to ani neni daleko od NZ ze???boli sme v Myte pod dumbierom ale tam neboli dobre podmienky na lyzovanie tak sme isli jeden den na Tale a potom na CHopok a tam uz snehu bolo habadej 🙂 isal som ze si zalyzujem a nic s toho nebolo.....mala na mne visela ako kliest 😠
aj vase deti su na vas take nafixovane?moja strasne ....aj dnes som mala ist s manzelom do Francuzka na jednodnovku a svokra mi ju nechce postrazit lebo za mnou stale hysaci 😝

renika
14. jan 2009

zuzana, neviem poradiť, keďže mám syna
ericica, za mnou malý nehysáči vôbec. Chodím do školy, na skúšky alebo keď sa učím, tak ho občas zoberie dedo na prechádzku alebo k nim a malý ani nevie, že som. Ale čo si myslím, tak keď príde večer, musí ho uložiť mamička a mamička musí prísť, keď sa náhodou zobudí. Raz sme to skúsili a strašne plakal, keď som neprišla ja 😝

renika
14. jan 2009

a Dulovce sú 25km od NZ

ericica
14. jan 2009

zuzana ja som malej chcela dat nastrelit tiez v nz ale bola este velmi malinka a oni nastreluju len od 4 mesiacov tak som jej dala prepichnut u pediatricky.....nastreluju na pesej kde predavaju parfemy vedla country bar pizzerky ak vies kde to je???moja ani s nikym nezaspi a ked sa zobudi ani na nu nikto nesmie mrknut lebo hned fnuka 😒 a ja nemozem odist ani z izby ked je hore a pritom tak strasne by som do toho Francuzka isla a boli by sme s mangelikom len dvaja co je u nas zriedkave 😀

adrioska
14. jan 2009

Ahojte baby, neviete mi poradit nejakeho dobreho zubara tu v NZ? Takeho, co aj berie novych pacientov, lebo niektori su full a nechcu brat a tiez aby nebol moc drahy...dakujem 🙂

deina
14. jan 2009

Adrioska, Matusko je nadherny. 😉 K zubarke chodim k Tonkovej, sukromna, urcite berie novych pacientov a ma take celkom normalne ceny, rovnako som zvykla platit u Laka, hoci ten bol statny a neustale mal plnu cakaren, cakalo sa tam dve, tri hodiny.

Vdaka, Klaudi. 😵

catrin23
14. jan 2009

ahojte....

kati, nehnevaj sa ale dnes sa fakt ani von neda ist. a ked bude takto aj zajtra tak ani my nepojdeme do MC.

gratulujeme adriosku k babatku. ja som na tonkovu poculaj zle aj dobre veci, tak neviem... a je este jeden sukromnik, teraz ma nenapadne meno, ale je aj drahy,ale robi profesionalne a s kvalitnym materialom 🙂

adrioska
14. jan 2009

Deina, Catrin dakujem... 🙂 Kukla som fotky, vy mate tiez nadherne babatka! 🙂
Rada privitam dalsie odporucania na toho zubara, ja naozaj neviem koho si vybrat... 😒

renika
14. jan 2009

adrioska, ja chodím k Habarovej a som veľmi spokojná
je na slovenskej http://www.mdent.sk/

katika1
14. jan 2009

čaute, tak kedyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy zajtra????
adri ja chodím k tonkovej a maxiš spokojnosť, robí tak jemne že som nepotrebovala injekciu a toje o mne čo povedať

ericica
14. jan 2009

ahoj ja chodim nechodim sice do Zamkov ale do Palarikova k dr Duraimu ale som s nim nadmieru spokojna....a ako pise katika ani ja bez injekcie neviem jestvovat a pri nom ju nepotrebujem a a ma aj tie vyhody ze mu mozem zavolat domov hocikedy ked mam problem.....

ericica
14. jan 2009

😀 😀 😀 bozee to co pisem ze chodim nechodim 😕
katika ja neviem ja mozem aj zajtra poobede aj v piatok ked nie zajtra tak v piatok tam budem na 100 percent len neviem dokedy su???????????

katika1
14. jan 2009

tak to dajme na piatok ak ti to viac vyhovuje

ericica
14. jan 2009

supeeeeeeeer tak piatok poobede .....tebe to tak vyhovuje??????????ty si priamo z nz????aj renike to vyhovuje poobede a dufam ze sa pridaju aj ostatne 🙂

catrin23
14. jan 2009

ahojte

kati?hnevas sa? 😕 😢

my pojdeme iba ak bude dobre pocasie a nebude mrznut

renika
14. jan 2009

baby a keď v piatok poobede, tak teda majú otvorené aj poobede?
ja neviem či mám ísť zajtra s Rikim do Blavy, či sa niekde nezabijeme 😒
ja neviem čo z časom, nemusím sa učiť 😎 😀

ericica
14. jan 2009

renika tak to pojdete popred nas 🙂 my byvame na hlavnej asi tak v strede dediny oproti langosom.....tak ak by si isla tak zatrub 🙂 🙂 🙂 no neviem aj na zajtra hovoria mrznuci dazd 😒 tak keby tse sli tak davajte pozor na ceste!

katika1
14. jan 2009

renika na tvojom mieste nikam nejdem 😝 ja som dnes mala ísť ku kamoške a nemala som odvahu 😔 aj rišo zajtra zrušil služobku 😝
cat nie
a mrznuť bude určite

tinusi
14. jan 2009

V piatok by sme isli aj my...
U nas je to s tym naviazanim ako u Reniky... cez den maly vydrzi v pohode s tatinom alebo aj so svokrou... ale vecer, ked k nemu pride ocko, tak spusti taky rev ako o zivot... ale to spusti napriklad aj ked pridem ja a neponukam mu hned prsnik... takze si velmi nefandim, ide mu len o cecky... 😀 😀 😀 😀

katika1
14. jan 2009

eri a poobede to nie je nie???
iba doobeda

renika
14. jan 2009

ale snáď zajtra takto už nebude
neviem vlastne či vôbec Riki pôjde, má tu kamarátov, dole hrajú ping-pong a tí ho tiež odhovárajú, že nech nejde, tak teraz netuším, že aká je aktuálna situácia, ale kým zišiel dole, tak bolo, že ideme
mrznúť môže, ale nech neprší. Lebo toto zrkadlo čo bolo, tak už posypali. Ak znovu naprší, je to to isté
kati, nemáš nejaké nové foto Riška v novom dome?

deina
14. jan 2009

V piatok teda? 😕 Ak nebudem mat doucovanie, tak moze byt aj piatok.

deina
14. jan 2009

A potvrdzujem, ze Tonkova naozaj robi uzasne, ani ja som u nej nikdy nepotrebovala inekciu , je velmi jemna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre