Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

deina
2. júl 2008

No parada. Nas ma 66cm, ale zato 8200g. 😀 Maco. 😵 Az teraz zacina trosku zhadzovat z tej svojej vahy (alebo presnejsie, menej priberat a viac rast do vysky).

mandrea
2. júl 2008

a uz sa urcite aj viac pohybuje, takze uz bude asi menej priberat. A ked bude po tebe, tak bude chuducky 😵

deina
2. júl 2008

V jeho veku som vraj bola tiez taky macko. 🙂 Mne sa zda, ze sa stale viac a viac podoba na manzela. Ked sa narodil, tak vyzeral uplne ako ja.

lucik77
autor
2. júl 2008

ahojte

catrin, ja som antitalnent ale manžel to posielal v pondelok o 11,00 hod a okolo 2,00 ráno sa mu to nakoniec podarilo a sa čudujem, že ešte za tú akciovú cenu, tak som zvedavá, či to naozaj príde. No ja som posielala 300 fotiek, za posledných 5 mesiacov, tak ak to bude za tých 2,90 tak budem happy 🙂

renika to mi je ľúto Maximka.

Ináčje nejaký vírus vo vzduchu, lebo čo od nás odišli z oslavy svokra so švagrinou, tak dnes vracajú a hnačkujú....
a kopec detičiek zo Šurian to má....tak dúfam, že my sme si už odkrútili svoje

deina: dnes sme boli u Dancziovej. SI predstav, že nemala pindy, na kontrolu ideme až o rok, všetko je OK 🙂

mandrea
2. júl 2008

to sa mi ani nechce verit, ze si bola macko 😀 A podla mna Patko sa este stale veeelmi podoba na manzela a podobal sa aj ked sa narodil 😵
ahoj lucik 😉

deina
2. júl 2008

Caves Lucik, aj na nas bola Dancziova akasi mila, Misulo sa jej velmi pacil (ani slovo o tom, ze je tucny a mame ho dietovat 😅). Mozno je tehotna, ze je taka citlivejsia... 😉 😅

Ked som mala asi dva roky, tak som sa odmackovala a prestala jest. 😀 Potom pre zmenu do mna mama nemohla natlacit takmer ziadne jedlo (to nas snad s Misulom necaka),

mandrea
2. júl 2008

tak v takom pripade je asi lepsie, ked babatko papa, ako keby nemalo chut 😝

deina
2. júl 2008

Drzte nam palce zajtra, budeme mat tazke rano. Mam ist s tymto krpcom malym k alergolocicke nalacno. 🙄 Este ste ho nepoculi kricat od hladu... 😖

mandrea
2. júl 2008

tak to vam budem drzat palce. Ked je taky ako Patko, tak si viem predstavit, ze ako bude kricat. Taketo vysetrenia su najhorsie, lebo takymto malym detom sa neda vysvetlit, ze musia vydrzat 😖

babu218
2. júl 2008

Caute babule,vcera vecer som sem pisala a prosila niekoho o radu.Islo o to co si mam nachystat do porodnice pre seba a miminko.Proasim vas dajte mi nejaky zoznamik babulky.Som ako blba viem ale nema mi kto poradit.Privydala som sa sem do Zamkov a som tu sama ako prst.

deina
2. júl 2008

Ja sa uz nepamatam, bolo to tak narychlo a nebola som zbalena... 😖 Ale urcite nocne kosele, zisli sa mi sietkovane jednorazove nohavicky, kozmetika (take zakladne veci ako mydlo, sampon, toaletak...), podprsenka na kojenie a vlozky do nej, vecicky pre babo (hoci maju veci, ale aby bolo pekne 🙂 ) - rukavicky, ciapku, dupacky, zavinovacku...

mandrea
2. júl 2008

babu: ja som ti dnes poslala IP, takze tam mas zoznam 😵

babu218
2. júl 2008

Jej sory az teraz som prisla na to ze mi babule odpisali na internu postu.Este len sa rozhliadam ako to tu je.

lucik77
autor
2. júl 2008

mi tak blbne net, normálne som reštartovala PC, lebo mi išiel strašne pomaly

lucik77
autor
2. júl 2008

babu218 a púder!!!

deina
2. júl 2008

Detsky puder? 😕

deina
2. júl 2008

Lebo v prvom momente ma napadol make up... 😀

lucik77
autor
2. júl 2008

no ten jej tam bude na prd 😀

lucik77
autor
2. júl 2008

sledujem akých máte s mandreou pekných mackov. Ten náš má 9700g !

deina
2. júl 2008

Sice som tam sla len nalahko - na izbu v ich nocnej koseli a mojich cizmach 😀 - ale neskor som si dala doniest vsetko, aj kozmetiku. 🙂

lucik77
autor
2. júl 2008

áno, detský púder, ak by náhodou mala cisársky...tak na ranu.

lucik77
autor
2. júl 2008

a jednorazové vložky! na tom tak bazírovali.....

lucik77
autor
2. júl 2008

Bóóóóóže, to ja som rodila pred rokom....to nenormálne letí, keď si človek tak spätne zaspomína..

deina
2. júl 2008

Fakt, sice mali vlozky (museli ma tam zozaciatku riadne zasobovat), ale boli radsej, ked som doniesla svoje.

Ty si si davala puder na tu ranu? Teraz si tak spominam, ze mi to tam daka sestricka radila, ale dodnes ho mam doma neotvoreny.

deina
2. júl 2008

Asi si skusim ist lahnut...

Dobru noc, Luci. 🙂

lucik77
autor
2. júl 2008

no ja som bola tak zbalená, ako keby som vedela, že tam nebudem len 5 dní. A púder mi odporúčali dávať od začiatku. Dokonca mi to hovoril gynekológ!

janula_nz
2. júl 2008

ahoj luci.ako sa mate? co ste dnes robili?

lucik77
autor
2. júl 2008

dobrú! akurát som Ti išla písať, že ja keď idem doktorke na kontrolu s malým, tak o takomto čase už buvinká 🙂 tak dobrú noc, držte sa a daj vedieť ako ste dopadli!

lucik77
autor
2. júl 2008

ahoj Jani!
dnes sme boli v NZ na kontrole (na rizikovom), potom nákupy v Tescu a doma klasika....a Vy?
dnes som videla že Vaši sú bez strechy.... 😀

janula_nz
2. júl 2008

ty si dala matuska vysustat dohola? 😨 preco?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre