Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

h0blinka
15. júl 2008

no dnes zaspala lilly uz 4x dufam ze traz to nebude 5minutovka ani pol hodinka ale aspon hodku 😀
na stretko sa tiez pridame, kde to bude zase zraz pri chilli?
lucik v andovciach sa chystame, zatial cakame papirky, dufam ze do konca mesiaca zacneme 🙂

h0blinka
15. júl 2008

asi trochu pozbieram bordel lebo mame po celom byte vsade hracky 😀 😀 😀 a to ich lilly este neroznasa 😵

mandrea
15. júl 2008

aj my by sme sa pridali na stretko, ak mozeme 😵

tinusi
15. júl 2008

Lucik, tak to si davajte... 😀 ale nie, ja len rada rozpravam... inak som diskretna... a na stretko by som pristala aj ja - aspon by sme poklebetili 😀 😀 😀
Neviete o nejakom dobrom ubytku na Donovaloch? Chystam sa kuknut na nete a nejak sa mi do toho nechce...
dnes som vkuse na nete - esteze manzel vcera navaril gulas aj na dnes... 😅

h0blinka
15. júl 2008

😝 dla toho aka cenova kategoria,
my sme boli v Sport hotely, vyborne varia, maju maly bazenik a super zahradu vonku, s kravami (nie zivymi) 😀 😀
je to dost drahe ale kukni
www.sporthotel.sk

janula_nz
15. júl 2008

ahojte

luci tak daj vediet, ked pojdete na zobor, mozeme sa pridat. my sme v nr ako doma 😀

ja som dnes obehala 4 svadobne salony kvoli satom druzickovskym pre lauriku a pre 5r lucku. chceme aby boli na svadbe obe rovnake, dve princeznicky 😵 este aj korunku do vlaskov dam alebo vencek, teraz je taky vyber obrovsky. bola tam aj nevesta, co si skusala saty a ja som sa tam rozplakala. strasne to teraz prezivam a uvedomujem, ako idu roky a ja som stale slobodna ☹ alebo som precitlivela, ze takto reagujem, no fakt neviem.

serafinka1
15. júl 2008

Pred prazdninami sa ucitelka pyta deti, kam pojdu s rodinou na dovolenku.
Prihlasila sa Anicka: - My hovorime doma nemecky, tak aby sme sa zdokonalili, pojdeme do Nemecka.
Na to sa prihlasil Dezko: - My hovorime doma vulgarne a tak pojdeme do pice.

adrioska
15. júl 2008

Ahojte baby, mala by som ist na glukozovy test, neviete mi nahodou dat t.c. na Dr. Hlavickovu do starej polikliniky? diki moc... 🙂

charlinka
15. júl 2008

Serafi 😀
No my se chystáme do Tater tohle pondělí, je to ta výhra z časopisu tak jsem zvědavá jaké to tam bude a máme tam i nějaké procedury apod. snad budu mít čas to využít, at si malej užije i tatino ne??
Happy foto je super akcie, musím i já dát něco dohromady, fotky mi čekaj v pc a doma spoustu prázdných rámečku 🙂
Ten vláček v Nitre zní dobře, kudy to jezdí? přes město, nebo v přírodě???
Za stretko na začátku augusta jsem i já.

deina
15. júl 2008

Adrioska: 035 6418141 😉

deina
15. júl 2008

Jej, stretko? Ja by som sa tiez pridala, snad nam do toho tentokrat nic nepride. 🙂

Dala som dnes Misulovi jablko a tvaril sa, akoby som mu dala citron. Ale potom mu zachutilo.

Reni, neviem, odkial mame ten bazenik, kupili ho nasi a ze kde, neviem. Asi tesco alebo metro. 😨

lucik77
autor
15. júl 2008

Janula: OK dám vedieť!

serafi: ten vtip nemá chybu, už dávno ma žiadny tak nerozosmial ako tento 😀

deina
16. júl 2008

Baby, poradte, aku autosedacku ste kupovali ako druhu v poradi (9-18kg)? Su vsetky polohovatelne tak, aby v nich dieta vedelo aj spat? Teraz mame Concord vajicko a zatial sa krpec zmesti, ale plecami len tak-tak, vydrzi tam mozno este dva mesiace, mozno len jeden...

nutka
16. júl 2008

ahojky,
vsetkych vas pozdravjeme z dalekho vychodu a posielame vam sladke pusinky!!! 😉
Uz sa nam to krati a v sobotu uz budeme zase na juhu doma tak potom vam napisem dojmy z dovolenky....
a samozrejme pridam fotocky.

tak sa majte pekne a nezabudnite na nas...a na to stretko sa urcite dokulame aj my!

pekny dnik vam prajrm...cmuk 😲

serafinka1
16. júl 2008

Deina ja som si objednala Concord Ultimax 0-18,pretože som od mnohých mamičiek počula,že v sedačkách 9-18 detičkám padá hlavička dopredu.

adrioska
16. júl 2008

Deina diki. 🙂

jarkap
16. júl 2008

Ahojte, ja som sa tu objavila iba na malú chvíľku potom som skončila v nemocnici a riadne som sa tam zdržala, ale teraz sme už prišli domov dve. 10.7. o 14.05 sa nám narodilo naše slniečko Hanička mala 2990g a 50cm. Napriek mojim komplikáciam sa jej vôbec nechcelo a pán primár jej musel pomôcť a pôrod vyvolať, nechcela som manžela pri pôrode ale on si presadil svoje a ja som mu bola vďačná sama by som tam narobila asi riadne divadlo jeho prítomnosť ma však neako upokojovala a aj bolesť som znášala neako lepšie. Majte sa my ideme spať tá cesta zo Štiavnice nás obe poriadne zničila.

renika
16. júl 2008

serafi, aj my máme Concord Ultimax a sme veľmi ale veľmi spokojní 🙂 A je to tak ako píšeš, známi kúpili 9-18kg a keď mala malá rok a pol, tak jej prestala padať hlavička, lebo až vtedy do nej ako tak dorástla. Odporúčam kúpiť od 0-18kg. Fakt je super a malému sa v nej veľmi páči. Nehrozí, že by mu padla hlavička 🙂

serafinka1
16. júl 2008

Jarkap gratulujem k Haničke.

Renika a ktorú farbu máš Ty?

renika
16. júl 2008

jarkap gratulujeeeeeeeeeem 😵 Vav, teraz si tu písala, že aký je pôrod so Stankom a teraz už máš Hanku pri sebe. Prajem veľa zdravia a mliečka 🙂

serafinka1
16. júl 2008

Renika dúfam,že na budúce stretko už prídeš, rada by som Ťa spoznala.

mandrea
16. júl 2008

jarkap gratulujeme 🙂 🙂
renika -to pisala jarus1 😀 😀

renika
16. júl 2008

serafi, príííííííííídem, aj ja vás chcem spoznať!!!!

renika
16. júl 2008

mandrea, ups, tak som trochu mimo 😅

mandrea
16. júl 2008

to nevadi, to sa stava 😀

serafinka1
16. júl 2008

teším sa,že si s ňou spokojná (s autosedačkou), lebo dlho som presedela na nete ohľadom týchto autosedačiek a vybrala som si túto, no nikde ju voľne v obchodoch nemajú,všade len na objednávku, až raz sa mi podarilo v Blave na ňu natrafiť a vtedy som sa na 100% uistila,že to bude táto sedačka. Mne sa veľmi páčila Miami alebo Spicy no nakoniec sme vybrali Magnum.

serafinka1
16. júl 2008
renika
16. júl 2008

my sme boli v nedeľu v Brendone v Gyori a tam sme ju hneď kúpili - láska na prvý pohľad. Ale už vopred na nete sme mali vyhliadnutú buď Concord alebo Romer, lebo tie sú naj. Aj predavačka v Brendone povedala, že tie sú najlepšie a že je jedno, ktorú z nich kúpime, obidve sú super. Aká je tá magnum? Nemáš link?

mandrea
16. júl 2008

serafi - hnuuusne, ale dooobre 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre