Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

dida81
18. jan 2010

Serafinka - i ja sa pripájam ku gratulaciam. Nech pekne rastiete a ste zdravučkí . Obaja ! 😀 😀
A maminke skore zotavenie po cis. 😉

Baby- nechce sa mi to hladat,, tak sa mi zda, že tu niektorá pečiete torty? I také napr. babatko na krst?
Budeme mat krst vo februari a rada by som taku nejaku extrovnu torticku. Dakujeeeeeeem. 😀

monica25
18. jan 2010

cavte 🙂

dida-erika (ericica)pecie 🙂

my uz tiez vsade chodime peso roli uz ani nema kocik(sme ho predali 😅 ...)akurat ked sme boli v tatrach sme mali kocik pre neho pozicany(cat dakujeme 🙂 ...)

ema-a aj ja som pozerala fotky izbicky su pekne 😵

ericica
19. jan 2010

dida akurat teraz som dostala formu na babetko (take mimčo na vrch torty z marcipanu)
uz som sa jej nevedela dockat,,,,akoby nahodou ked taku tortu potrebujes 🙂 vsak sa ozvi popripade posli foto aku by si chcela 😵 😵
akurat sme dosli od dr vsetko je ok vo stvrtok si mam volat o vysledky na triple testy tak dufam bude vsetko ok 😝
deina nevolala si dnes stankovi okolo 10 h lebo tam volala nejaka danka a hned som myslela na teba 😀

deina
19. jan 2010

Nie, ale ked ho spominas, patrilo by sa mu zavolat a poriesit nejaku antikoncepciu, lebo ak sa zase postasti tak ako teraz, uz by som to asi nerozchodila. 😅

Mne Misko tiez chodi peso pokial nejde so svokrou, bol prinuteny. 😅 Ale nie, Matko je hore, ja ze si tu trosku posedim...

ericica
19. jan 2010

😀
sedela som akurat pred dvermi uz prichystana ked zavonil tel a sestricka sa pytala.....a vy sa volate Dana???ja som si hned na teba spomenula,a ani som nevedela ze ordinuje aj v nedelu 😲 😲 😲

tinusi
19. jan 2010

Caute, my mame za sebou test na cukor, nastastie o.k.
Serafinke gratulujem, super, ze uz to ma za sebou...

ericica
20. jan 2010

tinus tak toho sa ja hroooozne obavam....ked som bola s malou mala som ho zvyseny tak som musela tu žbrndu vypit este raz 😖 😖 😖
a pocula som ze teraz uz beru krvicku zo zily a nepichaju do prstov je to pravda???

tinusi
20. jan 2010

No, nepotesim ta, beru sice krv zo zily, ale to na zistenie krvneho obrazu a ci nemas nejaku chorobu (toxoplazm... atd.). Koli cukru stale pichaju do prsta, ale bolo to v pohode. Az som sa divila, lebo som bola presvedcena, ze nalacno az do deviatej tak asi odpadnem od hladu. Ale ta cukrova voda asi zaludok oklamala a potom uz bolo dobre.

ericica
20. jan 2010

brrrrrrr uz teraz sa bojim ze budem blvat 😒 radsej pichat ako pit tu žbrndu 😖

ema.nz
20. jan 2010

ahojte

eri aj ja som mala zvyseny tehu cukor a druhy krat som to uz nemusela pit ale mi brali krv zo zili a tie vysledky uz boli ok 😉

deina
20. jan 2010

Ema, citam, ze ta Neo dostal. 😅

ema.nz
21. jan 2010

Deina hej 😝 😀 😀 ale uplne 😀 uz aj muz ma mal vcera dost a tak ho dovolil 😵 ale az ked predam S4 😝 no tak dufam,ze ho este vtedy budu mat v akcii...teraz je za 519€ 😉

a ty nechces moj Britax 😕 😀 😀 ma spojenu rucku,je prerobeny na polohovanie a lahsi kocik fakt nepoznam 😉

tinusi
21. jan 2010

Baby vy tolko riesite tie kociky, ze sa citim, akoby mi nieco unikalo... my mame jeden uplne obyc. z Polska, ten sa da polohovat aj rucka prehodit a jeden sportovy Graco. No a som spokojna, lebo kam sa len s kocikom da, dostala som sa vsade. A Matko mi aj tak uz prejde aj 2 km vkuse, takze chodime von napeso. Neviem, ale kociky ma az tak neberu. Radsej som vsade bez kocika (jasne, ze velmi daleko sa ist neda, ale vymyslam teda program na blizko...) 😨 😨 😨

Inak, Serafi dostala napokon tu nadstand.izbu, co chcela, neviete? Lebo muzova sesterka v utorok porodila cisarskym dievcatko, tak som rozmyslala, ze mozno sa aj stretnu.

deina
21. jan 2010

Nuz, Ema, nieco podobne hladam, ale nie som velmi na trojkolky. Potrebujem namiesto Chicca golfaca nieco ine, lenze uz nemoze mat golfove rukovate, lebo musim aj Misula drzat za ruku a popritom ovladat jednou rukou kocik, polohovatelne a idealne nezdvojene kolesa. Celkom sa mi paci Senzz, ale fakt neviem...

Tinusi, to bude nejaka nasa mania. Niektori riesia auta, ini zeny 😀 a my kociky. Inac polske nemusim, ale ten tvoj sa mi paci, vyzera sice tazky, ale fakt je pekny. 😅 Ale to je jedny, co sa mi paci, co to je?

tinusi
21. jan 2010

http://www.junior.biz.pl/sk/viper.html#

Je to Viper, je asi dost tazky, ale nikdy som ho nedvihala, takze mi to bolo jedno. Inak, ja som si tiez tazko vyberala, ale to skor koli farbe. Tato jedina bola taka, co sa mi pozdavala, inak nemaju nejake origos farby, ale zasa, co by sme chceli za 6 tisic, ze ano... inak som s nim bola velmi spokojna, lebo sa da super rozobrat a v lete tam mal maly kopec miesta, aj zozadu sa da dat dolu ta cast a zostane tam len taka sietka. Vobec mu tam nebolo teplo. A rucka sa da prehodit, takze ako len chcel, tak sme jazdili. No a je pohodlny v tom, ze ma take super pruzenie, na tieto otrasne chodniky.... pravdou vsak je, ze sme ho pouzivali presne rok... potom som uz mala potrebu vozit ho v niecom mensom. Tak sme kupili ten Graco. A s tym som tiez maxi spokojna, lebo tam krpec sedi velmi rad a od zaciatku ho vola, ze:"Brrm, brrm." Ma velky kosik a vpredu to madlo sa da naplnit jedlom. Jasne, ze to niesu nejake elegantne kociky, ale z praktickej stranky mi vyhovovali. Oba sa normalne vpracu do vytahu a daju sa poskladat do auta. A hlavne moj krpec v nich sedel spokojne a netrucoval... ale to asi nebolo o kociku... 😀

catrin23
21. jan 2010

ahojte
seraf esteraz gratuluijeme 🙂

ja sa pridavam tiez k maniackam na kociky 🙂 ema, ja by som ten britax brala hned 🙂 ale bohuzial nemozem, lebo uz tolko nevyuzivame kocik, len ked niekam ideme na nakupy a tak, a s tretim by ma asi vyhodili zh domu :D
ked som kupovala quinny tak to bol favorit britax, ale som si ho nevedela priniest z irl a tu bol drahy :/
a tiez rozmyslam ze predam casual, ale mne je to tak luto ho dat prec :(
a lubi sa mi concord ten novy alebo quinny

ema.nz
22. jan 2010

ahojte

catrin: 😉 ty si mi tu chybala moja spriaznena dusa 😎 britax si necham a predam len casual,teda dufam 😅 a tiez mi je luto ho predat to bola moja srdcovka a hlavne ako hlboky kocik 😵 ...normalne mi to prislo vcera luto ked som ho fotila 😅 ale chcem vyskusat nieco nove a neo je super,ze sa da pretacat sedacka ....a aj mne sa paci 2010 lava ale ten je ovela drahsi ako ten co chcem ja http://www.predeti.sk/index.php?c=detail&id=5254

monica25
22. jan 2010

cat-pre druhe kupis novy 😅 😉 😀

ema-pekny kocik 🙂

deina
22. jan 2010

Ema, ak je Neo podobny Fusionu, tak budes urcite spokojna. Kebyze ma Fusion otacavu sedacku, tak asi nevymyslam, akurat ho mam zase vylozeny na chodbe a chodim nan kukat, ci tam este stale je - ale asi sa ho predsalen nevzdam, bolo by mi ho luto. Asi sa zbavim len chicca golfaca, ta spojena rukovat mi bude chybat, lenze akosi nemam v tychto kocikoch... musim presnorit net.

Monika, ty si ako spokojna s kocikom? Tusim je to Haberkorn, ze? Podobny mame teraz u nasich, tusim Easy sa vola, s prehadzovacou rukovatou, celkom je pekny, aj priestranny, ale ten tvoj som videla minule v Kike a je ovela krajsi.

kila
22. jan 2010
catrin23
22. jan 2010

ema ten by som brala hjned
🙂

moni, ja ked budem mat druhe tak tie kociky budu uz staromodne 🙂 🙂

deina
22. jan 2010

Jeej, Kila, to je uzastne, gratulujem. 😵 😵 A ze uz 12tt!!!

kila
22. jan 2010

Ďakujem! Aj pre nás to bolo fantastické prekvapenie pod stromček! 😉 Tvoji chlapci sú úžasní! 😉

ema.nz
22. jan 2010

ahojte...a baby dakujem za odobrenie kocika 😵 este tak predat ten co mam doma 😅 dnes sa ozvalo par bab,len neviem ci aspon jedna kupi 😝

monica25
22. jan 2010

ahojte
deina-ano je to haberkorn a som s tymto kocikom max. spokojna 🙂 a da sa sportova cast otacat v smere aj protismere jazdy....my sme si ho objednavali cez net a je aj lahucky🙂

deina
23. jan 2010

A to budete mat aj fajn vekovy rozdiel, Kila, nie taky "o hubu" ako mame my (ale uz je lepsie 😀 ), my so sestrou mame priblizne 3 roky medzi sebou, bolo to super. Stale je to taky rozdiel, ze sme si boli blizke, ale zaroven ja som uz nebola krpec, uz som bola samostatnejsia, nie ako Misko.

Monika, videla som ten tvoj v Kike a teda dooost sa mi pacil, lahucky, otocna sedacka a pritom peknucky a lacny, tusim stal nieco cez 200eur, no takmer som ho zobrala (ale bol so mnou manzel, tak ten, ze naco by nam bol?).

Ale hladam skor nieco ako golfac, skladny, ktory by mal spojenu rukovat, ale zatial nejako nenachadzam. Mozno nieco ako Cybex Callisto: http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Cybex...

kika86
23. jan 2010

Ahojte kočky, pozeram, ze tu stale rozoberate kociky 😉
My mame podobny ako ma Tinusi, len trosku novsiu verziu. Aj ked je polsky, ja som s nim s spokojna, najma takto v zime, lebo tie kolesa su na snehu na nezaplatenie 😉 A hlavne je dost velky. Ale ked niekam cestujeme, tak berieme mensi golfac, pretoze ten sa hravo zmesti do auta.

Casto som sem nepisala, lebo som este moc k novozamcankam nepatrila, ale uz tu byvame mesiac, tak uz som medzi vami 🙂

Gratulujem k vsetkym novym prirastkom 🙂

Kila,vy ste mali svadbu v Palarikove?

kila
23. jan 2010

Deina určite aj my budeme mať ťažké chvíle kým si zvykneme, ale zvládli to aj iní, zvládneme to aj my. 🙂 Najlepšie na tom asi je že svokra sa odsťahuje, lebo ideme urobiť aj druhú detskú izbu! Vychádzala som s ňou dobre a bez nej to bude predsalen paaaarááádaaaa! 😀
Kika v Palárikove sme sa len fotili, ja som z Tvrdošoviec. 😉

deina
23. jan 2010

A ja som si myslela, ze si z Komarna a ze Tvrdosovce. 😅

ema.nz
23. jan 2010

deina mrk do kocikovych maniacok k duplicke do albumu ona sfukla nejaky cybex,ze bol o nicom 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre