Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

deina
7. aug 2009

Ta zumba naozaj dobre vyzera, u nas sa to nikde necvici? Hned by som sla (teda hned v decembi 😅 ).

Aj my sme dnes boli pozriet kolotoce s Misulom, strasne sa mu pacili auticka - vlastne vsetko, ale tak na krinolinu ho este neposadim, ze? On by siel hned, ale kto ho potom bude chytat? Tak sa s tatinom previezol v auticku, sedel tam ako pat penazi, ani nedychal a vsetko sledoval.

Reni, jasne, ze budem fotit. 😉

monica25
7. aug 2009

ema-diky ze 17 🙂 waw.... 😀

renika
7. aug 2009

ema, super, ozvi sa, keď prídeš najbližšie..
a všetko Naj Naj tvojej mamičke a pozdrav Mira, určite tam zajtra bude, však? 🙂

my sme dnes boli na tri sekundy na porcinkuli 😀 Ale to sme len potrebovali skočiť do mesta...pár stánkov som videla, celkom pekné veci, len sme nemali čas...

zumba nie je zatiaľ v NZ, lebo na to baby ešte nemajú porobené certifikáty, je to dosť novinka
ale keď bude v NZ, tak dajte vedieť, určite by som išla

ema.nz
8. aug 2009

reni:diky za mamu a budeme tam vsetci,teda okren Ingrid ti su v chorvatsku 😖

tak si urob certifikat a pridi to precvicovat do NZ 😀 😀 ja sa hlasim potom ako prva 😉

ericica
8. aug 2009

jeeeeeeeeej cau reni uz davno si tu nebola 😉 a kde mas ty preboha sadlo 😕 😕 😕
aj my sme vcerra skocili na otocku do nz potrebovala som surne do lidlu tak sme len tak trosku pobehali a mala si to uzivala ,,,,ideme aj dnes .....

katika1
9. aug 2009

deini ked tu budeš, dojdi na fb 😉

deina
9. aug 2009

Jeej, baby, boli sme vcera na svadbe - do postele sme sa dostali o druhej a krpec vstal o siestej, takze sme paradne vyspati. 😀 Ale kto chce kuknut, hodila som foto na FB, ved to tam uvidite... jednu mam aj v albume, tie saty boli super, aj pohodlne, krasne, velmi dobre nam bolo, super zabava. 😅 A videla som rodinu, ktoru som predtym hadam ani nepoznala (alebo som ich strasne davno nevidela, naposledy ako male dieta) a ja taketo rodinne stretnutia mozem. 🙂

katika1
9. aug 2009

ved práve kvoli tomu ťa volám na fb 🙂))

catrin23
9. aug 2009

deina, super ste boli s muzom zladeni, krasne saty si mala 🙂

deina
10. aug 2009

Jeej, Katika, gratulujem. 😵 😵 Ja som vcera vela na FB nebola, len som nahodila fotky z bratrancovej svadby a oddychobala som, lebo som bola uplne znicena. Niekto si nemohol odpustit vysoke topanky, ze? A potom som ledva chodila uz o polnoci a na druhy den ani nehovorim... ☹

A obrad mate kde, Kati?

Catrin, dakujem. 🙂

katika1
10. aug 2009

Deinuš máš ip 🙂

deina
10. aug 2009

Okay. 🙂 Kebyze nahodou zabudnem (to vies, tehu demencia), tak ma otravuj, dobre?

katika1
10. aug 2009

ok🙂)

monica25
10. aug 2009

cavte
nema niekt.zvas tel.c.na dr.szalayovu(neurologicka)
dakujem 🙂

deina
10. aug 2009

Monika, 035 640 4317

monica25
10. aug 2009

dakujem 🙂

ema.nz
10. aug 2009

ahojte 😉

baby uz som na fb,som vas poziadala o priatelstvo,teda ktore som nasla 😝 tak mi to podvrdte 🙂

katika1
10. aug 2009

ema aj mna? lebo tam mám žiadosti, ale neviem kto to je

serafinka1
10. aug 2009

Ema to Ty si tá Erika Hegedusova?

ema.nz
10. aug 2009

seraf:ano 😉

katika teba nemam ale idem ta pohladat 😝 😉

ema.nz
10. aug 2009

kati:uz som ti poslala 😉 teda dufam,ze i to ty 😀 😀

katika1
10. aug 2009

našla našla 😉 som to ja!!! 😀

ema.nz
10. aug 2009

aj to len podla fotky a priatelov 😉

deina
11. aug 2009

A Erika na FB je ericica?

ericica
11. aug 2009

aaaano deinus ja som uz davno kukala ze si tam ale az teraz som si poziadala o tvoje priatelstvo... 😵 😵 😵

katika1
11. aug 2009

erii dnes som chcela dobehnúť, ale čo budeme robiť, ked je takto naprd vonku????

deina
11. aug 2009

Erika, tiez som ta tam videla, ale nevedela som, ze si to ty. 😅

Nejako sa vonku mraci... ☹ A my chceme ist von. Nezistili vam niektorej znizenu funkciu stitnej zlazy v tehotenstve? Co s tym? To mam opat dalsiu diagnozu navzdy alebo to prejde, neviete? Asi idem zase na dietu, cukor pre zmenu zvyseny...

klaudi68
11. aug 2009

Ahojte, vidím, že tu riešite FB, aj ja som sa minulý týždeň zaregistrovala, len som nemala čas sa tomu viac venovať, tak vás teraz požiadam o priatelstvo a prosím o potvrdenie😉

renika
11. aug 2009

klaudi, potvrdené 🙂
deina, mne nezistili, ani neviem čo to v tehu spôsobuje, ale ako ťa poznám, už máš info viac než dosť, určite si pátrala po všetkom možnom...
a ten cukor - s tým by problém nemal byť, to si myslím mala aj pri Miškovi, nie? To má dosť žien v tehu, ale po pôrode sa to opäť upraví

ericica
11. aug 2009

deiny aj ja som mala zvyseny cukor aj u diabetologicky som bola 😒 ale podla mna to je len od hormonov......
klaudi idem kuk ci aj ja si ta uz mozem potvrdit...
kati mohli ste dojst sme sa poobede nudili a doobeda som bola u kadernicky .....
ema mala bambulka je na zjedenie a ja som jej zobrala do kabelky aj mnamky a zabudla som jej to dat 😠 😠 😠 😝
tak ked sa stretneme nabduce 😀 ta moja hlava derava 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre