Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

stvura
3. máj 2011

@mamina2010 a kedy to je? Respektuju aj to ze ma niekto deti? Lebo mam stale problem s tym kedy ist cvicit a ako s dvoma detmi...vecer kedy mozem uz nikto necvici, takze smola...

mamina2010
3. máj 2011

...volala som majiteľke a zisťovala niečo viac ...tak cvičenie bude zajtra (streda) o 10hod. Pre dieťatko doniesť iba nejakú čistú obuv na behanie a maminky tiež niečo na prezutie. Ide o 40min. "cvičenie" vo forme zábavy, riekanky, spievanie pesničiek atď. ...vhodné je prísť 10min. vopred. Pýtala som sa, či sa treba vopred objednať na cvičenie, že nie je to až tak potrebné ...zatiaľ sa jej prisľúbili 2 mamičky, vraj tých 8 max 13 detičiek sa dá zvládnuť. Zabudla som sa spýtať na cenu ...ak nebude zajtra pršať, tak by som si to šla s malou vyskúšať ...budem rada, keď sa pridáte 🙂

ema.nz
3. máj 2011

@dida81 pojdeme zajtra??

@mamina2010 aj ja som sa o tom dopocula len vcera nahodou od kamosky a hned sa mi to pozdavalo len mi nevedela povedat,ze kedy to presne je...takze ja sa asi zajtra pridam 😉

ema.nz
3. máj 2011

@mamina2010 hehe teraz pozeram podla fotiek,ze sa pozname 😎 😉

mamina2010
3. máj 2011

@stvura ...tiež mám s týmto problém, manžel nie je celý týždeň doma a s mojou kondičkou to ide dolu vodou a kilá zasa hore ...teraz v nedeľu sa cvičilo od 17hod (hod. walking program, ďalšia hod. bola step aerobic) a cez týždeň od 18hod. do 20hod. ...majú to zatiaľ vo forme týždenného rozvrhu, asi pokým sa im to celkom nerozbehne
pre viac info pripájam kontakt na majiteľku: 0903 956 849 (Renata Uhrinová)

mamina2010
3. máj 2011

@ema.nz ...áno, poznáme sa ...tuším si tu mala donedávna aj fotku

ema.nz
3. máj 2011

@mamina2010 hej mala 😉 ale kvoli urcitym ludom uz nemam 😎

mamina2010
3. máj 2011

@ema.nz ...niekedy je lepšie byť inkognito

tinkag
3. máj 2011

@mamina2010 a to cvicenie bude kazdu stredu ??? Alebo to budu obmienat ? Zajtra by som sa rada pridala, no pride mi mamina, uvidime ako to bude. Dve staršie mi chodia do škôlky, a niekedy sa s malou doma nudíme, je to poriadne šidlo 😀 . Ako pozeram, tak je s tvojou takmer rovnako stará (možno pár dní rozdiel) a rovnako sa volajú 🙂 . A zvidenia ťa trošku poznam - inak mame rovnake meno aj priezvisko (moje za slobodna). Ja som chodila cvičiť 2x do tyzdna do stolnotenisovej haly pri Lidli - take natahovacie a posilnovacie cviky - mne velmi dobre na chrbticu, krize. Ale manzel chodi casto neskoro domov z roboty, tak som to uz nejak nestihala. Ale nieco by mi velmi prospelo, no samej sa mi nechce, mozno to poznate ... No ja tu byvam len 3 roky a nemam tu nikoho s kym by som chodila cvicit, vonku sa stretavame - co tu byvame - mame rovnako stare deti, sa hravaju na detskom ihrisku, bicykluju, ale to je ine, im sa moc cvicit nechce 😒

stvura
3. máj 2011

@tinkag mne by sa aj cvicit chcelo, len to nezosuladim s dvoma detmi a manzelom, ktory prichadza domov o siedmej vecer...babka jedna neni a druha nema zaujem...tak bohuzial...
@mamina2010 takze ako sa to cvici v stredu? S detmi asi doobeda a mamicky cvicia vecer? Ja mam ale toto dost daleko, ak sa este daco cvici v Mileniu hale by bolo fajn, resp. este madarska skola na Letomosti nie je daleko

tinkag
3. máj 2011

@stvura no ak by sa cvicilo v nedelu tak to by u mna slo, a cez tyzden - by som musela nahovorit manzela nech sa snazi chodit skor, lebo on konci normalne o 14:10h, ale stále mu na poslednú chvilku niečo do toho pride, alebo niekto pride za nim, ze nieco nevie, nech mu pomôže, alebo sa niečo "poserie" a on to musí dokončovať, a ešte kým príde z Nitry domov, ... Ale čo už, peniažky treba, a ja sa nesťažujem, kočky zvládam v pohode, mne už od 20h spinkajú všetky tri (najmenšia už medzi 19:30 a 19:45), a cez víkend mi veeelmi mm pomôže, deti chodia aj svokre, niekedy si chodime oddychnut k mojim rodicom (ja pochadzam z LV okresu) na dedinu, a casto tu mavam tetu, chodi si oddychnut k mojim detom 🙂

dida81
3. máj 2011

@ema.nz
@mamina2010 tak zajtra vidime 😉

andrea2603
3. máj 2011

@dida81 @ema.nz @mamina2010 dajte potom bližšie info, ja by som sa tiež pridala, zajtra síce nemôžem, ale možno nabudúce, len Liv chodieva spávať niekedy medzi 10.00-11.00 😒

mamina2010
3. máj 2011

@tinkag ....jéééj, vy máte doma hotové kráľovstvo 🙂 ...pri troch malých princeznách sa má Váš tatino ako kráľ :D ...zdáš sa mi tiež trošku povedomá, dokonca ešte i rovnaké mená 😉 ...v stolnotenisovej hale robi "cvičiteľku" moja kolegyňa Andrejka B., možno práve k nej si chodila ...pre mňa je to ďaleko, bývam na opačnom konci mesta, na Juhu ...pod nosom mám Starbek, aj som tam chodila donedávna 3x do týždňa, no už mi bolo blbé malú dávať stále babine a tak som s cvičením skončila, čo mi je dosť ľúto ...chcela by som veľmi chodiť na zumbu, len samej sa mi nechce a sestru na to nenahovorím :(

mamina2010
3. máj 2011

@dida81 ...bude mi potešením 😉 ...malá mi síce chodí spinkať okolo jedenástej, no skúsim jej to posunúť ...a dúfam, že zajtra doobeda nebude liať ako z krhly

tinkag
3. máj 2011

@mamina2010 ano, chodila som k Andrejke, bolo to super. Moja Petka chodi s jej Dominikom do jednej triedy, inak by som o tom ani nevedela. Ja zumbu tiez nemusim 😝 Znama ma tiez nahovarala, ale ja take nemusim. Preco ti to bolo blbé ?? Ved aj ty si potrebujes trosku oddychnut a ona sa s nou trosku zahra. Alebo si uz dlhsie cvicila ??
Moja Martinka chodi spavať už o 9h (ked vstavame o 6h), potom sa jej to posuva podla toho, ako rano vstane, ale uz by som chcela aby spala iba raz, no ona sa rýchlo unaví 😖

mamina2010
4. máj 2011

@dida81, @ema.nz ...boli ste s deťúrencami na cvičení? aké to bolo?
...mňa dosť mrzí, že sme to nestihli ...tesne pred odchodom sa mi malá pokakala, tak rýchlo pod sprchu aj prezliecť, no a aby to nebolo všetko, tak začal veľký protest, že ona do kočíka nejde ... na námestie sme sa dostali až o 10:15 a to už som tam na tých pár minút nechcela chodiť ☹

lenuska311
4. máj 2011

mamina2010 @dida81, @ema.nz
na cviceni sme boli a myslim si ,ze bolo uplne super...aj keby to trvalo kusok dlhsie nebol by problem.....inac mamina2010....tolko som rozmyslala kde som ja uz tu tvoju malu videla.....nie a nie ma to napadnut....ale ked som si pozrela datum narodenia uz ma to napadlo...na velkonocny pondelok som ju stretla s jej starymi rodicmi na ihrisku a asi babka vasa sa pytalaa kedy sa nasa narodila a zistili sme ,ze je medzi nimi 6 dni......rovnake loptosky su to

ema.nz
4. máj 2011

@mamina2010 hej boli sme 🙂 a mne sa to pacilo a malej neviem 😝 😀 samozrejme,ze asi polovicu prelezala na zemi s dudlom v ustach,no mala v pazi 😝 😀 🤐 ale tak dufam,ze sa chyti a ak by aj nie tak aspon je v kolektive medzi detmi 😉 a ozaj plati sa 2€....

dida81
4. máj 2011

aj ja som rada, že sme boli 🙂 Bolo fajne 😀

mamina2010
4. máj 2011

@ema.nz , @dida81 ...tak najbližšie sa k Vám istotne už pridáme, sama som zvedavá ako bude reagovať, keď bude v kolektíve detičiek, snáď nebudeme musieť odtiaľ zutekať 😀 ...budúci týždeň sa tiež bude cvičiť v stredu?
@lenuska311 ...áno, boli ju "vyvenčiť" ...mamina mi spomínala, že tam bolo dievčatko takmer rovnako staré, tuším tvoja je 11.1. narodená, však? ...teším sa na stretko 🙂

dida81
4. máj 2011

@mamina2010 ano kazdu stredu sa cvici o 10 hod. 😉

lenuska311
4. máj 2011

mamina2010 presne tak....mas dobru pamat....to sa mi paci...baby ja by som sla aj buduci tyzden....bo zase stale tdookola tocit ihriska tiez cloveka omrzi...skoda ,ze tu v nz je tak malo prilezitosti...to chcem tak vela od tohoto mesta.....jednu hernu pre deti????hlavne ,ze bol majales pre cernoskov z murgasovej....peniaze na konanie tej velkej trapnosti by bohate stacili

tinkag
4. máj 2011

@lenuska311 ja by som sa rada pridala buduci tyzden, ja chodim s dievcatami na ihrisko len poobede, a uz to striedame aj s bicyklovaním.
@ema.nz a malu ti zobrali do skolky ??? Pojdes s malou aj na buduci tyzden, mozme sa pridat ???

dida81
4. máj 2011

@lenuska311 jasne, že ideme, ja som to brala automaticky 🙂

lenuska311
4. máj 2011

dida81....nie si na fb cici....ja ta tam zase neivdim....

ema.nz
4. máj 2011

@lenuska311 aj ja som to brala automaticky,ze uz tam budeme chodit 😉 aspon nejaka zmena 😝 😀

@tinkag ano zobrali 🙂 a jasne,ze sa mozes pridat 😉

pegaga
6. máj 2011

Ahoj! Potrebovala by som malu radu od Vas novozamcaniek. Vedeli by ste mi poradit, kde v NZ predavaju monitor dychu pre babatka? Nejaka firma to dovazala tusim z Ciech, pani Kalmanova-teda na jej kurzoch bola tiez o tom rec, ale to som tam chodila pred 1,5 rokom. Teraz to zhana sestra. Viete pomoct?

dida81
6. máj 2011

@pegaga Maju ich v obchode Pre deti , ktorý je na Podzámskej...ale raz tak drahý ako na internete. Ja som si objednala cez internet o dost lacnejsie teda...

deina
6. máj 2011

@pegaga, mozno myslis tu firmu, ktora to priamo dovaza, oni mavali o polovicu lacnejsie monitory ako boli bezne v obchodoch. Niekde blizko centra mali sidlo, byvala budova Vahostavu (ul. Vardayho), nedaleko Michalskej basty. Ale ak by to tam uz nebolo, to kupis vsade.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre