Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

deina
3. júl 2009

Podla mna je zvyknuta. 😅

serafinka1
3. júl 2009

babenky utekám, cicuška sa zobudila a asi dnes už aj vybehneme nachvíľu von, už nehorúčkujeme, ani soplíky už skoro vôbec nie sú. Tak sa tešíme.

catrin23
3. júl 2009

ta so zvieratkami sa mi celkom pacila, len pre briana je to asi tak viac dievcnske,tie farby inak je krasna... tie dievcenske su take pekne, chlapcom mozes dat akurat tak par farieb 🙄

catrin23
3. júl 2009

seraf tak si to uzite vonku, mne maly spi, tak idem dalej upratovat 😒 a potom mozno podvecer niekam este vybehneme

ema.nz
3. júl 2009

tak baby odoslane a uz nebudem doobjednavat 😝 mne to nevadi,ale ta zena si bude ysliet,ze mi sibe 😀 😀 😀

catrin:a ja som tiez nemalla spodnicku 😀 😀

ema.nz
3. júl 2009

seraf:tie kvietky uz nema vyber si nieco ine 😖 a aky mas presne Moon?golfky monn buggy alebo sportak moon s3????treba upresnit!! nepaci sa ti toto,mne velmi keby som nemala origos cervenu tak tuto by som hned brala 😝 http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=199...

dida81
3. júl 2009

cawte... Perla ma termin už o chvilku... tusim o nejaké 3 týždne... 🙂
V septembri tu nemá term.nikto. 😒 Iba ja a Deina v novembri...paaa 😀 😀

serafinka1
3. júl 2009

http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=142... môže byť táto, ja mám Moon buggy fit, inak presne tento čo je aj fotka s poťahom.

ema.nz
3. júl 2009

seraf:aj to auticko????

serafinka1
3. júl 2009

môže byť, aj keď radšej by som prijala nejaký dievčenský vzor, napr. aj tú žirafku čo bude na opačnej strane. Ak by sa dalo, ak nie, oželiem.

ema.nz
3. júl 2009

aku zirafku ved hod link!!!!este som jej to neodoslala a chces aj madlo???

serafinka1
3. júl 2009
ema.nz
3. júl 2009

definitivne???

serafinka1
3. júl 2009

napísala som ti to do IP

ema.nz
3. júl 2009

Ok baby objednane,ukoncene 😝 dufam,ze uz bude mat vsetko!!!ak napise ozvem sa!!!!

catrin23
3. júl 2009

to je normalne sranda s tymi podlozkami >) ta zena sa hadam aj zblazni 😀

ema.nz
3. júl 2009

catrin:napisala,ze to nevadi...podla mna sa jej to stava 😀 😀 tak dufam,ze nic nepopletie...kazdu podlozku som jej hodila link na obidve strany a rozpisala podrobnosti....tak dufam,ze si nebudeme vlasy trhat 😀 😀 😀 😝

monica25
3. júl 2009

cat-podla man tiez je zvyknuta 🙂 budes na fb???? 😎

serafinka1
3. júl 2009

ja som už raz písala jednej pani z Čiech na tieto podložky, no nebola to táto a vysrala sa na mňa, povedala že má toho veľa, že to nebude posielať na Slovensko, tak som to vtedy uzavrela.

catrin23
3. júl 2009

moni idem tam len som na baterke tak neviem dokedy vydrzim, ale mozes mi este zavolat ak chces...

catrin23
3. júl 2009

erika lenka mate ip

monica25
3. júl 2009

este stale mozem ak ano tak prezvon...vesala som pracku teraz som prisla k laptopu 🙂

ema.nz
4. júl 2009

baby toto mi prave prislo 😉
Dobry den dobře.. vše mám tedy zapsané ale ještě se raději zeptám na výši poštovného zcela přesně a zítra napíši podklady.. vložku už jsou střihlé většina.. zatím.. Martina

uz sa tesim 😵 😵 a dufam,ze nam zase nezvysi postovne 😠

serafinka1
4. júl 2009

heheh, tak to by bola iná sranda.

deina
6. júl 2009

Kedy to asi bude posielat, nevie? A kedy ti dame peniaze, Ema?

ema.nz
6. júl 2009

posle to hned ako jej pridu peniaze...a to necham na vas kedy mi ich date...mozte ked to vyplatim alebo sa vsetky stretneme ked pride balik.....a este mi od soboty nepisala,tak uvidim-ma napisat presnu sumu(lebo neviem cenu podlozky pre serafinku) a kolko vyjde postovne 😅 a aj adresu

potom vam napisem 😉

deina
6. júl 2009

Okay, tak sa potom mozeme niekde stretnut a dat to pekne dokopy. 🙂

ema.nz
6. júl 2009

ok 😉

catrin23
6. júl 2009

ok ema, daj mi vediet aj cez sms, ze kedy ti dam peniaze, alebo si dame stretko vsetky niekde a dohodneme sa. teraz budeme chodit k vode s malym alebo tak , tak sem sa asi tak casto nedostanem...

pekny den vam prajem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre