Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

deina
5. okt 2010

@andrea2603, mam to este u sestry, ale nevadi, poslem to potom sama, nerob si starosti. 😉

andrea2603
6. okt 2010

@deina 😉 o.k.

stvura
8. okt 2010

@dida81 no v tom case uz hej...xixi...online podpis uz fical...
@deina...capice som kupila uz i ja, este sa chystam spravit utok na oteplovacky ked dostanu

ema.nz
8. okt 2010

@stvura gratulujem k babulke 😵 😵 😵

deina
8. okt 2010

@stvura, gratulujem k Zuzanke (aj ked nic moc opis "poporodnej starostlivosti" v druhej teme). 🙂

My sme kupili super oteplovacky v Lindexe v Mlynoch, uplne perfektne, cierne, reflexne pasiky, na traky... no frajeri to budu.

dida81
8. okt 2010

@stvura -blahoželáááááám 😉

Aj v Predeti maju krásne overaly, vetrovky a aj oteplovacky 😉
papa

ericica
9. okt 2010

@stvura gratulujeme k malinkej...inac uplne ta chapem to iste sme prezili aj my 😠 😠 😠 mali sme vacsiu porodnu vahu a preto jej museli robit testy na glykemiu a stale m ju dokrmvali a nasilu do nej tlacili UM i ked ja som nechcela lebo sa mi moje mliecko nevedelo rozbehnut.....stale ked som ju uz isla kojit tak dosla sestricka striekackou a uz do nej to um pchali....chuda moje male....ale chvalabohu sme to doma rozkojili aj ked sme sa natrapili ale teraz je uz moja cicuska plne kojena a dufam ze aj este dobru chvilu bude 😉

stvura
10. okt 2010

@ericica dakujem, no je to tam biedne, ked nahodou bude tretie tak neviem kde pojdem rodit...xixi...Este ze ti ju ale dokrmili striekackou, lebo dokrmovali i klasickymi flaskami s dudlikom...aspon ta moja "mila sestricka" ktorej som dala super refernciu uplne v pohode v noci krmila cumlom, lebo ako sa mi vyjadrila odchovala 4 deti, kazde kojila pol roka, lebo potom to uz nema vyznam a mlieko nema taku vyzivovu hodnotu a dokrmovat striekackou je blbost, lebo vraj polovica ide von a nie je to smerodajne kolko dieta zje....
No ja dufam ze tiez moje druhe bude kojene dva roky ako moj starsi....

usmev2222
13. okt 2010

najde sa mamicka z NZ na kocikovanie? 🙂

kaja73
13. okt 2010

@usmev2222 No, možeme sa niekedy dohodnut.Inak kedy si rodila - je 19.12.

usmev2222
13. okt 2010

@kaja73 mozme to by bolo super. Si priamo z NZ? ja som rodila 21.12 🙂

kitchima
13. okt 2010

ahojte, nie je tu niektora maminka z Tvrdošoviec? 🙂

ericica
13. okt 2010

@kitchima 🙂

kitchima
14. okt 2010

@ericica ahoj, si z tvrdosoviec?

ericica
14. okt 2010

@kitchima ano aj ty????

kitchima
14. okt 2010

kedy pojdeme kocikovat? 🙂

kitchima
14. okt 2010

@ericica ze kedy pojdeme kocikovat? 🙂

ericica
14. okt 2010

@kitchima no mne to vyhovuje len poobede ked donesiem malu zo skolky okolo takej 4 az 5....kde presne byvas???

kitchima
14. okt 2010

tak 10 minut od stanice a ty?
@ericica

ericica
14. okt 2010

no ja byvam na hlavnej oproti langosom 🙂

lunnan
15. okt 2010

Dievčatá, boli ste už niektorá v tom detskom centre, odkedy je presťahované pri gymnáziu? Aké to tam je?

lubinka26
18. okt 2010

ahojte. neviete nahodou, co sa to deje u dr. Stanka? ja som bola minule objednana na morfologicky ultrazvuk a ked som tam prisla, tak ma poslal domov, ze mam prist na druhy den, ze musi ist do NR. lenze podla mojich infosiek, ultrazvuky robi dr. renckova a ta mi ho aj na druhy den urobila. no ale kedze som bola objednana 5 tyzdnov dopredu,tak ma mohli informovat, nie? ale to je uz jedno. myslela som si, ze to sa iba mne moze stat, ale podobne sa stalo aj mojej kamoske minuly tyzden. bola objednana na ultrazvuk a na koniec jej zobrala sestricka iba moc a krv a poslali ju na ultrazvuk do nemocnice, ale az o tyzden. hm???

lia09
19. okt 2010

na to centrum by som sa chcela opytat aj ja,ale pri gymnaziu uz tiez nie je takze neviem kde sa prestahovali a ci sa najde aj neake ine.

renika
19. okt 2010

čaute baby, na toto centrum sme dnes dostali kontakt v škôlke, tak vám to sem hádžem
http://www.bambiniclub.sk/kontakt.html

lubka ahoj, moja bývalá spolužiačka z výšky 🙂

lia09
19. okt 2010

do toho bambiniclubu som volala a tam organiziju len kurzy ako su masaze babatiek a pod.Ale ja by som chcela vediet o takom centre,kde idem s babom a ono sa tam hra a nemusim si predplatit kurz

deina
19. okt 2010

To cetrum je teda kde, ked uz nie je pri gymnaziu? 😨

lia09
19. okt 2010

ja som tam to centrum videla ked sa tam prestahovali,ale neskor som videla ako to tam vypratavaju a davali tam novy nabytok a na dverach bol neaky letak ale taky pobozny,ziadne slovo o centre.Takze neviem,ci sa fakt prestahovali alebo zrusili.A mozno sa mylim a je to tam len to nejak pomenili

deina
19. okt 2010

No ked bude cas, pojdem to okuknut... tiez som tam videla nejaky letak, ale oni to tam vraj iba prerabali.

lutsine
19. okt 2010

🙂

lia09
19. okt 2010

@deina a ty si v tom centre uz bola?Kedze to organizuje krestanske centrum,tak ci ta tam na nieco nenahovaraju a tak alebo ci tam nespievaju neake bozie pesnicky.Ja som byvala blizko toho krest. centra a pamatam sa ked tam mali neakych ludi z ameriky a jedna zenska z nich ma zastavila ze ci nechcem zbavit hriechov tak a potom zacala trepat take somariny.Proste vzdy ked som isla okolo tak sa mi zdalo akokeby boli neaky jehovisti,taky nahovarajuci.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre